Apkart

Skrējiens Apkārt Vaidavas ezeram rezultāti 01.07.2018.

S14

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 2 Marta-Luīze Pētersone VSK Noskrien/Kocēnu Novads 00:55:01  
2nd 1 Amanda Ignāte /Ādaži 01:06:04 +00:11:03
3rd 154 Anete Rudzīte Ērgļi 01:07:42 +00:12:41

S16

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 153 Danuta Eva Jerumane Vaidava 01:17:14  

S18

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 17 Megija Stalberga Valmieras Bērnu Sporta Skola/Valmiera 00:53:37  
2nd 16 Amanda Ciguze /Strenči 01:00:48 +00:07:11

S22

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 23 Klinta Lauska /Rīga 00:44:30  
2nd 203 Alise Putraima Pārgaujas novads 00:50:16 +00:05:46
3rd 25 Zane Moroza /Rīga 00:56:25 +00:11:55
4th 173 Anete Ozoliņa Limbaži 00:59:57 +00:15:27
5th 21 Aija Zilberte /Rīga 00:59:58 +00:15:28
6th 20 Agnese Kalēja Kedaiņi/Rīga 01:03:08 +00:18:38
7th 24 Zane Dāvidsone Valmiera/Valmiera 01:04:48 +00:20:18
8th 200 Madara Lopenova Valmiera 01:08:14 +00:23:44
9th 205 Inga Putraima Pārgaujas novads 01:10:33 +00:26:03

S30

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 50 Ineta Jerofejeva /Rīga 00:51:12  
2nd 45 Dace Spalva Kocēnu novads/Rīga 00:51:37 +00:00:25
3rd 55 Laura Okmane /Jaunmārupe 00:54:31 +00:03:19
4th 193 Inese Kokareviča Valmiera/KokoTeam 00:56:26 +00:05:14
5th 56 Liene Kalniņa SKRIENAM KOPĀ/Valmiera 00:56:45 +00:05:33
6th 501 Anta Veite Rīga 00:57:22 +00:06:10
7th 52 Inga Uzāriņa /Valmiera 00:57:53 +00:06:41
8th 506 Karīna Lezdiņa Valmiera 00:58:25 +00:07:13
9th 187 Rūta Kalniņa Aizputes pag./ RITK 00:58:34 +00:07:22
10th 51 Inga Brusova Wir Sind Das Volk!/Kocēni 00:59:41 +00:08:29
11th 48 Evelīna Bujāne Cēsis/Cēsis 01:00:55 +00:09:43
12th 47 Dana Rudzīte-Ločmele /Kalnciems, Jelgavas novads 01:02:13 +00:11:01
13th 60 Zane Bernāte TRXCēsis/Cēsis 01:07:35 +00:16:23
14th 54 Kristīne Karamiševa Sigulda maratona klubs/Sigulda 01:08:13 +00:17:01
15th 58 Olga Mikulova MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien/Rīga 01:08:27 +00:17:15
16th= 57 Madara Tilena /Valmiera 01:16:24 +00:25:12
16th= 46 Daina Plīkša /Valmiera 01:16:24 +00:25:12

S35

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 73 Dace Landström Vallentuna FK/Stockholm 00:46:18  
2nd 80 Liene Allere Kocēni/Kocēnu novads 00:48:54 +00:02:36
3rd 79 Laura Pētersone VSK Noskrien/MRC/Kocēnu novads 00:50:41 +00:04:23
4th 188 Līga Kalniņa Langstiņi 00:54:32 +00:08:14
5th 160 Laura Celmiņa Limbaži/Limbaži Skrien 00:56:22 +00:10:04
6th 76 Ilze Rungule Motomeitenes.lv/Rīga 00:56:55 +00:10:37
7th 74 Dace Mačevska VSK Noskrien/Tērvete 00:57:47 +00:11:29
8th 161 Līga Ķireja Limbaži/Limbaži Skrien 00:59:23 +00:13:05
9th 194 Oksana Petroviča Limbaži/ Limbaži Skrien 00:59:47 +00:13:29
10th 202 Inga Broka Matīši/ Vidzemes logi 01:03:01 +00:16:43
11th 78 Iveta Stūrīte /Sigulda 01:04:28 +00:18:10
12th 178 Dace Ansone   01:06:14 +00:19:56
13th 77 Inese Eglīte /zilaiskalns 01:08:30 +00:22:12
14th 75 Ilze Liepiņa /Rīga 01:08:32 +00:22:14
15th 82 Zane Zauberga /Rīga 01:11:24 +00:25:06
16th 81 Liene Strazdiņa /Rubene,kocēnu novads 01:13:27 +00:27:09

