Rezultāti Lāčplēša dienas skrējiens'19 - 11 nov. 2019

Rezultāti grupā

Nujotaji

Rezultāts

5,2km

Vieta Nr. Vārds, uzvārds Ko pārstāv Rezutāts Atpaliek
1st 85 Evija Soročina Valmiera 40:55.0  
2nd 75 Gunta Liepiņa Kocēni 40:56.8 +0:01.8
3rd 90 Gunita Cīrule Kocēni 41:28.7 +0:33.7
4th 183 Vita Zariņa Vaidava 45:07.2 +4:12.2
5th 48 Laine Kīna Kocēni 45:14.5 +4:19.5
6th 89 INA MĪLENBERGA KOCĒNI 45:15.9 +4:20.9
7th 66 Vija Rumba Dauguļi 49:43.9 +8:48.9

S

Rezultāts

8,4km

Vieta Nr. Vārds, uzvārds Ko pārstāv Rezutāts Atpaliek
1st 92 Paula Rozenvalde Valmieras Bērnu sporta skola 43:26.7  
2nd 45 Līga Pētersone ZVOC 43:29.3 +0:02.6
3rd 179 Karīna Lezdiņa Valmiera 44:05.8 +0:39.1
4th 81 Kitija Līgate ZVOC-VBSS 46:57.1 +3:30.4
5th 55 Anete Geduševa-Bērziņa Kocēnu MTB 49:19.1 +5:52.4
6th 177 Lelde Treimane Valmiera 50:47.2 +7:20.5
7th 146 Agnese Allika Kocēni 52:56.2 +9:29.5
8th 109 Laura Lilientāle Rubene 54:58.9 +11:32.2
9th 37 Sanda Berga Valmiera 69:47.4 +26:20.7
10th 38 Gunita Brauna Kocēni 69:47.5 +26:20.8
  42 Inese Kokoreviča Burkānciems & Co only 1 lap  
  107 Svetlana Fjodorova Rubene only 4 laps  

S10

Rezultāts

3,6km

Vieta Nr. Vārds, uzvārds Ko pārstāv Rezutāts Atpaliek
1st 8 Amanda Linda Hohlova Kocēni 18:55.8  
2nd 7 Sāra Šmagre Kocēnu novads 19:51.0 +0:55.2
3rd 61 Samanta Zeibarte Valmieras Bērnu sporta skola 19:54.8 +0:59.0
4th= 3 Milda Ozoliņa Siguldas sporta skola 19:58.8 +1:03.0
4th= 102 Māra Bērze Siguldas sporta skola 19:58.8 +1:03.0
6th 103 Liene Rozenberga Siguldas sporta skola 20:44.0 +1:48.2
7th 131 Laura Lezdiņa Valmieras Bērnu sporta skola 20:44.1 +1:48.3
8th 58 Ieva Jete Jansone Kocēnu sporta skola 21:24.7 +2:28.9
9th 28 Grēta Puzinkeviča Kocēnu sporta skola 21:25.5 +2:29.7
10th 99 Keita Giptere Rubenes pamatskola 22:46.1 +3:50.3
11th 164 Jūlija Eglīte Rubenes Pamatskola 22:47.3 +3:51.5
12th 25 Annija Kalče Valmieras Bērnu sporta skola 23:00.5 +4:04.7
13th 80 Kieta Peipa Kocēni 24:50.6 +5:54.8
14th 135 Maija Justīne Jēkabsone Kocēnu sporta skola 27:21.7 +8:25.9
15th 29 Kate Krusta Valmieras Bērnu sporta skola 28:17.0 +9:21.2

