Results for Lacpleša dienas skrejiens 2018 - 08-nov.-2018 - 3 apli

...return to index

3 apli - Results

1,2km

Pos No. Name Club Class Time Behind
1st 12 Dāvis Zariņš Kocēnu sporta skola V10 00:15:18  
2nd 13 Ralfs Vazdiķis Kocēnu sporta skola V10 00:15:40 +00:00:22
3rd= 11 Markuss Mīlenbergs Kocēnu sporta skola V10 00:16:42 +00:01:24
3rd= 56 Jānis Atlācis Kocēnu pamatskola V10 00:16:42 +00:01:24
5th 27 Dāvis Bāliņš individuāli V10 00:17:54 +00:02:36
6th= 8 Dāvis Bergs Kocēnu sporta skola V10 00:18:20 +00:03:02
6th= 9 Patriks Vikmanis Kocēnu sporta skola V10 00:18:20 +00:03:02
8th 106 Kristaps Klāvs Elbrets Vecate V7 00:18:40 +00:03:22
9th 114 Keita Giptere Rubenes pamtskola S10 00:18:46 +00:03:28
10th 31 Milda Ozoliņa Siguldas sporta skola S10 00:19:05 +00:03:47
11th 29 Evelīna Rumba Dikļu pamatskola S10 00:20:24 +00:05:06
12th 20 Maija Pumpure Siguldas sporta skola S10 00:20:44 +00:05:26
13th 88 Dominiks Pētersons Kocēnu novads/PII Auseklītis V7 00:20:47 +00:05:29
14th 21 Kristīne Pūce Siguldas sporta skola S10 00:22:25 +00:07:07
15th 19 Gustavs Vijups Siguldas sporta skola V10 00:23:28 +00:08:10
16th 6 Eduards Gertners Kocēnu sporta skola V10 00:23:52 +00:08:34
17th 15 Adrians Frēlihs Kocēnu sporta skola V10 00:23:54 +00:08:36
18th 82 Jānis Siliņš Dikļu pamatskola V7 00:25:19 +00:10:01
19th 30 Uģis Rumba Dikļu pamatskola V7 00:25:20 +00:10:02
20th= 1 Maija Justīne Jēkabsone Kocēnu sporta skola S7 00:26:02 +00:10:44
20th= 2 Dagmāra Gūte Kocēnu sporta skola S7 00:26:02 +00:10:44
22nd 5 Jānis Miķelis Bitmanis Kocēnu sporta skola V10 00:27:33 +00:12:15
23rd 7 Tomass Kaucis Kocēnu sporta skola V10 00:27:36 +00:12:18
24th 132 Madara Vimba individuāli S7 00:27:52 +00:12:34
25th 77 Ance Rumba b/d Cielaviņa S7 00:32:54 +00:17:36
26th 3 Kristaps Frēlihs Kocēnu sporta skola V7 00:33:07 +00:17:49
27th 104 Dinārs Giruckis PII Cielaviņa, Dikļi V7 00:38:54 +00:23:36
  23 Valters Meisis PII Cielaviņa, Dikļi V7 DNF  
  26 Deniss Terentjevs PII Cielaviņa, Dikļi V7 DNF  
  109 Anastasija Larionova Dikļu PII S7 DNF  
  25 Stefans Vitenbergs PII Cielaviņa, Dikļi V7 DNF  
  113 Braiens Goršanovs Dikļu PII V7 DNF  
  4 Ralfs Mārcis Seipulāns Kocēnu sporta skola V10 DNF