S40

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 98 Kristīne Slikšāne VSK Noskrien/Olaine 00:51:17  
2nd 99 Maruta Guitāne LUDZA/Ludza 00:54:20 +00:03:03
3rd 95 Arnita Sorokina /Cēsis 00:56:51 +00:05:34
4th 196 Baiba Mežgaile Limbaži/ Limbaži Skrien 00:59:27 +00:08:10
5th 97 Evita Bāliņa Smalkais stils/Valmiera 01:01:56 +00:10:39
6th 96 Dace Liepiņa /Rubene 01:09:56 +00:18:39
7th 100 Zlata Kallase /Gulbene 01:10:50 +00:19:33
8th 198 Sanita Zaķe Vaidava 01:11:57 +00:20:40

S45

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 117 Santa Puriņa /Rīga 00:55:06  
2nd 115 Ligita Leitlande Zemgales Ziņas/Jelgava 00:56:17 +00:01:11
3rd 113 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna VSK NOSKRIEN/Rīga 00:58:18 +00:03:12
4th 112 Anete Bruževica /Rīga 01:02:40 +00:07:34
5th 116 Margita Lagzdina -/Riga 01:03:39 +00:08:33
6th 118 Vita Žukovska KSK/Vaidava 01:04:44 +00:09:38

S50

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 124 Ināra Lūse Carnikavas Sporta centrs/Carnikava 00:47:44  
2nd 127 Lilija Grundmane Maratona klubs/Kuldīga 00:55:38 +00:07:54
3rd 126 Laila Ceika /Valmiera 00:59:30 +00:11:46
4th 128 Vineta Skrastiņa Cēsis skrien un nūjo/Cesis 00:59:35 +00:11:51
5th 125 Inga Vīksna Vaidava/Vaidava 01:02:59 +00:15:15

SB1

0,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 307 Sofija Ločmele /Kalnciems, Jelgavas novads 00:03:13  
2nd 301 Annija Lazdāne Siguldas bērnudārzs/Sigulda 00:03:35 +00:00:22
3rd 358 Sāra Eglīte Vaidava 00:03:58 +00:00:45
4th 368 Karlīna Skuja Valmiera 00:04:00 +00:00:47
5th 303 Kasandra-Regīna Purina /Vaidava 00:04:03 +00:00:50
6th 366 Helēna Zariņa Vaidava 00:04:14 +00:01:01
7th 379 Alise Kalniņa Rubene 00:04:30 +00:01:17
8th 362 Felicita Vazdiķe Vaidava/ OLD CRABS 00:04:39 +00:01:26
9th 306 Selīna Jerofejeva /Rīga 00:04:51 +00:01:38
10th 302 Emilija Jansone Vaidava/Vaidava 00:04:58 +00:01:45
11th 363 Elza Griķe Rubene 00:05:32 +00:02:19
12th 304 Katrīne Ničipore Wir Sind Das Volk!/Kocēni 00:05:36 +00:02:23
13th 305 Madara-Māra Saklaure /Ādaži 00:07:45 +00:04:32
14th 370 Lilita Veite Rīga 00:07:57 +00:04:44

SB2

0,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 319 Annika Zālīte /Rīga 00:02:54  
2nd 326 Sanija Ločmele /Kalnciems, Jelgavas novads 00:03:07 +00:00:13
3rd 323 Katalina Allere Koceni/Kocēnu novads 00:03:09 +00:00:15
4th 365 Keita Giptere Rubene 00:03:16 +00:00:22
5th 324 Lauma-Līva Saklaure /Ādaži 00:03:19 +00:00:25
6th 320 Elizabete Ničipore Wir Sind Das Volk!/Kocēni 00:03:30 +00:00:36
7th 322 Gerda Rungule /Rīga 00:03:32 +00:00:38
8th 321 Felicita Jerofejeva /Rīga 00:03:42 +00:00:48
9th 318 Annika Āboliņa Vaidava/Vaidava 00:03:59 +00:01:05
10th 367 Emīlija Zariņa Vaidava 00:04:04 +00:01:10
11th 361 Elēna Jēkabsone Vaidava/Rubene 01:23:10 +01:20:16

SB3

1,4km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 339 Loreta Zālīte /Rīga 00:05:50  
2nd 342 Sanija-Ramona Ābeltiņa Kocēni/Valmiera 00:06:08 +00:00:18
3rd 341 Sabina Landström Vallentuna FK/Stockholm 00:06:13 +00:00:23
4th 338 Laura Kallase /Gulbene 00:06:38 +00:00:48
5th 337 Alise Reingolde Privātbūve/Smiltene 00:06:44 +00:00:54
6th 340 Lote-Lea Gaile /Sigulda 00:06:57 +00:01:07
7th 359 Jūlija Eglīte Vaidava 00:07:20 +00:01:30
8th 375 Ieva Kalniņa Vīndedze   00:07:28 +00:01:38
9th 369 Justiņe Skuja Valmiera 00:07:51 +00:02:01