S14

Rezultāts

5,2km

Vieta Nr. Vārds, uzvārds Ko pārstāv Rezutāts Atpaliek
1st 161 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu pamatskola. Kocēnu sporta skola 22:41.1  
2nd 86 Karīna Ņikuļina Valmieras Bērnu sporta skola 26:49.4 +4:08.3
3rd 105 Eva Grauda Siguldas sporta skola 28:24.0 +5:42.9
4th 106 Annija Ošāne Siguldas sporta skola 28:25.1 +5:44.0
5th 122 Madlēna Rozīte Rubene 29:06.4 +6:25.3
6th 67 Sandija Rumba Dauguļi 29:43.7 +7:02.6
7th 104 Lauma Ošmane Siguldas sporta skola 29:57.5 +7:16.4
8th 117 Ksenija Avotiņa Kocēnu sporta klubs 32:39.4 +9:58.3
9th 113 Asnāte Pēlmane Rubene 33:47.8 +11:06.7
10th 152 Amanda Paula Brode Rubene 34:19.0 +11:37.9
11th 32 Elija Eglīte Valmieras Bērnu sporta skola 36:29.6 +13:48.5
12th 96 Annija Bērziņa Valmieras Bērnu sporta skola 36:44.6 +14:03.5
13th 120 Nikola ČERMEŅEVA Rubene 37:07.0 +14:25.9
14th 52 Marta Monta Gredzena Valmieras Bērnu sporta skola 37:33.8 +14:52.7
15th 129 Karīna Vitnija Kazaka Florbola komanda Rubene 37:53.2 +15:12.1
16th 126 Linda Zēmele Florbola komanda Rubene 37:59.9 +15:18.8
17th 128 Nikija Jenāne Florbola komanda Rubene 39:06.2 +16:25.1
18th 124 Evelīna Caune Kocēnu sporta skola 40:25.4 +17:44.3
19th 130 Jolanta Koziņeca Kocēnu Sporta Skola 41:13.1 +18:32.0
20th 127 Marta Drille Kocēnu sporta skola 41:18.3 +18:37.2
21st 119 Laura Vīksna Rubene 42:20.5 +19:39.4
22nd 118 Kira Mazurika Rubene 45:56.8 +23:15.7

S18

Rezultāts

6,8km

Vieta Nr. Vārds, uzvārds Ko pārstāv Rezutāts Atpaliek
1st 73 Agate Caune Valmieras bērnu sporta skola 28:28.7  
2nd 87 Tīna Sonora Baranovska Valmiera 39:47.9 +11:19.2
3rd 121 Jūlija Rozīte Rubene, Kocēnu sporta skola 43:22.0 +14:53.3
4th 158 Daniela Hāne Kocēnu sporta skola 43:30.9 +15:02.2
5th 157 Marta Zameca Rubene 43:42.0 +15:13.3
6th 155 Simona Grāpēna Rubene, Kocēnu sporta skola 44:25.7 +15:57.0
7th 156 Lāsma Ēvele Rubene, Kocēnu sporta skola 44:28.1 +15:59.4
8th 154 Danute Tinkuse Rubene, Kocēnu sporta skola 44:58.4 +16:29.7
9th 159 Estere Loreta Ābeltiņa Kocēnu sporta skola 47:24.7 +18:56.0
10th 50 Laura Gaugere Kocēnu sporta klubs 49:02.8 +20:34.1
11th 149 Sāra Agnese Brantiņa Rubene 49:06.1 +20:37.4
  114 Diāna Valdmane Rubene only 1 lap  
  151 Sanija Bureņa Rubene only 3 laps  

S50

Rezultāts

6,8km

Vieta Nr. Vārds, uzvārds Ko pārstāv Rezutāts Atpaliek
1st 84 Dina Alksne ZVOC 36:04.8  
2nd 88 Nora Baranovska Valmiera 39:48.0 +3:43.2
3rd 49 Dace Liepiņa Rubene 40:34.2 +4:29.4
4th 112 Santa Krasovska Rubene 43:00.5 +6:55.7
5th 59 Iveta Ločmele OK Burkānciems 43:31.2 +7:26.4
6th 56 Ilze Heinola Heinola TEAM 46:55.6 +10:50.8
  133 Agita Marena Rubene only 2 laps  

S60

Rezultāts

6,8km

Vieta Nr. Vārds, uzvārds Ko pārstāv Rezutāts Atpaliek
1st 138 Anita Ieviņa Cēsis 38:01.2  
2nd 74 Inga Vīksna Kocēnu MTB 45:53.9 +7:52.7

S7

Rezultāts

3,6km

Vieta Nr. Vārds, uzvārds Ko pārstāv Rezutāts Atpaliek
1st 14 Ance Rumba Dauguļi 30:21.5  
2nd 12 Keitija Rumba Dauguļi 34:33.9 +4:12.4
3rd 13 Beāte Rumba Dauguļi 44:32.4 +14:10.9

Seniores

Rezultāts

5,2km

Vieta Nr. Vārds, uzvārds Ko pārstāv Rezutāts Atpaliek
1st 185 Laila Ceika Valmiera 35:19.4  
2nd 65 Gunta Jaunkampe Dauguļi 40:43.3 +5:23.9

Seniori

Rezultāts

5,2km

Vieta Nr. Vārds, uzvārds Ko pārstāv Rezutāts Atpaliek
1st 71 Raitis Lērme Kocēni 37:42.1  

