dcilpas!

REZULTĀTI Skrējiens Apkārt Vaidavas ezeram 2019 / 30.jūnijs 2019.gads

Rezulāti pa grupām

S14

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 106 Marta-Luize Pētersone Matisons Runner's Klubs / apdzīvota vieta/ Kocēnu Novads 00:57:06  
2nd 116 Jolanta Pence Jaunsardze/ Lejasciems 00:57:54 +00:00:48
3rd 189 Sanija-Ramona Ābeltiņa Kocēnu pamtskola/Kocēnu sporta skola/ kocēni 01:00:02 +00:02:56
4th 231 Evelīna Misāne Ādaži 01:00:30 +00:03:24

S16

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 181 Līna Gaile Siguldas Maratona klubs/ Sigulda 00:53:51  
2nd 221 Amanda Ignāte Ādaži 01:16:40 +00:22:49
3rd 162 Danuta-Eva Jerumane Rūjiena 01:23:53 +00:30:02

S18

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 257 Sindija-Guntra Zaula LIMBAŽI SKRIEN/ LIMBAŽI 00:54:17  
2nd 212 Megija Stalberga Valmieras VK/ Valmiera 00:54:47 +00:00:30
3rd 220 Elīna Pinne Valmiera 01:02:00 +00:07:43

S22

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 66 Klinta Lauska Balvi 00:46:25  
2nd 242 Alise Putraima Limbaži SKRIEN/ Limbaži 00:53:15 +00:06:50
3rd 195 Ginta Bogdanova SPB RUN / Brooks/ Priekuļi 00:55:53 +00:09:28
4th 234 Māra Braslava Limbaži skrien/ Puikule 00:59:56 +00:13:31
5th 64 Silva Audere Priekuļi 01:06:15 +00:19:50
6th 185 Anete Vilne Vidzeme 01:08:08 +00:21:43
7th 283 Anete Ozoliņa Lēdurga 01:08:27 +00:22:02
8th 21 Zane Dāvidsone Kocēni 01:09:18 +00:22:53
9th 118 Lelde Treimane Valmiera 01:09:42 +00:23:17
10th 214 Linda Tēce Rīga 01:11:41 +00:25:16
11th 3 Evija Šica Valmiera 01:12:57 +00:26:32
12th 176 Kristīne Zeļenkova Valmiera 01:16:47 +00:30:22
13th 44 Agnese Kalēja Rīga 01:18:35 +00:32:10
14th 86 Lāsma Markevica SIA Silk Secret/ Cesvaine 01:19:02 +00:32:37
15th 251 Zanda Antone Rubene 01:19:51 +00:33:26
16th 12 Laura Balode Jaunmārupe 01:20:23 +00:33:58
17th 124 Kristīne Eglīte ZS Skujas/Dabasauglis/ Valmiera 01:22:55 +00:36:30
18th 32 Egita Petrova Rubene 01:24:27 +00:38:02

S30

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 246 Agnija Ādamsone Limbaži SKRIEN/ Limbaži 00:57:25  
2nd 280 Astra Zaļuma   01:01:34 +00:04:09
3rd 20 April Bura Springfield 01:01:55 +00:04:30
4th 150 Svetlana Šanceva Musliks/ Jelgava 01:04:32 +00:07:07
5th 268 Laura Okmane Jaunmārupe / Jaunpiebalga 01:04:53 +00:07:28
6th 16 Elīna Lazdiņa Sigulda 01:05:05 +00:07:40
7th 53 Svetlana Suhareva Valmiera 01:06:27 +00:09:02
8th 230 Dace Spalva Kocēnu novads/ Rubene 01:06:43 +00:09:18
9th 209 Signe Kaupuža Cēsis 01:07:40 +00:10:15
10th 40 Liene Balode-Pacere SIA OTIS LATVIA/ R?ga 01:11:03 +00:13:38
11th 103 Maruta Krūmiņa Maratona klubs/ Tukums 01:12:08 +00:14:43
12th 154 Agita Spura Ikšķile 01:13:28 +00:16:03
13th 282 Santa Miķelsone Kocēnu novads 01:17:13 +00:19:48
14th 122 Monta Liepiņa Rīga 01:22:12 +00:24:47
15th 97 Zanda Doļģe Rīga 01:26:03 +00:28:38
16th 7 Ieva Krūzkope Valmiera 01:28:08 +00:30:43
17th 260 Anita Bethere Mārupe 01:48:04 +00:50:39

S35

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 153 Agita Kaļva Ķegumā spēks/ Ķegums 00:52:56  
2nd 271 Kristīne Roga ASK Patria/ Rīga 00:53:37 +00:00:41
3rd 105 Laura Pētersone Matisons Runner's Klubs / apdzīvota vieta/ Kocēnu novads 00:55:05 +00:02:09
4th 96 Linda Masāne Ādaži 00:56:16 +00:03:20
5th 139 Inese Kokoreviča VSK/ Valmiera 01:00:27 +00:07:31
6th= 95 Elēna Silāja Limbaži skrien/ Limbaži 01:03:17 +00:10:21
6th= 75 Oksana Groma LimbažiSKRIEN/ Limbaži 01:03:17 +00:10:21
8th 5 Kristīne Mergina Valmiera 01:03:34 +00:10:38
9th 211 Liene Zariņa Valmiera 01:04:01 +00:11:05
10th 256 Liene Nikolajeva Rīga 01:06:54 +00:13:58
11th 266 Rūta Kalniņa Skrienošais 4nieks/ Aizputes pagasts 01:07:33 +00:14:37
12th 111 Iveta Stūrīte Sigulda 01:11:38 +00:18:42
13th 121 Solvita Dambe Valmiera 01:14:08 +00:21:12
14th 142 Auce Auškāpa Rubene 01:15:03 +00:22:07
15th 19 Inga Nartiša Rīga 01:15:04 +00:22:08
16th 73 Inga Brusova Wir Sind Das Volk!/ Kocēni 01:17:13 +00:24:17
17th 23 Vineta Zēģele Valmiera 01:21:31 +00:28:35
18th 228 Jana Kravale-Lauce Valmiera 01:23:44 +00:30:48
19th 58 Līga Dāboliņa Baldone 01:23:46 +00:30:50
20th 42 Aija Puriņa KĀJPUTNI/ Cēsis 01:45:00 +00:52:04

S40

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 187 Inese Franzke Schwangau 00:57:53  
2nd 186 Kristīne Slikšāne Jaunmārupe skrien/ Olaine 00:58:21 +00:00:28
3rd 11 Zane Dille Noskrien Cēsis/ Cēsis 01:06:30 +00:08:37
4th 27 Dace Liepiņa Rubene 01:07:48 +00:09:55
5th 89 Tatjana Āboliņa MARATONA KLUBS/ TALSI 01:08:56 +00:11:03
6th 119 Aiga Vīdmane Ozolnieku nov. 01:09:57 +00:12:04
7th 219 Inga Bērziņa VALMIERA 01:13:18 +00:15:25
8th 194 Kristīne Kuka Lēdmane/ Lēdmane Lielvārdes novads 01:18:10 +00:20:17
9th 134 Inga Novika gnomiki/ rīga 01:19:09 +00:21:16
10th 132 Diāna Ceika Valmiera 01:23:04 +00:25:11
11th 192 Gita Biezuma Rīga 01:24:07 +00:26:14
12th 15 Zlata Kallase Gulbene 01:25:55 +00:28:02
13th 126 Zane Rone Kājputni/ Cēsis 01:49:33 +00:51:40

S45

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 72 Ligita Leitlande Zemgales Ziņas/ Jelgava 00:58:28  
2nd 55 Rita Kļaviņa SK Magnen/ Rēzekne 00:59:34 +00:01:06
3rd 151 Maruta Guitāne LUDZA/ Ludza 00:59:46 +00:01:18
4th 218 Baiba Mežgaile Limbaži SKRIEN/ Limbaži 01:05:34 +00:07:06
5th 204 Līga Brence VSK Noskrien/ VALMIERA 01:10:09 +00:11:41
6th 164 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna VSK NOSKRIEN/ Rīga 01:10:45 +00:12:17
7th 265 Dace Tītmane Rīga 01:26:33 +00:28:05

S50

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 141 Ilze Boldāne Gulbene 01:00:19  
2nd 237 Iveta Liepiņa SK/ Riga 01:06:10 +00:05:51
3rd 2 Vineta Skrastiņa Noskrien Cēsis/ Cesis 01:07:22 +00:07:03
4th 59 Inga Vīksna Vējiem līdzi.../ Vaidava 01:10:41 +00:10:22
5th 43 Inese Bērziņa Kocēnu pagasts 01:14:30 +00:14:11
6th 8 Astrīda Vēja-Āboliņa Lizums/ Gulbene 01:22:24 +00:22:05