V14

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 8 Reinis Feldmanis /Ērģeme 00:50:19  
2nd 6 Niks Balgalvis /Vaidava 00:50:29 +00:00:10
3rd 5 Jānis Kravalis Siguldas maratona klubs/Sigulda 00:50:30 +00:00:11
4th 4 Dāvis Zariņš /Vaidava 00:58:58 +00:08:39
5th 3 Dāvis Bergs Pārgaujas sākumskola/Valmiera 01:09:31 +00:19:12
6th 157 Artis Matīss Fogels Kocēni/KSK 01:10:26 +00:20:07
7th 10 Toms Pētersons /Kocēnu nov. 01:19:34 +00:29:15
8th 9 Reinis Mickevičš Rubene/Vaidava 01:23:37 +00:33:18
  168 Ralfs Vazdiķis Vaidava/ OLD CRABS DNF  

V16

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 197 Niks Zauls Limbaži/ Limbaži Skrien 00:44:34  
2nd 13 Emīls Kravalis Siguldas maratona klubs/Sigulda 00:44:55 +00:00:21
3rd 999 Mārtiņš Petrovs Cēsis 00:45:57 +00:01:23
4th 12 Emīls Herbsts Kocēnu Sporta skola/Kocēnu novads, Vaidavas pagast 00:49:00 +00:04:26
5th 14 Emīls Vītols /Vaidava 00:53:54 +00:09:20
6th 158 Mikus Matīss Gredzens Vaidava 00:58:17 +00:13:43

V18

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 19 Jānis Gailītis /Smiltene 00:42:38  
2nd 182 Renārs Jēkabsons KSK 00:50:04 +00:07:26
3rd 175 Klāvs Vītols Vaidava 01:03:23 +00:20:45
4th 209 Matīss Zaķis Vaidava 01:03:52 +00:21:14
5th 156 Jānis Mickevičs Vaidava 01:08:14 +00:25:36
6th 163 Olģerts Jēgers Vaidava 01:12:06 +00:29:28

V22

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 34 Kārlis Vīksne Meridiāns OK/Cēsis 00:38:20  
2nd 37 Kristaps Magone Ok Meridiāns/Cēsu raj. 00:38:46 +00:00:26
3rd 26 Agnis Stulpinskis Valmieras VK/Valmiera 00:40:31 +00:02:11
4th 29 Ansis Ozoliņš /Rīga 00:41:07 +00:02:47
5th 33 Jānis Jerofejevs /Pļaviņas 00:42:37 +00:04:17
6th 40 Sandis Āboliņš Vaidava/Vaidava 00:44:07 +00:05:47
7th 208 Ivars Laktiņš Valmiera/ FBK Valmiera 00:45:59 +00:07:39
8th 38 Mārtiņš Gailis Kocēnu novads/Kocēnu novads 00:46:04 +00:07:44
9th 39 Oskars Bērziņš /Valmiera 00:50:02 +00:11:42
10th 190 Atis Pūlis Vaidava/ veikals Eži 00:50:27 +00:12:07
11th 42 Valts Brasavs Vāberes/Valmiera 00:50:59 +00:12:39
12th 28 Andris Jēkabsons KSK/Vaidava 00:51:00 +00:12:40
13th 167 Dāvis Saldūksnis Vaidava 00:52:25 +00:14:05
14th 191 Uģis Bedeicis Rīga/ Kampus 00:53:23 +00:15:03
15th 36 Kristaps Grigors /Valmiera 00:53:39 +00:15:19
16th 27 Aldis Ločmelis /Kalnciems 00:54:10 +00:15:50
17th 165 Mārtiņš Jēkabsons Vaidava/KSK Rubene 00:54:23 +00:16:03
18th 192 Ilvars Ločmelis Valmiera/ Korpuss 00:54:49 +00:16:29
19th 31 Ģirts Pēčs Kedaiņi/Valmieras raj. Vaidava 00:58:15 +00:19:55
20th 503 Ilvars Janītis Valmiera/Eži 00:58:32 +00:20:12
21st 32 Jānis Aumeisters /Dikļu pag. 00:59:49 +00:21:29
22nd 30 Āris Ulmanis vaidava/Vaidava 01:00:40 +00:22:20