V

Rezultāts

10,0km

Vieta Nr. Vārds, uzvārds Ko pārstāv Rezutāts Atpaliek
1st 181 Andris Robalds Dikļu pamatskola 33:10.1  
2nd 163 Andis Gailis Valmieras velo vienība 33:25.2 +0:15.1
3rd 72 Agnis Stulpinskis Valmieras VK 34:16.5 +1:06.4
4th 77 Jānis Gailis Kocēnu novads 34:21.2 +1:11.1
5th 41 Edgars Kokorevičs B&Co 35:48.5 +2:38.4
6th 69 Mārtiņš Gailis Kocēni 36:45.4 +3:35.3
7th 97 Mārtiņš Ķerpe Valmiera 38:29.1 +5:19.0
8th 180 Roberts Siliņš Vaidava 39:12.7 +6:02.6
9th 186 Aigars Šuvcāns Lat Met 40:41.0 +7:30.9
10th 54 Artūrs Bērziņš Kocēnu novads 42:06.5 +8:56.4
11th 64 Edgars Antēns Ak12 42:15.6 +9:05.5
12th 53 Atis Vanags Rubene 42:39.4 +9:29.3
13th 60 Reinis Zeibarts Ak12 43:09.6 +9:59.5
14th 182 Kristaps Bukšs KÖDIENS 43:18.1 +10:08.0
15th 47 Artis Ločmelis VSK Burkānciems&Co 46:57.0 +13:46.9
16th 44 Sandis Pētersons Valmiera 47:26.9 +14:16.8
17th 178 Jānis Balgalvis Vaidava 50:47.2 +17:37.1
18th 36 Mārtiņš Larinovs KSK 53:02.7 +19:52.6
  108 Māris Lilientāls Rubene only 1 lap  

V10

Rezultāts

3,6km

Vieta Nr. Vārds, uzvārds Ko pārstāv Rezutāts Atpaliek
1st 78 Dāvis Bergs Valmieras Pārgaujas sākumskola 17:05.4  
2nd 6 Jānis Atlācis Kocēnu pamatskola. 17:08.7 +0:03.3
3rd 34 Jānis Līviņš Valmieras Bērnu sporta skola 18:45.6 +1:40.2
4th 115 Ričards Valdmanis Rubenes pamatskola 18:55.3 +1:49.9
5th 5 Ralfs Grabis Kocénu sporta skola 19:47.4 +2:42.0
6th 165 Reinis Eglītis Rubenes pamatskola 21:01.3 +3:55.9
7th 33 Mārtiņš Līviņš Valmieras Bērnu sporta skola 22:25.0 +5:19.6
8th 26 Ričards Brauns KOCĒNU SPORTA SKOLA 22:57.9 +5:52.5
9th 148 Artūrs Bratčikovs Kocēnu sporta skola 24:28.5 +7:23.1
10th 10 Ralfs Mārcis Seipulāns Kocēnu sporta skola 26:48.4 +9:43.0
11th 82 Reinis Līdaka Kocēnu pamatskola 26:59.1 +9:53.7
12th 11 Juris Soika Dikļi 27:50.6 +10:45.2
13th 140 Jānis Siliņš Dikļi 27:50.9 +10:45.5
14th 111 Roberts Lilientāls Rubene 28:58.0 +11:52.6
15th 35 Dāvis Megnis Kocēni 30:05.3 +12:59.9
  40 Artis Martinsons Valmiera only 1 lap  