S55

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 163 Lilija Grundmane Maratona klubs/ Kuldīga 01:02:20  
2nd 179 Mudīte Rītere Ogres novads 01:02:44 +00:00:24
3rd 136 Zinaida Grīnberga LSC/ Rīga 01:17:27 +00:15:07

S60

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 29 Ruta Dīce Gausā jūdze/ Klapkalnciems 01:45:00  
2nd 201 Maija Naumenko Gausā Jūdze/ Ogre 01:48:25 +00:03:25

S65

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 131 Laila Ceika Valmiera 01:08:33  
2nd 127 Zaiga Zabarovska Kājputni/ Jurmala 01:49:32 +00:40:59

SB1

0,2km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 328 Undīne Bērziņa Bērziņi/ Rīga 00:01:00  
2nd= 321 Laura Keiša Rīga 00:01:27 +00:00:27
2nd= 307 Elza Griķe Rubene 00:01:27 +00:00:27
4th 310 Anna Biruma STK/ Valmiera 00:01:29 +00:00:29
5th 324 Madara-Māra Saklaure Ādaži 00:01:31 +00:00:31
6th 319 Karlīna Zvirbule Rubene 00:01:41 +00:00:41
7th 312 Anna Masāne Ādaži 00:02:05 +00:01:05
8th 316 Anni Spura Ikšķile 00:02:06 +00:01:06
9th 306 Rūta Puriņa KĀJPUTNI/ Cēsis 00:02:11 +00:01:11
10th 304 Amēlija Markitāne Burtnieku novads 00:04:44 +00:03:44
11th 325 Gabriela Jēkabsone KSK/ Priekuļi 00:04:45 +00:03:45
12th 332 Rūta Pētersone Rīga 00:04:50 +00:03:50

SB2

0,6km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 421 Amanda Baranauska Katlakalns 00:02:26  
2nd 429 Estere Buka Beverinas novads 00:02:54 +00:00:28
3rd 401 Keidija Balode Valmiera 00:02:59 +00:00:33
4th 404 Sāra Eglīte ZS Skujas/Dabasauglis/ Kocēnu novads 00:03:05 +00:00:39
5th 419 Keita Kaļva Ķegums 00:03:07 +00:00:41
6th 407 Maija-Justīne Jēkabsone Kocēnu sporta skola/ Kocēnu pagasts 00:03:08 +00:00:42
7th 432 Luīze Gudēvica-Liepiņa Jasmīni/ Cēsis 00:03:20 +00:00:54
8th 431 Kerija Pigožņa Austriņa/ Rīga 00:03:24 +00:00:58
9th 403 Evelīna Zēģele Valmiera 00:03:55 +00:01:29
10th 408 Annika Āboliņa Lielstraupes MTB/ Vaidava 00:04:01 +00:01:35
11th 406 Katrīna Jēkabsone Kocēnu pagasts 00:04:22 +00:01:56

SB3

1,2km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 502 Laura Kallase gulbene 00:05:04  
2nd 501 Kerlīna Balode Valmiera 00:05:11 +00:00:07
3rd 522 Lauma Keiša IK Auseklis/ Rīga 00:05:13 +00:00:09
4th 515 Anete Kaļva Ķegums 00:05:17 +00:00:13
5th 519 Alise Reingolde Smiltene/ Smiltene 00:05:20 +00:00:16
6th 513 Amanda-Linda Hohlova Valmiera(Kocēni) 00:05:22 +00:00:18
7th= 526 Lauma-Līva Saklaure Ādaži 00:05:24 +00:00:20
7th= 518 Alīna Demeško Rīga 00:05:24 +00:00:20
9th 504 Estere-Elisa Drīveniece Cēsis 00:05:25 +00:00:21
10th 507 Kristiāna Kudle Rīga 00:05:28 +00:00:24
11th 505 Jūlija Eglīte ZS Skujas/Dabasauglis/ Vaidava 00:05:33 +00:00:29
12th 521 Elīza Markevica Vaidava 00:05:43 +00:00:39

V14

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 216 Rainers Zviedris Valmieras Velo vienība, Valmieras Bērnu sporta sko 00:47:25  
2nd 115 Emīls-Edvards Vegmanis Individuāli/ Jelgava 00:53:14 +00:05:49
3rd 175 Kaspars Borozinskis Ķegums 00:55:16 +00:07:51
4th 25 Dāvis Zariņš Vaidava 00:56:12 +00:08:47
5th 169 Ralfs Vazdikis Old Carbs/Vaidava/ Vaidava 01:06:23 +00:18:58
6th 274 Atis Saulītis Vaidava/ Vaidava 01:06:26 +00:19:01
7th 67 Dāvis Bergs Pārgaujas sākumskola/ Valmiera 01:14:13 +00:26:48
8th 36 Reinis Eglītis ZS Skujas/Dabasauglis/ Vaidava 01:15:54 +00:28:29
9th 170 Artis-Matīss Fogels Kocēnu sporta skola, KSK/ KOCĒNI 01:17:30 +00:30:05
10th 78 Toms Pētersons Kocēnu nov. 01:19:46 +00:32:21
11th 69 Reinis Mickevics vaidava 01:41:29 +00:54:04

V16

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 91 Emīls Herbsts Rubene/ Kocēnu novads, Vaidavas pagasts 00:54:15  
2nd 84 Niks Balgalvis Vaidava 00:56:42 +00:02:27

V18

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 269 Rainers Trubačs Līvānu VK/ ASICS/ Preiļi 00:43:08  
2nd 250 Niks Zauls Limbaži SKRIEN/ limbaži 00:45:21 +00:02:13
3rd 54 Henrijs Lērme M 42/ Valmiera 00:46:41 +00:03:33
4th 275 Mārtiņš Petrovs cēsu sporta skola/ Cēsis 00:50:48 +00:07:40
5th 225 Rūdolfs Naumenko Ogre 00:54:51 +00:11:43
6th 94 Emīls Vītols Vaidava/ Valmiera 00:59:33 +00:16:25
7th 267 Dāvis-Helmuts Zvejnieks Cēsis 01:02:44 +00:19:36
8th= 240 Viesturs Bēmis Priekuļi 01:09:47 +00:26:39
8th= 239 Markuss Lancmanis Priekuļi 01:09:47 +00:26:39

V22

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 245 Kristaps Magone SPB run/Brooks/ Pārgaujas nov. 00:42:35  
2nd 226 Agnis Stulpinskis Valmieras VK/ Valmiera 00:42:54 +00:00:19
3rd 34 Kristaps Kļava Talsi/ Talsi 00:47:26 +00:04:51
4th 61 Sandis Āboliņš Vaidava/ Vaidava 00:49:18 +00:06:43
5th 241 Atis Stepāns Rubene,Kocēnu novads 00:51:04 +00:08:29
6th 278 Emīls Dzelzkalējs Bauska 00:53:35 +00:11:00
7th 197 Andris Jēkabsons KSK/ Vaidava 00:54:51 +00:12:16
8th 223 Sandis Apenītis Sigulda 00:55:27 +00:12:52
9th 258 Mikus Milgrāvis Rīga 00:57:43 +00:15:08
10th 206 Jānis Zvaigznītis JS DREAM TEAM/ Liepa 00:58:17 +00:15:42
11th 13 Jānis Osītis Limbaži SKRIEN/ Limbaži 00:58:28 +00:15:53
12th 156 Gints Dreija Valmiera 00:58:35 +00:16:00
13th 147 Mārtiņš Jēkabsons KSK/ Vaidava 00:59:56 +00:17:21
14th 17 Artūrs Lazdiņš Sigulda 01:00:04 +00:17:29
15th 129 Toms Riekstiņš Pēdu nav 2/ Mazsalaca 01:00:16 +00:17:41
16th 199 Pēteris Vīrs SIA LATVIJAS MEŽS/ Rubene 01:02:18 +00:19:43
17th 159 Viktors Volkovs Rīga 01:02:46 +00:20:11
18th 200 Roberts Siliņš vaidava 01:02:47 +00:20:12
19th 155 Rūdolfs Beļaunieks Get momey/ Ļaudona 01:04:47 +00:22:12
20th 45 Ģirts Pēčs Vaidava 01:07:10 +00:24:35
21st 138 Atis Vanags Rubene 01:07:46 +00:25:11
22nd 145 Jānis Vītols kocēni/ Kocēni 01:08:22 +00:25:47
23rd 117 Jānis Balgalvis Valmiera 01:09:42 +00:27:07
24th 215 Mairis Bormanis Smiltene 01:11:41 +00:29:06
25th 177 Atis Lokmanis Valmiera 01:16:47 +00:34:12
26th 98 Arvis Meldrājs Ķekava 01:26:03 +00:43:28