V30

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 207 Uģis Karasevs Rubene 00:41:18  
2nd 71 Sergejs Maslobojevs NRC Rīga/Riga 00:43:06 +00:01:48
3rd 72 Uldis Ozoliņš Ripo Autocentrs/Valmiera 00:43:14 +00:01:56
4th 162 Artūrs Kārkliņš Vaidava/Vaidava 00:44:14 +00:02:56
5th 62 Artūrs Junolainens VSK Noskrien/Jegava 00:46:20 +00:05:02
6th 65 Jānis Domburs /Valmiera 00:47:01 +00:05:43
7th 64 Jānis Āboliņš Vaidava/Vaidava 00:47:17 +00:05:59
8th 66 Mārtiņš Birums Team Kažemāka/Train2WinLv/Valmiera 00:47:50 +00:06:32
9th 201 Žanis Cibuļskis Rīga 00:50:01 +00:08:43
10th 888 Jānis Gailītis Rīga/Lidosta Rīga 00:52:04 +00:10:46
11th 70 Rolands Jansons /Vaidava 00:52:18 +00:11:00
12th 172 Kārlis Kurtišs Madona 00:53:38 +00:12:20
13th 68 Mārtiņš Puķe /Valmiera 00:56:04 +00:14:46
14th 67 Mārtiņš Larinovs KSK/Valmiera 00:58:01 +00:16:43
15th 61 Alvis Zelčs Kocēnu novads/Vaidava 00:58:59 +00:17:41
16th 189 Kaspars Grundšteins Rubene 01:08:54 +00:27:36
17th 63 Dmitrijs Kossovs /Rīga 01:11:24 +00:30:06

V35

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 199 Kristaps Kaimiņš Ogre/2be1st 00:37:06  
2nd 555 Armands Bošs Ogre 00:39:12 +00:02:06
3rd 87 Jānis Arseņikovs /Taurupe 00:39:28 +00:02:22
4th 92 Konstantīns Krjačko Ronako/Rīga 00:43:09 +00:06:03
5th 666 Jānis Kalniņš Langstiņi 00:44:17 +00:07:11
6th 84 Gints Rudzītis Kocēnu novads/Kocēnu novads 00:44:33 +00:07:27
7th 89 Jānis Gailis Kocēnu novads/Vaidava 00:47:27 +00:10:21
8th 88 Jānis Bagāts Rubene/Rubene 00:49:16 +00:12:10
9th 211 Kaspars Tensons Rubene 00:50:08 +00:13:02
10th 83 Aigars Belasovs Vaidava/Vaidava 00:50:12 +00:13:06
11th 93 Oskars Zonne Acsaabols/Rīga 00:52:12 +00:15:06
12th 94 Valters Slišāns EŽI/Valmiera 00:52:22 +00:15:16
13th 90 Jānis Līgats ZVOC/Valmiera 00:54:28 +00:17:22
14th 91 Kaspars Pētersons VSK Noskrien/Kocēnu nov. 00:55:01 +00:17:55
15th 86 Ivars Kudelenskis /Valmiera 01:02:10 +00:25:04
16th 85 Gunārs Grundštoks VSK Noskrien/Ventspils 01:02:23 +00:25:17
17th 206 Viesturs Zeps Rīga 01:02:24 +00:25:18

V40

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 164 Raimonds Siliņš Alūksne 00:39:30  
2nd 101 Andis Gailis Kocēnu novads/VALMIERA 00:43:26 +00:03:56
3rd 109 Ritvars Klapars VSK Noskrien/Valmiera 00:46:48 +00:07:18
4th 102 Edgars Goba Salaspils Zīriņi/Rīga 00:46:54 +00:07:24
5th 108 Renārs Lauzis Eži/Valmiera 00:48:24 +00:08:54
6th 103 Eduards Pāķis Saulkrasti SRT/Saulkrasti 00:48:48 +00:09:18
7th 110 Sandis Sproģis Lattelecom/Rīga 00:50:28 +00:10:58
8th 106 Jānis Stūrītis /Sigulda 00:54:09 +00:14:39
9th 105 Ivars Eglītis /kocénu novads, zilaiskalns 00:58:05 +00:18:35
10th 111 Sandris Skreitulis Smalkais stils/Valmiera 01:01:56 +00:22:26
11th 502 Arnis Skuja Valmiera 01:02:32 +00:23:02
12th= 210 Mārtiņš Eiduks Ikšķile 01:09:35 +00:30:05
12th= 104 Guntis Bergs Old Crabs/Kocēnu novads 01:09:35 +00:30:05