V14

Rezultāts

5,2km

Vieta Nr. Vārds, uzvārds Ko pārstāv Rezutāts Atpaliek
1st 101 Mārtiņš Mežsargs Siguldas sporta skola 21:54.2  
2nd 9 Dāvis Zariņš Vaidava 23:46.5 +1:52.3
3rd 68 Ginters Lūsa Valmieras Bērnu sporta skola 23:55.6 +2:01.4
4th 142 Pēteris Gailis Kocēnu sporta skola 27:11.2 +5:17.0
5th 166 Artis Matiss Fogels Kocēnu sporta skola 28:50.8 +6:56.6
6th 172 Linards Kazaks Rubene 29:32.7 +7:38.5
7th 141 Rihards Žugs Rubene 29:43.4 +7:49.2
8th 168 Kristers Veits Rubene 30:53.9 +8:59.7
9th 169 Rainers Rudzītis Rubene 30:58.3 +9:04.1
10th 43 Dāvis Pētersons VVV 31:59.9 +10:05.7
11th 132 Markuss Milenbergs Kocēnu sporta skola 33:02.6 +11:08.4
12th 83 Ralfs Līdaka Kocēnu pamatskola 33:03.5 +11:09.3
13th 116 Jēkabs Lūkas Kukers Rubene 33:14.7 +11:20.5
14th 167 Gints Dinārs Treimanis Kocēnu sporta skola 33:24.7 +11:30.5
15th 144 Mārcis Šmits Kocēnu skola 33:35.7 +11:41.5
16th 100 Patriks Vikmanis Kocēnu nov. 34:24.0 +12:29.8
17th 137 Renārs Kociņš Lielupe Dikļi 34:26.1 +12:31.9
18th 143 Kristers Grava Kocēni 35:10.3 +13:16.1
19th 153 Aleksis Raitis Lopatko Rubene 35:17.3 +13:23.1
20th 94 Gustavs Eduards Puriņš Valmieras Bērnu sporta skola 35:48.2 +13:54.0
21st 171 Kristaps Eglītis Rubene 35:51.9 +13:57.7
22nd 93 Ralfs Tomsons Valmieras Bērnu sporta skola 36:30.0 +14:35.8
23rd 176 Jans Šmagris Kocēnu novads 36:31.5 +14:37.3
24th 95 Miķelis Kristofs Riba Valmieras Bērnu sporta skola 36:43.3 +14:49.1
25th 175 Ralfs Rudzītis Rubene 37:01.1 +15:06.9
26th 173 Alens Ralfs Gulbis Rubene 41:49.8 +19:55.6
27th 170 Ričards, Liepiņš Rubene 42:20.5 +20:26.3
  123 Nauris Cirulis Rubene only 2 laps  
  184 Oskars Peičs Vaidava only 2 laps  

V18

Rezultāts

6,8km

Vieta Nr. Vārds, uzvārds Ko pārstāv Rezutāts Atpaliek
1st 46 Jēkabs Ločmelis VSK Burkānciems&Co 27:42.7  
2nd 76 Niks Balgalvis Valmieras tehnikums 31:30.8 +3:48.1
3rd 150 Atis Saulītis Vaidava 34:11.2 +6:28.5
4th 147 Ralfs Sebris Rubene 39:55.1 +12:12.4
  174 Martins Denovs Rubene only 3 laps  

V50

Rezultāts

6,8km

Vieta Nr. Vārds, uzvārds Ko pārstāv Rezutāts Atpaliek
1st 162 Ritvars Klapars Burkānciems & Co 29:55.6  
2nd 63 Andrejs Ziema Kocēni 31:59.5 +2:03.9
3rd 145 Dagnis Šmits Kocēni 34:07.2 +4:11.6
4th 62 Ints Lērme DAKO-Ziemeļvidzeme 36:07.2 +6:11.6
5th 51 Guntars Zēmels Rubene 41:39.0 +11:43.4
6th 91 Juris Riba Valmieras Bērnu sporta skola 45:18.6 +15:23.0
7th 58 Ģirts Sarma LVM 48:17.8 +18:22.2
  70 Aivis Gailītis Sauļi no laps   , , , ,

V60

Rezultāts

6,8km

Vieta Nr. Vārds, uzvārds Ko pārstāv Rezutāts Atpaliek
1st 98 Valdis Tilts Vaidava 30:19.5  
2nd 160 Ēriks Melkurts Kocēni 33:03.1 +2:43.6
3rd 79 Andris Āboliņš Kocēnu MTB 45:54.1 +15:34.6

V7

Rezultāts

3,6km

Vieta Nr. Vārds, uzvārds Ko pārstāv Rezutāts Atpaliek
1st 2 Mareks Ķerpe Valmiera 22:32.7  
2nd 139 Jurģis Dāvis Gābers Cēsu pilsētas vidusskola 23:25.7 +0:53.0
3rd 134 Jānis Saldūksnis Rubene 23:55.8 +1:23.1
4th 136 Martins Milenbergs Kocenu sporta skola 24:50.0 +2:17.3
5th 4 Kārlis Siliņš Dikļi 25:30.1 +2:57.4
6th 1 Rolands Ķerpe Valmiera 38:49.2 +16:16.5
  110 Kārlis Lilientāls Rubene only 1 lap  
  15 Krišs Zariņš Rubene only 1 lap  
  39 Raivo Martinsons Valmiera no laps