V30

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 255 Renārs Roze JRK/ Ogres novads 00:39:39  
2nd 171 Kārlis Vīksne Meridiāns OK/ Cēsis 00:40:49 +00:01:10
3rd 146 Sergejs Maslobojevs NRC Rīga/ Rīga 00:43:02 +00:03:23
4th 178 Agris Krūmiņš Vecpiebalga/ Vecpiebalga 00:45:14 +00:05:35
5th 125 Juris Gudēvics-Liepiņš Jasmīni/ Cēsu novads 00:47:48 +00:08:09
6th 173 Artūrs Kārkliņš Vaidava 00:48:08 +00:08:29
7th 6 Jānis Domburs Valmiera 00:48:57 +00:09:18
8th 172 Kaspars Vīksne Meridiāns OK/ Cēsis 00:49:26 +00:09:47
9th 205 Arturs Kazmers Valmiera 00:51:22 +00:11:43
10th 113 Ivars Laktiņš FBK Valmiera/ Valmiera 00:52:45 +00:13:06
11th 101 Rolands Rudītis Azimuts/ Valmiera 00:53:04 +00:13:25
12th 41 Māris Puriņš KĀJPUTNI/ Cēsis 00:53:30 +00:13:51
13th 81 Mārtiņš Gailis Kocēnu novads/ Kocēnu novads 00:54:30 +00:14:51
14th 35 Guntars Eglītis ZS Skujas/Dabasauglis/ Vaidava 00:55:43 +00:16:04
15th 196 Alvis Zelčs Kocēnu novads/ VAIDAVA 00:56:43 +00:17:04
16th 10 Mārcis Kārkliņš Vaidava/ Kocēnu novads 00:57:23 +00:17:44
17th 284 Kārlis Kurtišs Madona 00:57:53 +00:18:14
18th 273 Pāvels Ribakovs JS Dream Team/ Valmiera 00:58:18 +00:18:39
19th 100 Kristaps Priede Kocēnu Sporta Klubs/ Rubene 00:59:01 +00:19:22
20th 224 Mareks Belousovs Kocēnu sporta klubs/ Rubene 00:59:17 +00:19:38
21st 85 Agnis Sobažeks Naukšēni 01:00:17 +00:20:38
22nd 90 Āris Aldiņš Kocēnu Sporta Klubs (KSK)/ Kocēnu novads 01:02:09 +00:22:30
23rd 9 Artis Denovs STK/ Rubene 01:08:44 +00:29:05
24th 227 Mārtiņš Laucis Valmiera 01:08:53 +00:29:14
25th 264 Jānis Muižnieks Sk Saulrīti/ Cēsis 01:10:39 +00:31:00
26th 279 Kaspars Grundšteins Rubene 01:13:38 +00:33:59
27th 18 Mārtiņš Ozollapiņš Jelgava 01:15:07 +00:35:28
28th 109 Kaspars Ozers Rīga 01:19:26 +00:39:47
29th 31 Toms Bergs Rubene 01:21:11 +00:41:32

V35

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 143 Uģis Karasevs Rubene 00:43:25  
2nd 244 Jānis Kalniņš Skrienošais 4nieks/ Aizpute-Rīga 00:46:38 +00:03:13
3rd 62 Mārtiņš Birums STK / RwA / VSK “Burkānciems & Co”/ Valmiera 00:47:44 +00:04:19
4th 158 Jānis Gailis Kocēnu novads/ Vaidava 00:48:00 +00:04:35
5th 166 Jānis Ābols Maratona klubs/ Madona - Rīga 00:48:09 +00:04:44
6th 210 Edgars Rencis PaBaso.lv / VSK Noskrien/ Valmiera, Rīga 00:49:54 +00:06:29
7th 107 Kaspars Pētersons VSK Noskrien/ Kocēnu nov. 00:50:32 +00:07:07
8th 247 Māris Ādamsons Limbaži SKRIEN/ Limbaži 00:51:18 +00:07:53
9th 208 Lauris Veidemanis Rauna 00:52:28 +00:09:03
10th 203 Aigars Belasovs Vaidava/FBK Valmiera/ Vaidava 00:54:39 +00:11:14
11th 235 Māris Vizulis Trakie Eži/ Rīga 00:55:04 +00:11:39
12th 120 Ainārs Straubergs Limbaži SKRIEN/ Limbaži 00:56:17 +00:12:52
13th 26 Spodris Maļinausks Vecumnieki 00:57:43 +00:14:18
14th 254 Armands Broks Valmiera 00:58:23 +00:14:58
15th 207 Ģirts Slaviņš Blaumanis/ Rīga 01:01:04 +00:17:39
16th 252 Mārtiņš Freibergs VSK Noskrien/ Rīga 01:01:16 +00:17:51
17th 51 Zintis Suharevs Valmiera 01:02:49 +00:19:24
18th 281 Saulis Skabeiķis Mārupe 01:03:39 +00:20:14
19th 82 Mārtiņš Larinovs Burkānciems/ Valmiera 01:04:30 +00:21:05
20th 77 Ivars Jēkabsons Kocēnu sporta klubs/ Vaidava 01:05:56 +00:22:31
21st 168 Anrijs Vazdikis Old Carbs/Vaidava/ Vaidava 01:06:50 +00:23:25
22nd 39 Jānis Paceris Iedvesma/ Tukums 01:07:34 +00:24:09
23rd 184 Jānis Markevics Vaidava, Kocēnu novads 01:16:47 +00:33:22
24th 161 Dāvis Sirmais DAKO/ Valmiera 01:48:05 +01:04:40

V40

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 174 Valdis Ņilovs Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres 00:43:46  
2nd 148 Andis Gailis Kocēnu novads/ VALMIERA 00:44:48 +00:01:02
3rd 99 Gatis Melgalvis Valmieras velo vienība/ Valmiera 00:48:25 +00:04:39
4th 149 Agris Samcovs Nike+ Run Klubs / apdzīvota vieta Riga/ Riga 00:49:10 +00:05:24
5th 93 Ritvars Klapars VSK Burkānciems&Co/ Valmiera 00:53:26 +00:09:40
6th 80 Jānis Bagāts Rubene/ Rubene 00:53:58 +00:10:12
7th 4 Sandis Sproģis Tet/ Rīga 00:54:04 +00:10:18
8th 167 Andrejs Demeško Rīga 00:54:15 +00:10:29
9th 259 Arnis Kuzmanis Dievs Daba Sports/ Riga 00:57:03 +00:13:17
10th 112 Jānis Stūrītis Sigulda 00:59:28 +00:15:42
11th 133 Ivars Eglītis Kocēnu novads 01:00:23 +00:16:37
12th 83 Uģis Ulmanis old crabs/ Vaidava 01:01:26 +00:17:40
13th 272 Gatis Plusniņš Kocēnu MTB/ Kocēnu pagasts 01:02:31 +00:18:45
14th 160 Krists Muiznieks Sporta klubs/ Cesis 01:11:40 +00:27:54
15th 14 Kaspars Kallass Gulbene 01:14:19 +00:30:33
16th 68 Guntis Bergs Old Crabs/ Kocēnu novads 01:15:12 +00:31:26

V45

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 157 Andris Kozačkovs Ludza 00:50:52  
2nd 263 Andis Miķelsons Vidrizi 00:51:25 +00:00:33
3rd 217 Andris Mežgailis Limbaži SKRIEN/ Limbaži 00:51:33 +00:00:41
4th 102 Ainārs Kravalis Siguldas maratona klubs/ Sigulda 00:51:44 +00:00:52
5th 188 Erens Grunckis Valmiera 00:53:11 +00:02:19
6th 180 Dainis Gailis Siguldas Maratona klubs/ Sigulda 00:58:56 +00:08:04
7th 232 Vladimirs Misāns Ādaži 01:01:48 +00:10:56
8th 249 Arnis Bērziņš Rīga 01:07:42 +00:16:50
9th 135 Zigmunds Mednieks gnomiki/ rīga 01:19:52 +00:29:00
10th 140 Juris Birģelis Valmiera 01:28:08 +00:37:16

V50

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 128 Gunārs Ķeģis VSK Noskrien/ Rīga 00:45:49  
2nd 270 Pēteris Trubačs Līvānu VK/ Preiļi 00:47:03 +00:01:14
3rd 277 Artis Smerliņš Liepa 00:49:00 +00:03:11
4th 137 Artis Zariņš Vaidava 00:56:33 +00:10:44
5th 238 Ronalds Liepiņš Metroons/ Rīga 00:57:52 +00:12:03
6th 37 Dairis Bodnieks Ogre 00:59:13 +00:13:24
7th 56 Valdis Kļaviņš Magnen/ Rēzekne 00:59:34 +00:13:45
8th 152 Jānis Avens Maratona klubs/Rembate/ Ķeguma novads 01:04:17 +00:18:28
9th 243 Gatis Mellups Rūjiena 01:10:02 +00:24:13