V45

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 123 Kaspars Kārkliņš Siguldas Maratona klubs/Sigulda 00:42:37  
2nd 119 Ainārs Kravalis Siguldas maratona klubs/Sigulda 00:50:59 +00:08:22
3rd 195 Andris Mežgailis Limbaži/ Limbaži Skrien 00:51:25 +00:08:48
4th 176 Elmārs Priednieks Sigulda 00:53:00 +00:10:23
5th 120 Dainis Gailis Siguldas Maratona klubs/Sigulda 00:54:39 +00:12:02
6th 204 Ziedonis Pēlmanis Valmiera/Rubene 00:59:37 +00:17:00

V50

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 130 Aivars Bondars /Jēkabpils 00:44:54  
2nd 132 Roberts Ivzāns OGRE/Ogres novads 00:47:38 +00:02:44
3rd 129 Aigars Feldmanis /Ērģeme 00:49:08 +00:04:14
4th 502 Uģis Martinsons Straupe 00:52:27 +00:07:33
5th 179 Artis Zariņš Vaidava /Otrā Elpa 00:55:29 +00:10:35
6th 131 Didzis Ceriņš /Valmiera 01:08:15 +00:23:21

V55

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 134 Antis Zunda SPORTLAT/Gulbene 00:44:12  
2nd 139 Valdis Tilts /Vaidava 00:45:48 +00:01:36
3rd 138 Juris Čerņadjevs /Ropažu nov. 00:47:00 +00:02:48
4th 136 Ēriks Melkurts /Zilaiskalns 00:51:54 +00:07:42
5th 166 Gundars Rutkis Valmiera 00:54:44 +00:10:32
6th 135 Dzintars Bujans Cēsis/Cēsis 01:00:55 +00:16:43
7th 137 Jānis Ozers /Jelgava 01:01:38 +00:17:26
8th 133 Andris Āboliņš Vaidava/Vaidava 01:02:59 +00:18:47

V60

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 145 Roberts Drāke /NBS 00:53:40  
2nd 146 Vilnis Liepiņš VSK Noskrien, LSC/Carnikava 00:55:11 +00:01:31
3rd 143 Edvīns Bērziņš Kalnaveļķi/Rīga 00:57:34 +00:03:54
4th 141 Aivars Kļaviņš Rollerblade Latvia/Rīga 00:58:41 +00:05:01
5th 505 Aivars Cepītis Vaidava 00:59:10 +00:05:30
6th 144 Jānis Dainis Vaidava/Vaidava 01:02:55 +00:09:15
7th 159 Ilgonis Saldūksnis Vaidava 01:04:45 +00:11:05
8th 142 Dzintars Rudzītis LSC, Valmiera/Valmiera 01:08:57 +00:15:17

V65

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 151 Vairis Krauklis Privātbūve/Smiltene 00:53:35  
2nd 149 Ēriks Apšenieks /Balvi 00:58:16 +00:04:41
3rd 148 Didzis Krīgers /Valmiera 00:59:27 +00:05:52
4th 150 Raitis Lērme Tonuss/Kocēni 01:05:00 +00:11:25
5th 152 Vladimirs Kallass /Gulbene 01:10:50 +00:17:15

VB1

0,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 308 Arnolds Ozers /Riga 00:04:06  
2nd 317 Vladimirs Daņilovskis /Rīga 00:04:10 +00:00:04
3rd 311 Gustavs Kudelenskis /Valmiera 00:05:10 +00:01:04
4th 309 Artūrs Belasovs Vaidava/Valmiera 00:05:12 +00:01:06
5th 313 Krišs Zariņš /Rubene 00:05:29 +00:01:23
6th 315 Markuss Jēkabsons KSK/Vaidava 00:05:53 +00:01:47
7th 381 Raivo Martinsons   00:07:15 +00:03:09
8th 356 Roberts Tulubjevs Valmiera/Skrienam kopā 00:07:50 +00:03:44
9th 355 Rolands Ķerpe Valmiera 00:07:53 +00:03:47
10th= 346 Miķelis Markuss Kapitanovs Ērgļi 00:08:09 +00:04:03
10th= 347 Vairis Dāboliņš Ērgļi 00:08:09 +00:04:03

VB2

0,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 360 Ričards Vintēns Valmiera/Rubene 00:03:06  
2nd= 328 Fēlikss Āboliņš Vaidava/Vaidava 00:03:18 +00:00:12
2nd= 336 Sebastians Belasovs Vaidava/Valmiera 00:03:18 +00:00:12
4th 327 Dominiks Pētersons Team Petersoni/Kocēnu novads 00:03:20 +00:00:14
5th 378 Gustavs Mastiņš   00:03:24 +00:00:18
6th 364 Pēteris Zariņš Vaidava 00:03:27 +00:00:21
7th 335 Ralfs Ločmelis /Valmiermuiža 00:03:30 +00:00:24
8th 348 Miks Apinis Rīga 00:03:38 +00:00:32
9th 330 Jēkabs Zēmelis Kocēni/Kocēnu novads 00:03:42 +00:00:36
10th 329 Jānis Zālītis /Rīga 00:03:44 +00:00:38
11th 382 Artis Martinsons Valmiera 00:03:54 +00:00:48
12th 354 Mareks Ķerpe Valmiera 00:03:56 +00:00:50
13th 333 Raimonds Saklaurs /Ādaži 00:04:12 +00:01:06
14th 357 Ralfs Tomass Jodo Valmiera 00:04:19 +00:01:13
15th 350 Rojs Skrastiņš Cēsis 00:04:34 +00:01:28
16th 352 Jēkabs Stepiņš Vaidava 00:04:36 +00:01:30
17th 371 Oskars Veits Bērnu VBS/Rīga 00:06:25 +00:03:19

VB3

1,4km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 343 Jānis Stūrītis Siguldas Sporta skola/Sigulda 00:05:15  
2nd 345 Martins Stūrītis Siguldas Sporta skola/Sigulda 00:05:46 +00:00:31
3rd 353 Kristers Kudlis Rīga 00:05:59 +00:00:44
4th 376 Pēteris Martinsons   00:06:17 +00:01:02
5th 377 Laimiņš Mastiņš   00:06:29 +00:01:14
6th 344 Kristers-Jānis Āboliņš Vaidava/Vaidava 00:07:25 +00:02:10
7th 349 Verners Vējiņš Blome 00:07:36 +00:02:21
8th 374 Daniels Leja   00:07:40 +00:02:25
9th 373 Pēteris Priednieks   00:09:42 +00:04:27
Course Results

0,7 km (B1)

0,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Class Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 307 Sofija Ločmele /Kalnciems, Jelgavas novads SB1 00:03:13  
2nd 301 Annija Lazdāne Siguldas bērnudārzs/Sigulda SB1 00:03:35 +00:00:22
3rd 358 Sāra Eglīte Vaidava SB1 00:03:58 +00:00:45
4th 368 Karlīna Skuja Valmiera SB1 00:04:00 +00:00:47
5th 303 Kasandra-Regīna Purina /Vaidava SB1 00:04:03 +00:00:50
6th 308 Arnolds Ozers /Riga VB1 00:04:06 +00:00:53
7th 317 Vladimirs Daņilovskis /Rīga VB1 00:04:10 +00:00:57
8th 366 Helēna Zariņa Vaidava SB1 00:04:14 +00:01:01
9th 379 Alise Kalniņa Rubene SB1 00:04:30 +00:01:17
10th 362 Felicita Vazdiķe Vaidava/ OLD CRABS SB1 00:04:39 +00:01:26
11th 306 Selīna Jerofejeva /Rīga SB1 00:04:51 +00:01:38
12th 302 Emilija Jansone Vaidava/Vaidava SB1 00:04:58 +00:01:45
13th 311 Gustavs Kudelenskis /Valmiera VB1 00:05:10 +00:01:57
14th 309 Artūrs Belasovs Vaidava/Valmiera VB1 00:05:12 +00:01:59
15th 313 Krišs Zariņš /Rubene VB1 00:05:29 +00:02:16
16th 363 Elza Griķe Rubene SB1 00:05:32 +00:02:19
17th 304 Katrīne Ničipore Wir Sind Das Volk!/Kocēni SB1 00:05:36 +00:02:23
18th 315 Markuss Jēkabsons KSK/Vaidava VB1 00:05:53 +00:02:40
19th 381 Raivo Martinsons   VB1 00:07:15 +00:04:02
20th 305 Madara-Māra Saklaure /Ādaži SB1 00:07:45 +00:04:32
21st 356 Roberts Tulubjevs Valmiera/Skrienam kopā VB1 00:07:50 +00:04:37
22nd 355 Rolands Ķerpe Valmiera VB1 00:07:53 +00:04:40
23rd 370 Lilita Veite Rīga SB1 00:07:57 +00:04:44
24th= 346 Miķelis Markuss Kapitanovs Ērgļi VB1 00:08:09 +00:04:56
24th= 347 Vairis Dāboliņš Ērgļi VB1 00:08:09 +00:04:56

0,7 km (B2)