V55

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 183 Antis Zunda SPORTLAT/ Gulbene 00:47:15  
2nd 46 Valdis Tilts Vaidava 00:49:39 +00:02:24
3rd 92 Ēriks Melkurts Zilaiskalns/ Kocēnu novads/ zilaiskalns 00:54:06 +00:06:51
4th 87 Visvaldis Gercāns Jāņa sēta/ Sigulda 01:02:14 +00:14:59
5th 191 Inārs Supe Balvi 01:04:41 +00:17:26
6th 30 Uldis Dīcis Gausā jūdze/ Klapkalnciems 01:05:58 +00:18:43
7th 108 Jānis Ozers Jelgava 01:06:24 +00:19:09
8th 202 Aleksandrs Naumenko Gausā Jūdze/ Ogre 01:10:36 +00:23:21
9th 60 Andris Āboliņš Vējiem līdzi.../ Vaidava 01:10:41 +00:23:26
10th 65 Didzis Ceriņš Maratona Klubs/ Valmiera 01:16:56 +00:29:41
11th 165 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns VSK NOSKRIEN/ Rīga 01:27:27 +00:40:12

V60

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 74 Vilnis Liepiņš LSC/ Carnikava 00:58:08  
2nd 104 Dainis Spaliņš Lejasciems 00:59:36 +00:01:28
3rd 144 Juris Rukkalns Ragana/ Ragana 00:59:37 +00:01:29
4th 253 Roberts Drāke NAA/ Rīga 01:00:49 +00:02:41
5th 110 Edvīns Bērziņš Kalnaveļķi/ Rīga 01:01:10 +00:03:02
6th 130 Jānis Dainis Kocēnu sporta skola/ Vaidava 01:07:55 +00:09:47
7th 262 Aivars Cepītis Mūzikas skola Universum/ Valmiera 01:09:05 +00:10:57
8th 123 Dzintars Rudzītis LSC, Valmiera/ Valmiera 01:16:01 +00:17:53

V65

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 48 Jānis Supe Tirza 00:54:34  
2nd 57 Vairis Krauklis Privātbūve/ Smiltene 00:58:04 +00:03:30
3rd 190 Ēriks Apšenieks Balvi 01:04:10 +00:09:36
4th 71 Didzis Krīgers Valmiera 01:10:09 +00:15:35
5th 261 Raitis Lerme Valmiera/ Valmiera 01:10:46 +00:16:12

VB1

0,2km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 309 Mārtiņš Āboliņš MARATONA KLUBS/ TALSI 00:01:00  
2nd 323 Artūrs Belasovs Vaidava/ Valmiera 00:01:08 +00:00:08
3rd 330 Leo Nikolajevs Rīga 00:01:18 +00:00:18
4th 305 Krišs Zariņš Kocēni 00:01:23 +00:00:23
5th 326 Viesturs Cīmurs cīmurēni/ Rīga 00:01:31 +00:00:31
6th 320 Matīss Slikšāns Olaine 00:01:32 +00:00:32
7th 315 Raivo Martinsons Valmiera 00:01:39 +00:00:39
8th 303 Rolands Ķerpe Burtnieku novads 00:01:42 +00:00:42
9th 318 Ernests Straubergs Limbaži 00:01:51 +00:00:51
10th 329 Kārlis Antons Rubene 00:02:06 +00:01:06
11th 322 Markuss Jēkabsons KSK/ Valmiera 00:02:33 +00:01:33
12th 314 Mikus Laktiņš FBK Valmiera/ Valmiera 00:03:00 +00:02:00
13th 301 Vestards Gailis Kocēnu novads 00:03:05 +00:02:05
14th 308 Ernests Griķis Rubene 00:03:18 +00:02:18
15th 311 Renārs Birums STK/ Valmiera 00:03:22 +00:02:22
16th 317 Kristaps Markevics SIA Silk Secret/ Cesvaines pagasts 00:03:25 +00:02:25
17th 302 Jēkabs Kārkliņš Vaidava/ Valmiera 00:04:11 +00:03:11

VB2

0,6km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 430 Miks Nikolajevs Rīga 00:02:24  
2nd 411 Markuss Āboliņš MARATONA KLUBS/ Ventspils 00:02:39 +00:00:15
3rd 427 Jānis Millers Kocēnu sporta skola/ Kocēni 00:02:42 +00:00:18
4th 413 Dominiks Pētersons Team Petersoni/ Kocēnu novads 00:02:48 +00:00:24
5th 426 Ralfs Ločmelis Valmiera 00:02:52 +00:00:28
6th 409 Fēlikss Āboliņš Lielstraupes MTB/ Vaidava 00:02:55 +00:00:31
7th 424 Gustavs Mastiņš Vaidava 00:02:59 +00:00:35
8th 402 Mareks Ķerpe Valmiera 00:03:01 +00:00:37
9th 425 Raimonds Saklaurs Ādaži 00:03:04 +00:00:40
10th 410 Gustavs Gercāns Laurenču sākumskola/ Sigulda 00:03:08 +00:00:44
11th 405 Kaspars Puriņš KĀJPUTNI/ Cēsis 00:03:14 +00:00:50
12th 414 Arnolds Ozers Rīga 00:03:17 +00:00:53
13th 420 Jānis Markevics SIA Silk Secret/ Cesvaine 00:03:20 +00:00:56
14th 422 Rolands Baranausks Katlakalns 00:03:32 +00:01:08
15th 415 Kristens Laktiņš FBK Valmiera/ Valmiera 00:05:32 +00:03:08

VB3

1,2km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Laiks Atpaliek no līdera
1st 511 Emīls-Edvards Vegmanis Individuāli/ Jelgava 00:04:12  
2nd 525 Kristers Zviedris Valmieras Velo vienība, Valmieras Bērnu sporta sko 00:04:36 +00:00:24
3rd 506 Kristers Kudlis Rīga 00:04:46 +00:00:34
4th 523 Laimiņš Mastiņš Vaidava 00:04:58 +00:00:46
5th 527 Jānis Atlācis Kocēnu pamatskola/ Valmiera 00:05:04 +00:00:52
6th 517 Teodors Kambala Rīga 00:05:17 +00:01:05
7th 532 Kārlis Zālamans Rubene/ Kocēnu novads 00:05:35 +00:01:23
8th 528 Ričards Vintēns KSK/ Valmiera 00:05:38 +00:01:26
9th 524 Sebastians Belasovs Vaidava/ Valmiera 00:05:40 +00:01:28
10th 509 Kristers-Jānis Āboliņš Lielstraupes MTB/ Vaidava 00:05:50 +00:01:38
11th 508 Daniels-Adrians Lozbergs LIMBAŽI 00:06:01 +00:01:49
12th 510 Matīss Gercāns Siguldas Valsts ģimnāzija/ Sigulda 00:06:22 +00:02:10
13th 530 Jēkabs Zēmelis Kocēni/ Kocēnu novads 00:06:33 +00:02:21
14th 529 Kārlis Cīmurs Cīmurēni/ Rīga 00:06:58 +00:02:46
15th 533 Mārcis Ralfs Seipulāns Kocēni 00:07:12 +00:03:00
Rezultāti pa distancēm

0,23m

0,2km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Class Laiks Atpaliek no līdera
1st= 328 Undīne Bērziņa Bērziņi/ Rīga SB1 00:01:00  
1st= 309 Mārtiņš Āboliņš MARATONA KLUBS/ TALSI VB1 00:01:00  
3rd 323 Artūrs Belasovs Vaidava/ Valmiera VB1 00:01:08 +00:00:08
4th 330 Leo Nikolajevs Rīga VB1 00:01:18 +00:00:18
5th 305 Krišs Zariņš Kocēni VB1 00:01:23 +00:00:23
6th= 307 Elza Griķe Rubene SB1 00:01:27 +00:00:27
6th= 321 Laura Keiša Rīga SB1 00:01:27 +00:00:27
8th 310 Anna Biruma STK/ Valmiera SB1 00:01:29 +00:00:29
9th= 326 Viesturs Cīmurs cīmurēni/ Rīga VB1 00:01:31 +00:00:31
9th= 324 Madara-Māra Saklaure Ādaži SB1 00:01:31 +00:00:31
11th 320 Matīss Slikšāns Olaine VB1 00:01:32 +00:00:32
12th 315 Raivo Martinsons Valmiera VB1 00:01:39 +00:00:39
13th 319 Karlīna Zvirbule Rubene SB1 00:01:41 +00:00:41
14th 303 Rolands Ķerpe Burtnieku novads VB1 00:01:42 +00:00:42
15th 318 Ernests Straubergs Limbaži VB1 00:01:51 +00:00:51
16th 312 Anna Masāne Ādaži SB1 00:02:05 +00:01:05
17th= 329 Kārlis Antons Rubene VB1 00:02:06 +00:01:06
17th= 316 Anni Spura Ikšķile SB1 00:02:06 +00:01:06
19th 306 Rūta Puriņa KĀJPUTNI/ Cēsis SB1 00:02:11 +00:01:11
20th 322 Markuss Jēkabsons KSK/ Valmiera VB1 00:02:33 +00:01:33
21st 314 Mikus Laktiņš FBK Valmiera/ Valmiera VB1 00:03:00 +00:02:00
22nd 301 Vestards Gailis Kocēnu novads VB1 00:03:05 +00:02:05
23rd 308 Ernests Griķis Rubene VB1 00:03:18 +00:02:18
24th 311 Renārs Birums STK/ Valmiera VB1 00:03:22 +00:02:22
25th 317 Kristaps Markevics SIA Silk Secret/ Cesvaines pagasts VB1 00:03:25 +00:02:25
26th 302 Jēkabs Kārkliņš Vaidava/ Valmiera VB1 00:04:11 +00:03:11
27th 304 Amēlija Markitāne Burtnieku novads SB1 00:04:44 +00:03:44
28th 325 Gabriela Jēkabsone KSK/ Priekuļi SB1 00:04:45 +00:03:45
29th 332 Rūta Pētersone Rīga SB1 00:04:50 +00:03:50

0,6km

0,6km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Class Laiks Atpaliek no līdera
1st 430 Miks Nikolajevs Rīga VB2 00:02:24  
2nd 421 Amanda Baranauska Katlakalns SB2 00:02:26 +00:00:02
3rd 411 Markuss Āboliņš MARATONA KLUBS/ Ventspils VB2 00:02:39 +00:00:15
4th 427 Jānis Millers Kocēnu sporta skola/ Kocēni VB2 00:02:42 +00:00:18
5th 413 Dominiks Pētersons Team Petersoni/ Kocēnu novads VB2 00:02:48 +00:00:24
6th 426 Ralfs Ločmelis Valmiera VB2 00:02:52 +00:00:28
7th 429 Estere Buka Beverinas novads SB2 00:02:54 +00:00:30
8th 409 Fēlikss Āboliņš Lielstraupes MTB/ Vaidava VB2 00:02:55 +00:00:31
9th= 401 Keidija Balode Valmiera SB2 00:02:59 +00:00:35
9th= 424 Gustavs Mastiņš Vaidava VB2 00:02:59 +00:00:35
11th 402 Mareks Ķerpe Valmiera VB2 00:03:01 +00:00:37
12th 425 Raimonds Saklaurs Ādaži VB2 00:03:04 +00:00:40
13th 404 Sāra Eglīte ZS Skujas/Dabasauglis/ Kocēnu novads SB2 00:03:05 +00:00:41
14th 419 Keita Kaļva Ķegums SB2 00:03:07 +00:00:43
15th= 410 Gustavs Gercāns Laurenču sākumskola/ Sigulda VB2 00:03:08 +00:00:44
15th= 407 Maija-Justīne Jēkabsone Kocēnu sporta skola/ Kocēnu pagasts SB2 00:03:08 +00:00:44
17th 405 Kaspars Puriņš KĀJPUTNI/ Cēsis VB2 00:03:14 +00:00:50
18th 414 Arnolds Ozers Rīga VB2 00:03:17 +00:00:53
19th= 420 Jānis Markevics SIA Silk Secret/ Cesvaine VB2 00:03:20 +00:00:56
19th= 432 Luīze Gudēvica-Liepiņa Jasmīni/ Cēsis SB2 00:03:20 +00:00:56
21st 431 Kerija Pigožņa Austriņa/ Rīga SB2 00:03:24 +00:01:00
22nd 422 Rolands Baranausks Katlakalns VB2 00:03:32 +00:01:08
23rd 403 Evelīna Zēģele Valmiera SB2 00:03:55 +00:01:31
24th 408 Annika Āboliņa Lielstraupes MTB/ Vaidava SB2 00:04:01 +00:01:37
25th 406 Katrīna Jēkabsone Kocēnu pagasts SB2 00:04:22 +00:01:58
26th 415 Kristens Laktiņš FBK Valmiera/ Valmiera VB2 00:05:32 +00:03:08

1,2km

1,2km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Class Laiks Atpaliek no līdera
1st 511 Emīls-Edvards Vegmanis Individuāli/ Jelgava VB3 00:04:12  
2nd 525 Kristers Zviedris Valmieras Velo vienība, Valmieras Bērnu sporta sko VB3 00:04:36 +00:00:24
3rd 506 Kristers Kudlis Rīga VB3 00:04:46 +00:00:34
4th 523 Laimiņš Mastiņš Vaidava VB3 00:04:58 +00:00:46
5th= 527 Jānis Atlācis Kocēnu pamatskola/ Valmiera VB3 00:05:04 +00:00:52
5th= 502 Laura Kallase gulbene SB3 00:05:04 +00:00:52
7th 501 Kerlīna Balode Valmiera SB3 00:05:11 +00:00:59
8th 522 Lauma Keiša IK Auseklis/ Rīga SB3 00:05:13 +00:01:01
9th= 515 Anete Kaļva Ķegums SB3 00:05:17 +00:01:05
9th= 517 Teodors Kambala Rīga VB3 00:05:17 +00:01:05
11th 519 Alise Reingolde Smiltene/ Smiltene SB3 00:05:20 +00:01:08
12th 513 Amanda-Linda Hohlova Valmiera(Kocēni) SB3 00:05:22 +00:01:10
13th= 526 Lauma-Līva Saklaure Ādaži SB3 00:05:24 +00:01:12
13th= 518 Alīna Demeško Rīga SB3 00:05:24 +00:01:12
15th 504 Estere-Elisa Drīveniece Cēsis SB3 00:05:25 +00:01:13
16th 507 Kristiāna Kudle Rīga SB3 00:05:28 +00:01:16
17th 505 Jūlija Eglīte ZS Skujas/Dabasauglis/ Vaidava SB3 00:05:33 +00:01:21
18th 532 Kārlis Zālamans Rubene/ Kocēnu novads VB3 00:05:35 +00:01:23
19th 528 Ričards Vintēns KSK/ Valmiera VB3 00:05:38 +00:01:26
20th 524 Sebastians Belasovs Vaidava/ Valmiera VB3 00:05:40 +00:01:28
21st 521 Elīza Markevica Vaidava SB3 00:05:43 +00:01:31
22nd 509 Kristers-Jānis Āboliņš Lielstraupes MTB/ Vaidava VB3 00:05:50 +00:01:38
23rd 508 Daniels-Adrians Lozbergs LIMBAŽI VB3 00:06:01 +00:01:49
24th 510 Matīss Gercāns Siguldas Valsts ģimnāzija/ Sigulda VB3 00:06:22 +00:02:10
25th 530 Jēkabs Zēmelis Kocēni/ Kocēnu novads VB3 00:06:33 +00:02:21
26th 529 Kārlis Cīmurs Cīmurēni/ Rīga VB3 00:06:58 +00:02:46
27th 533 Mārcis Ralfs Seipulāns Kocēni VB3 00:07:12 +00:03:00