0,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Class Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 319 Annika Zālīte /Rīga SB2 00:02:54  
2nd 360 Ričards Vintēns Valmiera/Rubene VB2 00:03:06 +00:00:12
3rd 326 Sanija Ločmele /Kalnciems, Jelgavas novads SB2 00:03:07 +00:00:13
4th 323 Katalina Allere Koceni/Kocēnu novads SB2 00:03:09 +00:00:15
5th 365 Keita Giptere Rubene SB2 00:03:16 +00:00:22
6th= 336 Sebastians Belasovs Vaidava/Valmiera VB2 00:03:18 +00:00:24
6th= 328 Fēlikss Āboliņš Vaidava/Vaidava VB2 00:03:18 +00:00:24
8th 324 Lauma-Līva Saklaure /Ādaži SB2 00:03:19 +00:00:25
9th 327 Dominiks Pētersons Team Petersoni/Kocēnu novads VB2 00:03:20 +00:00:26
10th 378 Gustavs Mastiņš   VB2 00:03:24 +00:00:30
11th 364 Pēteris Zariņš Vaidava VB2 00:03:27 +00:00:33
12th= 320 Elizabete Ničipore Wir Sind Das Volk!/Kocēni SB2 00:03:30 +00:00:36
12th= 335 Ralfs Ločmelis /Valmiermuiža VB2 00:03:30 +00:00:36
14th 322 Gerda Rungule /Rīga SB2 00:03:32 +00:00:38
15th 348 Miks Apinis Rīga VB2 00:03:38 +00:00:44
16th= 321 Felicita Jerofejeva /Rīga SB2 00:03:42 +00:00:48
16th= 330 Jēkabs Zēmelis Kocēni/Kocēnu novads VB2 00:03:42 +00:00:48
18th 329 Jānis Zālītis /Rīga VB2 00:03:44 +00:00:50
19th 382 Artis Martinsons Valmiera VB2 00:03:54 +00:01:00
20th 354 Mareks Ķerpe Valmiera VB2 00:03:56 +00:01:02
21st 318 Annika Āboliņa Vaidava/Vaidava SB2 00:03:59 +00:01:05
22nd 367 Emīlija Zariņa Vaidava SB2 00:04:04 +00:01:10
23rd 333 Raimonds Saklaurs /Ādaži VB2 00:04:12 +00:01:18
24th 357 Ralfs Tomass Jodo Valmiera VB2 00:04:19 +00:01:25
25th 350 Rojs Skrastiņš Cēsis VB2 00:04:34 +00:01:40
26th 352 Jēkabs Stepiņš Vaidava VB2 00:04:36 +00:01:42
27th 371 Oskars Veits Bērnu VBS/Rīga VB2 00:06:25 +00:03:31
28th 361 Elēna Jēkabsone Vaidava/Rubene SB2 01:23:10 +01:20:16

1,4 km

1,4km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Class Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 343 Jānis Stūrītis Siguldas Sporta skola/Sigulda VB3 00:05:15  
2nd 345 Martins Stūrītis Siguldas Sporta skola/Sigulda VB3 00:05:46 +00:00:31
3rd 339 Loreta Zālīte /Rīga SB3 00:05:50 +00:00:35
4th 353 Kristers Kudlis Rīga VB3 00:05:59 +00:00:44
5th 342 Sanija-Ramona Ābeltiņa Kocēni/Valmiera SB3 00:06:08 +00:00:53
6th 341 Sabina Landström Vallentuna FK/Stockholm SB3 00:06:13 +00:00:58
7th 376 Pēteris Martinsons   VB3 00:06:17 +00:01:02
8th 377 Laimiņš Mastiņš   VB3 00:06:29 +00:01:14
9th 338 Laura Kallase /Gulbene SB3 00:06:38 +00:01:23
10th 337 Alise Reingolde Privātbūve/Smiltene SB3 00:06:44 +00:01:29
11th 340 Lote-Lea Gaile /Sigulda SB3 00:06:57 +00:01:42
12th 359 Jūlija Eglīte Vaidava SB3 00:07:20 +00:02:05
13th 344 Kristers-Jānis Āboliņš Vaidava/Vaidava VB3 00:07:25 +00:02:10
14th 375 Ieva Kalniņa Vīndedze   SB3 00:07:28 +00:02:13
15th 349 Verners Vējiņš Blome VB3 00:07:36 +00:02:21
16th 374 Daniels Leja   VB3 00:07:40 +00:02:25
17th 369 Justiņe Skuja Valmiera SB3 00:07:51 +00:02:36
18th 373 Pēteris Priednieks   VB3 00:09:42 +00:04:27