11,7km

11,7km

Vieta Numurs Vārds, uzvārds Klubs / apdzīvota vieta Class Laiks Atpaliek no līdera
1st 255 Renārs Roze JRK/ Ogres novads V30 00:39:39  
2nd 171 Kārlis Vīksne Meridiāns OK/ Cēsis V30 00:40:49 +00:01:10
3rd 245 Kristaps Magone SPB run/Brooks/ Pārgaujas nov. V22 00:42:35 +00:02:56
4th 226 Agnis Stulpinskis Valmieras VK/ Valmiera V22 00:42:54 +00:03:15
5th 146 Sergejs Maslobojevs NRC Rīga/ Rīga V30 00:43:02 +00:03:23
6th 269 Rainers Trubačs Līvānu VK/ ASICS/ Preiļi V18 00:43:08 +00:03:29
7th 143 Uģis Karasevs Rubene V35 00:43:25 +00:03:46
8th 174 Valdis Ņilovs Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres V40 00:43:46 +00:04:07
9th 148 Andis Gailis Kocēnu novads/ VALMIERA V40 00:44:48 +00:05:09
10th 178 Agris Krūmiņš Vecpiebalga/ Vecpiebalga V30 00:45:14 +00:05:35
11th 250 Niks Zauls Limbaži SKRIEN/ limbaži V18 00:45:21 +00:05:42
12th 128 Gunārs Ķeģis VSK Noskrien/ Rīga V50 00:45:49 +00:06:10
13th 66 Klinta Lauska Balvi S22 00:46:25 +00:06:46
14th 244 Jānis Kalniņš Skrienošais 4nieks/ Aizpute-Rīga V35 00:46:38 +00:06:59
15th 54 Henrijs Lērme M 42/ Valmiera V18 00:46:41 +00:07:02
16th 270 Pēteris Trubačs Līvānu VK/ Preiļi V50 00:47:03 +00:07:24
17th 183 Antis Zunda SPORTLAT/ Gulbene V55 00:47:15 +00:07:36
18th 216 Rainers Zviedris Valmieras Velo vienība, Valmieras Bērnu sporta sko V14 00:47:25 +00:07:46
19th 34 Kristaps Kļava Talsi/ Talsi V22 00:47:26 +00:07:47
20th 62 Mārtiņš Birums STK / RwA / VSK “Burkānciems & Co”/ Valmiera V35 00:47:44 +00:08:05
21st 125 Juris Gudēvics-Liepiņš Jasmīni/ Cēsu novads V30 00:47:48 +00:08:09
22nd 158 Jānis Gailis Kocēnu novads/ Vaidava V35 00:48:00 +00:08:21
23rd 173 Artūrs Kārkliņš Vaidava V30 00:48:08 +00:08:29
24th 166 Jānis Ābols Maratona klubs/ Madona - Rīga V35 00:48:09 +00:08:30
25th 99 Gatis Melgalvis Valmieras velo vienība/ Valmiera V40 00:48:25 +00:08:46
26th 6 Jānis Domburs Valmiera V30 00:48:57 +00:09:18
27th 277 Artis Smerliņš Liepa V50 00:49:00 +00:09:21
28th 149 Agris Samcovs Nike+ Run Klubs / apdzīvota vieta Riga/ Riga V40 00:49:10 +00:09:31
29th 61 Sandis Āboliņš Vaidava/ Vaidava V22 00:49:18 +00:09:39
30th 172 Kaspars Vīksne Meridiāns OK/ Cēsis V30 00:49:26 +00:09:47
31st 46 Valdis Tilts Vaidava V55 00:49:39 +00:10:00
32nd 210 Edgars Rencis PaBaso.lv / VSK Noskrien/ Valmiera, Rīga V35 00:49:54 +00:10:15
33rd 107 Kaspars Pētersons VSK Noskrien/ Kocēnu nov. V35 00:50:32 +00:10:53
34th 275 Mārtiņš Petrovs cēsu sporta skola/ Cēsis V18 00:50:48 +00:11:09
35th 157 Andris Kozačkovs Ludza V45 00:50:52 +00:11:13
36th 241 Atis Stepāns Rubene,Kocēnu novads V22 00:51:04 +00:11:25
37th 247 Māris Ādamsons Limbaži SKRIEN/ Limbaži V35 00:51:18 +00:11:39
38th 205 Arturs Kazmers Valmiera V30 00:51:22 +00:11:43
39th 263 Andis Miķelsons Vidrizi V45 00:51:25 +00:11:46
40th 217 Andris Mežgailis Limbaži SKRIEN/ Limbaži V45 00:51:33 +00:11:54
41st 102 Ainārs Kravalis Siguldas maratona klubs/ Sigulda V45 00:51:44 +00:12:05
42nd 208 Lauris Veidemanis Rauna V35 00:52:28 +00:12:49
43rd 113 Ivars Laktiņš FBK Valmiera/ Valmiera V30 00:52:45 +00:13:06
44th 153 Agita Kaļva Ķegumā spēks/ Ķegums S35 00:52:56 +00:13:17
45th 101 Rolands Rudītis Azimuts/ Valmiera V30 00:53:04 +00:13:25
46th 188 Erens Grunckis Valmiera V45 00:53:11 +00:13:32
47th 115 Emīls-Edvards Vegmanis Individuāli/ Jelgava V14 00:53:14 +00:13:35
48th 242 Alise Putraima Limbaži SKRIEN/ Limbaži S22 00:53:15 +00:13:36
49th 93 Ritvars Klapars VSK Burkānciems&Co/ Valmiera V40 00:53:26 +00:13:47
50th 41 Māris Puriņš KĀJPUTNI/ Cēsis V30 00:53:30 +00:13:51
51st 278 Emīls Dzelzkalējs Bauska V22 00:53:35 +00:13:56
52nd 271 Kristīne Roga ASK Patria/ Rīga S35 00:53:37 +00:13:58
53rd 181 Līna Gaile Siguldas Maratona klubs/ Sigulda S16 00:53:51 +00:14:12
54th 80 Jānis Bagāts Rubene/ Rubene V40 00:53:58 +00:14:19
55th 4 Sandis Sproģis Tet/ Rīga V40 00:54:04 +00:14:25
56th 92 Ēriks Melkurts Zilaiskalns/ Kocēnu novads/ zilaiskalns V55 00:54:06 +00:14:27
57th= 91 Emīls Herbsts Rubene/ Kocēnu novads, Vaidavas pagasts V16 00:54:15 +00:14:36
57th= 167 Andrejs Demeško Rīga V40 00:54:15 +00:14:36
59th 257 Sindija-Guntra Zaula LIMBAŽI SKRIEN/ LIMBAŽI S18 00:54:17 +00:14:38
60th 81 Mārtiņš Gailis Kocēnu novads/ Kocēnu novads V30 00:54:30 +00:14:51
61st 48 Jānis Supe Tirza V65 00:54:34 +00:14:55
62nd 203 Aigars Belasovs Vaidava/FBK Valmiera/ Vaidava V35 00:54:39 +00:15:00
63rd 212 Megija Stalberga Valmieras VK/ Valmiera S18 00:54:47 +00:15:08
64th= 197 Andris Jēkabsons KSK/ Vaidava V22 00:54:51 +00:15:12
64th= 225 Rūdolfs Naumenko Ogre V18 00:54:51 +00:15:12
66th 235 Māris Vizulis Trakie Eži/ Rīga V35 00:55:04 +00:15:25
67th 105 Laura Pētersone Matisons Runner's Klubs / apdzīvota vieta/ Kocēnu novads S35 00:55:05 +00:15:26
68th 175 Kaspars Borozinskis Ķegums V14 00:55:16 +00:15:37
69th 223 Sandis Apenītis Sigulda V22 00:55:27 +00:15:48
70th 35 Guntars Eglītis ZS Skujas/Dabasauglis/ Vaidava V30 00:55:43 +00:16:04
71st 195 Ginta Bogdanova SPB RUN / Brooks/ Priekuļi S22 00:55:53 +00:16:14
72nd 25 Dāvis Zariņš Vaidava V14 00:56:12 +00:16:33
73rd 96 Linda Masāne Ādaži S35 00:56:16 +00:16:37
74th 120 Ainārs Straubergs Limbaži SKRIEN/ Limbaži V35 00:56:17 +00:16:38
75th 137 Artis Zariņš Vaidava V50 00:56:33 +00:16:54
76th 84 Niks Balgalvis Vaidava V16 00:56:42 +00:17:03
77th 196 Alvis Zelčs Kocēnu novads/ VAIDAVA V30 00:56:43 +00:17:04
78th 259 Arnis Kuzmanis Dievs Daba Sports/ Riga V40 00:57:03 +00:17:24
79th 106 Marta-Luize Pētersone Matisons Runner's Klubs / apdzīvota vieta/ Kocēnu Novads S14 00:57:06 +00:17:27
80th 10 Mārcis Kārkliņš Vaidava/ Kocēnu novads V30 00:57:23 +00:17:44
81st 246 Agnija Ādamsone Limbaži SKRIEN/ Limbaži S30 00:57:25 +00:17:46
82nd= 258 Mikus Milgrāvis Rīga V22 00:57:43 +00:18:04
82nd= 26 Spodris Maļinausks Vecumnieki V35 00:57:43 +00:18:04
84th 238 Ronalds Liepiņš Metroons/ Rīga V50 00:57:52 +00:18:13
85th= 187 Inese Franzke Schwangau S40 00:57:53 +00:18:14
85th= 284 Kārlis Kurtišs Madona V30 00:57:53 +00:18:14
87th 116 Jolanta Pence Jaunsardze/ Lejasciems S14 00:57:54 +00:18:15
88th 57 Vairis Krauklis Privātbūve/ Smiltene V65 00:58:04 +00:18:25
89th 74 Vilnis Liepiņš LSC/ Carnikava V60 00:58:08 +00:18:29
90th 206 Jānis Zvaigznītis JS DREAM TEAM/ Liepa V22 00:58:17 +00:18:38
91st 273 Pāvels Ribakovs JS Dream Team/ Valmiera V30 00:58:18 +00:18:39
92nd 186 Kristīne Slikšāne Jaunmārupe skrien/ Olaine S40 00:58:21 +00:18:42
93rd 254 Armands Broks Valmiera V35 00:58:23 +00:18:44
94th= 72 Ligita Leitlande Zemgales Ziņas/ Jelgava S45 00:58:28 +00:18:49
94th= 13 Jānis Osītis Limbaži SKRIEN/ Limbaži V22 00:58:28 +00:18:49
96th 156 Gints Dreija Valmiera V22 00:58:35 +00:18:56
97th 180 Dainis Gailis Siguldas Maratona klubs/ Sigulda V45 00:58:56 +00:19:17
98th 100 Kristaps Priede Kocēnu Sporta Klubs/ Rubene V30 00:59:01 +00:19:22
99th 37 Dairis Bodnieks Ogre V50 00:59:13 +00:19:34
100th 224 Mareks Belousovs Kocēnu sporta klubs/ Rubene V30 00:59:17 +00:19:38
101st 112 Jānis Stūrītis Sigulda V40 00:59:28 +00:19:49
102nd 94 Emīls Vītols Vaidava/ Valmiera V18 00:59:33 +00:19:54
103rd= 56 Valdis Kļaviņš Magnen/ Rēzekne V50 00:59:34 +00:19:55
103rd= 55 Rita Kļaviņa SK Magnen/ Rēzekne S45 00:59:34 +00:19:55
105th 104 Dainis Spaliņš Lejasciems V60 00:59:36 +00:19:57
106th 144 Juris Rukkalns Ragana/ Ragana V60 00:59:37 +00:19:58
107th 151 Maruta Guitāne LUDZA/ Ludza S45 00:59:46 +00:20:07
108th= 234 Māra Braslava Limbaži skrien/ Puikule S22 00:59:56 +00:20:17
108th= 147 Mārtiņš Jēkabsons KSK/ Vaidava V22 00:59:56 +00:20:17
110th 189 Sanija-Ramona Ābeltiņa Kocēnu pamtskola/Kocēnu sporta skola/ kocēni S14 01:00:02 +00:20:23
111th 17 Artūrs Lazdiņš Sigulda V22 01:00:04 +00:20:25
112th 129 Toms Riekstiņš Pēdu nav 2/ Mazsalaca V22 01:00:16 +00:20:37
113th 85 Agnis Sobažeks Naukšēni V30 01:00:17 +00:20:38
114th 141 Ilze Boldāne Gulbene S50 01:00:19 +00:20:40
115th 133 Ivars Eglītis Kocēnu novads V40 01:00:23 +00:20:44
116th 139 Inese Kokoreviča VSK/ Valmiera S35 01:00:27 +00:20:48
117th 231 Evelīna Misāne Ādaži S14 01:00:30 +00:20:51
118th 253 Roberts Drāke NAA/ Rīga V60 01:00:49 +00:21:10
119th 207 Ģirts Slaviņš Blaumanis/ Rīga V35 01:01:04 +00:21:25
120th 110 Edvīns Bērziņš Kalnaveļķi/ Rīga V60 01:01:10 +00:21:31
121st 252 Mārtiņš Freibergs VSK Noskrien/ Rīga V35 01:01:16 +00:21:37
122nd 83 Uģis Ulmanis old crabs/ Vaidava V40 01:01:26 +00:21:47
123rd 280 Astra Zaļuma   S30 01:01:34 +00:21:55
124th 232 Vladimirs Misāns Ādaži V45 01:01:48 +00:22:09
125th 20 April Bura Springfield S30 01:01:55 +00:22:16
126th 220 Elīna Pinne Valmiera S18 01:02:00 +00:22:21
127th 90 Āris Aldiņš Kocēnu Sporta Klubs (KSK)/ Kocēnu novads V30 01:02:09 +00:22:30
128th 87 Visvaldis Gercāns Jāņa sēta/ Sigulda V55 01:02:14 +00:22:35
129th 199 Pēteris Vīrs SIA LATVIJAS MEŽS/ Rubene V22 01:02:18 +00:22:39
130th 163 Lilija Grundmane Maratona klubs/ Kuldīga S55 01:02:20 +00:22:41
131st 272 Gatis Plusniņš Kocēnu MTB/ Kocēnu pagasts V40 01:02:31 +00:22:52
132nd= 267 Dāvis-Helmuts Zvejnieks Cēsis V18 01:02:44 +00:23:05
132nd= 179 Mudīte Rītere Ogres novads S55 01:02:44 +00:23:05
134th 159 Viktors Volkovs Rīga V22 01:02:46 +00:23:07
135th 200 Roberts Siliņš vaidava V22 01:02:47 +00:23:08
136th 51 Zintis Suharevs Valmiera V35 01:02:49 +00:23:10
137th= 95 Elēna Silāja Limbaži skrien/ Limbaži S35 01:03:17 +00:23:38
137th= 75 Oksana Groma LimbažiSKRIEN/ Limbaži S35 01:03:17 +00:23:38
139th 5 Kristīne Mergina Valmiera S35 01:03:34 +00:23:55
140th 281 Saulis Skabeiķis Mārupe V35 01:03:39 +00:24:00
141st 211 Liene Zariņa Valmiera S35 01:04:01 +00:24:22
142nd 190 Ēriks Apšenieks Balvi V65 01:04:10 +00:24:31
143rd 152 Jānis Avens Maratona klubs/Rembate/ Ķeguma novads V50 01:04:17 +00:24:38
144th 82 Mārtiņš Larinovs Burkānciems/ Valmiera V35 01:04:30 +00:24:51
145th 150 Svetlana Šanceva Musliks/ Jelgava S30 01:04:32 +00:24:53
146th 191 Inārs Supe Balvi V55 01:04:41 +00:25:02
147th 155 Rūdolfs Beļaunieks Get momey/ Ļaudona V22 01:04:47 +00:25:08
148th 268 Laura Okmane Jaunmārupe / Jaunpiebalga S30 01:04:53 +00:25:14
149th 16 Elīna Lazdiņa Sigulda S30 01:05:05 +00:25:26
150th 218 Baiba Mežgaile Limbaži SKRIEN/ Limbaži S45 01:05:34 +00:25:55
151st 77 Ivars Jēkabsons Kocēnu sporta klubs/ Vaidava V35 01:05:56 +00:26:17
152nd 30 Uldis Dīcis Gausā jūdze/ Klapkalnciems V55 01:05:58 +00:26:19
153rd 237 Iveta Liepiņa SK/ Riga S50 01:06:10 +00:26:31
154th 64 Silva Audere Priekuļi S22 01:06:15 +00:26:36
155th 169 Ralfs Vazdikis Old Carbs/Vaidava/ Vaidava V14 01:06:23 +00:26:44
156th 108 Jānis Ozers Jelgava V55 01:06:24 +00:26:45
157th 274 Atis Saulītis Vaidava/ Vaidava V14 01:06:26 +00:26:47
158th 53 Svetlana Suhareva Valmiera S30 01:06:27 +00:26:48
159th 11 Zane Dille Noskrien Cēsis/ Cēsis S40 01:06:30 +00:26:51
160th 230 Dace Spalva Kocēnu novads/ Rubene S30 01:06:43 +00:27:04
161st 168 Anrijs Vazdikis Old Carbs/Vaidava/ Vaidava V35 01:06:50 +00:27:11
162nd 256 Liene Nikolajeva Rīga S35 01:06:54 +00:27:15
163rd 45 Ģirts Pēčs Vaidava V22 01:07:10 +00:27:31
164th 2 Vineta Skrastiņa Noskrien Cēsis/ Cesis S50 01:07:22 +00:27:43
165th 266 Rūta Kalniņa Skrienošais 4nieks/ Aizputes pagasts S35 01:07:33 +00:27:54
166th 39 Jānis Paceris Iedvesma/ Tukums V35 01:07:34 +00:27:55
167th 209 Signe Kaupuža Cēsis S30 01:07:40 +00:28:01
168th 249 Arnis Bērziņš Rīga V45 01:07:42 +00:28:03
169th 138 Atis Vanags Rubene V22 01:07:46 +00:28:07
170th 27 Dace Liepiņa Rubene S40 01:07:48 +00:28:09
171st 130 Jānis Dainis Kocēnu sporta skola/ Vaidava V60 01:07:55 +00:28:16
172nd 185 Anete Vilne Vidzeme S22 01:08:08 +00:28:29
173rd 145 Jānis Vītols kocēni/ Kocēni V22 01:08:22 +00:28:43
174th 283 Anete Ozoliņa Lēdurga S22 01:08:27 +00:28:48
175th 131 Laila Ceika Valmiera S65 01:08:33 +00:28:54
176th 9 Artis Denovs STK/ Rubene V30 01:08:44 +00:29:05
177th 227 Mārtiņš Laucis Valmiera V30 01:08:53 +00:29:14
178th 89 Tatjana Āboliņa MARATONA KLUBS/ TALSI S40 01:08:56 +00:29:17
179th 262 Aivars Cepītis Mūzikas skola Universum/ Valmiera V60 01:09:05 +00:29:26
180th 21 Zane Dāvidsone Kocēni S22 01:09:18 +00:29:39
181st= 118 Lelde Treimane Valmiera S22 01:09:42 +00:30:03
181st= 117 Jānis Balgalvis Valmiera V22 01:09:42 +00:30:03
183rd= 239 Markuss Lancmanis Priekuļi V18 01:09:47 +00:30:08
183rd= 240 Viesturs Bēmis Priekuļi V18 01:09:47 +00:30:08
185th 119 Aiga Vīdmane Ozolnieku nov. S40 01:09:57 +00:30:18
186th 243 Gatis Mellups Rūjiena V50 01:10:02 +00:30:23
187th= 204 Līga Brence VSK Noskrien/ VALMIERA S45 01:10:09 +00:30:30
187th= 71 Didzis Krīgers Valmiera V65 01:10:09 +00:30:30
189th 202 Aleksandrs Naumenko Gausā Jūdze/ Ogre V55 01:10:36 +00:30:57
190th 264 Jānis Muižnieks Sk Saulrīti/ Cēsis V30 01:10:39 +00:31:00
191st= 60 Andris Āboliņš Vējiem līdzi.../ Vaidava V55 01:10:41 +00:31:02
191st= 59 Inga Vīksna Vējiem līdzi.../ Vaidava S50 01:10:41 +00:31:02
193rd 164 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna VSK NOSKRIEN/ Rīga S45 01:10:45 +00:31:06
194th 261 Raitis Lerme Valmiera/ Valmiera V65 01:10:46 +00:31:07
195th 40 Liene Balode-Pacere SIA OTIS LATVIA/ R?ga S30 01:11:03 +00:31:24
196th 111 Iveta Stūrīte Sigulda S35 01:11:38 +00:31:59
197th 160 Krists Muiznieks Sporta klubs/ Cesis V40 01:11:40 +00:32:01
198th= 214 Linda Tēce Rīga S22 01:11:41 +00:32:02
198th= 215 Mairis Bormanis Smiltene V22 01:11:41 +00:32:02
200th 103 Maruta Krūmiņa Maratona klubs/ Tukums S30 01:12:08 +00:32:29
201st 3 Evija Šica Valmiera S22 01:12:57 +00:33:18
202nd 219 Inga Bērziņa VALMIERA S40 01:13:18 +00:33:39
203rd 154 Agita Spura Ikšķile S30 01:13:28 +00:33:49
204th 279 Kaspars Grundšteins Rubene V30 01:13:38 +00:33:59
205th 121 Solvita Dambe Valmiera S35 01:14:08 +00:34:29
206th 67 Dāvis Bergs Pārgaujas sākumskola/ Valmiera V14 01:14:13 +00:34:34
207th 14 Kaspars Kallass Gulbene V40 01:14:19 +00:34:40
208th 43 Inese Bērziņa Kocēnu pagasts S50 01:14:30 +00:34:51
209th 142 Auce Auškāpa Rubene S35 01:15:03 +00:35:24
210th 19 Inga Nartiša Rīga S35 01:15:04 +00:35:25
211th 18 Mārtiņš Ozollapiņš Jelgava V30 01:15:07 +00:35:28
212th 68 Guntis Bergs Old Crabs/ Kocēnu novads V40 01:15:12 +00:35:33
213th 36 Reinis Eglītis ZS Skujas/Dabasauglis/ Vaidava V14 01:15:54 +00:36:15
214th 123 Dzintars Rudzītis LSC, Valmiera/ Valmiera V60 01:16:01 +00:36:22
215th 221 Amanda Ignāte Ādaži S16 01:16:40 +00:37:01
216th= 184 Jānis Markevics Vaidava, Kocēnu novads V35 01:16:47 +00:37:08
216th= 176 Kristīne Zeļenkova Valmiera S22 01:16:47 +00:37:08
216th= 177 Atis Lokmanis Valmiera V22 01:16:47 +00:37:08
219th 65 Didzis Ceriņš Maratona Klubs/ Valmiera V55 01:16:56 +00:37:17
220th= 282 Santa Miķelsone Kocēnu novads S30 01:17:13 +00:37:34
220th= 73 Inga Brusova Wir Sind Das Volk!/ Kocēni S35 01:17:13 +00:37:34
222nd 136 Zinaida Grīnberga LSC/ Rīga S55 01:17:27 +00:37:48
223rd 170 Artis-Matīss Fogels Kocēnu sporta skola, KSK/ KOCĒNI V14 01:17:30 +00:37:51
224th 194 Kristīne Kuka Lēdmane/ Lēdmane Lielvārdes novads S40 01:18:10 +00:38:31
225th 44 Agnese Kalēja Rīga S22 01:18:35 +00:38:56
226th 86 Lāsma Markevica SIA Silk Secret/ Cesvaine S22 01:19:02 +00:39:23
227th 134 Inga Novika gnomiki/ rīga S40 01:19:09 +00:39:30
228th 109 Kaspars Ozers Rīga V30 01:19:26 +00:39:47
229th 78 Toms Pētersons Kocēnu nov. V14 01:19:46 +00:40:07
230th 251 Zanda Antone Rubene S22 01:19:51 +00:40:12
231st 135 Zigmunds Mednieks gnomiki/ rīga V45 01:19:52 +00:40:13
232nd 12 Laura Balode Jaunmārupe S22 01:20:23 +00:40:44
233rd 31 Toms Bergs Rubene V30 01:21:11 +00:41:32
234th 23 Vineta Zēģele Valmiera S35 01:21:31 +00:41:52
235th 122 Monta Liepiņa Rīga S30 01:22:12 +00:42:33
236th 8 Astrīda Vēja-Āboliņa Lizums/ Gulbene S50 01:22:24 +00:42:45
237th 124 Kristīne Eglīte ZS Skujas/Dabasauglis/ Valmiera S22 01:22:55 +00:43:16
238th 132 Diāna Ceika Valmiera S40 01:23:04 +00:43:25
239th 228 Jana Kravale-Lauce Valmiera S35 01:23:44 +00:44:05
240th 58 Līga Dāboliņa Baldone S35 01:23:46 +00:44:07
241st 162 Danuta-Eva Jerumane Rūjiena S16 01:23:53 +00:44:14
242nd 192 Gita Biezuma Rīga S40 01:24:07 +00:44:28
243rd 32 Egita Petrova Rubene S22 01:24:27 +00:44:48
244th 15 Zlata Kallase Gulbene S40 01:25:55 +00:46:16
245th= 98 Arvis Meldrājs Ķekava V22 01:26:03 +00:46:24
245th= 97 Zanda Doļģe Rīga S30 01:26:03 +00:46:24
247th 265 Dace Tītmane Rīga S45 01:26:33 +00:46:54
248th 165 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns VSK NOSKRIEN/ Rīga V55 01:27:27 +00:47:48
249th= 140 Juris Birģelis Valmiera V45 01:28:08 +00:48:29
249th= 7 Ieva Krūzkope Valmiera S30 01:28:08 +00:48:29
251st 69 Reinis Mickevics vaidava V14 01:41:29 +01:01:50
252nd= 29 Ruta Dīce Gausā jūdze/ Klapkalnciems S60 01:45:00 +01:05:21
252nd= 42 Aija Puriņa KĀJPUTNI/ Cēsis S35 01:45:00 +01:05:21
254th 260 Anita Bethere Mārupe S30 01:48:04 +01:08:25
255th 161 Dāvis Sirmais DAKO/ Valmiera V35 01:48:05 +01:08:26
256th 201 Maija Naumenko Gausā Jūdze/ Ogre S60 01:48:25 +01:08:46
257th 127 Zaiga Zabarovska Kājputni/ Jurmala S65 01:49:32 +01:09:53
258th 126 Zane Rone Kājputni/ Cēsis S40 01:49:33 +01:09:54