11,7 km

11,7km

Vieta Nr. Vārds Uzvārds Komanda/pilsēta Class Rezultāts Pret uzvarētāju
1st 199 Kristaps Kaimiņš Ogre/2be1st V35 00:37:06  
2nd 34 Kārlis Vīksne Meridiāns OK/Cēsis V22 00:38:20 +00:01:14
3rd 37 Kristaps Magone Ok Meridiāns/Cēsu raj. V22 00:38:46 +00:01:40
4th 555 Armands Bošs Ogre V35 00:39:12 +00:02:06
5th 87 Jānis Arseņikovs /Taurupe V35 00:39:28 +00:02:22
6th 164 Raimonds Siliņš Alūksne V40 00:39:30 +00:02:24
7th 26 Agnis Stulpinskis Valmieras VK/Valmiera V22 00:40:31 +00:03:25
8th 29 Ansis Ozoliņš /Rīga V22 00:41:07 +00:04:01
9th 207 Uģis Karasevs Rubene V30 00:41:18 +00:04:12
10th= 33 Jānis Jerofejevs /Pļaviņas V22 00:42:37 +00:05:31
10th= 123 Kaspars Kārkliņš Siguldas Maratona klubs/Sigulda V45 00:42:37 +00:05:31
12th 19 Jānis Gailītis /Smiltene V18 00:42:38 +00:05:32
13th 71 Sergejs Maslobojevs NRC Rīga/Riga V30 00:43:06 +00:06:00
14th 92 Konstantīns Krjačko Ronako/Rīga V35 00:43:09 +00:06:03
15th 72 Uldis Ozoliņš Ripo Autocentrs/Valmiera V30 00:43:14 +00:06:08
16th 101 Andis Gailis Kocēnu novads/VALMIERA V40 00:43:26 +00:06:20
17th 40 Sandis Āboliņš Vaidava/Vaidava V22 00:44:07 +00:07:01
18th 134 Antis Zunda SPORTLAT/Gulbene V55 00:44:12 +00:07:06
19th 162 Artūrs Kārkliņš Vaidava/Vaidava V30 00:44:14 +00:07:08
20th 666 Jānis Kalniņš Langstiņi V35 00:44:17 +00:07:11
21st 23 Klinta Lauska /Rīga S22 00:44:30 +00:07:24
22nd 84 Gints Rudzītis Kocēnu novads/Kocēnu novads V35 00:44:33 +00:07:27
23rd 197 Niks Zauls Limbaži/ Limbaži Skrien V16 00:44:34 +00:07:28
24th 130 Aivars Bondars /Jēkabpils V50 00:44:54 +00:07:48
25th 13 Emīls Kravalis Siguldas maratona klubs/Sigulda V16 00:44:55 +00:07:49
26th 139 Valdis Tilts /Vaidava V55 00:45:48 +00:08:42
27th 999 Mārtiņš Petrovs Cēsis V16 00:45:57 +00:08:51
28th 208 Ivars Laktiņš Valmiera/ FBK Valmiera V22 00:45:59 +00:08:53
29th 38 Mārtiņš Gailis Kocēnu novads/Kocēnu novads V22 00:46:04 +00:08:58
30th 73 Dace Landström Vallentuna FK/Stockholm S35 00:46:18 +00:09:12
31st 62 Artūrs Junolainens VSK Noskrien/Jegava V30 00:46:20 +00:09:14
32nd 109 Ritvars Klapars VSK Noskrien/Valmiera V40 00:46:48 +00:09:42
33rd 102 Edgars Goba Salaspils Zīriņi/Rīga V40 00:46:54 +00:09:48
34th 138 Juris Čerņadjevs /Ropažu nov. V55 00:47:00 +00:09:54
35th 65 Jānis Domburs /Valmiera V30 00:47:01 +00:09:55
36th 64 Jānis Āboliņš Vaidava/Vaidava V30 00:47:17 +00:10:11
37th 89 Jānis Gailis Kocēnu novads/Vaidava V35 00:47:27 +00:10:21
38th 132 Roberts Ivzāns OGRE/Ogres novads V50 00:47:38 +00:10:32
39th 124 Ināra Lūse Carnikavas Sporta centrs/Carnikava S50 00:47:44 +00:10:38
40th 66 Mārtiņš Birums Team Kažemāka/Train2WinLv/Valmiera V30 00:47:50 +00:10:44
41st 108 Renārs Lauzis Eži/Valmiera V40 00:48:24 +00:11:18
42nd 103 Eduards Pāķis Saulkrasti SRT/Saulkrasti V40 00:48:48 +00:11:42
43rd 80 Liene Allere Kocēni/Kocēnu novads S35 00:48:54 +00:11:48
44th 12 Emīls Herbsts Kocēnu Sporta skola/Kocēnu novads, Vaidavas pagast V16 00:49:00 +00:11:54
45th 129 Aigars Feldmanis /Ērģeme V50 00:49:08 +00:12:02
46th 88 Jānis Bagāts Rubene/Rubene V35 00:49:16 +00:12:10
47th 201 Žanis Cibuļskis Rīga V30 00:50:01 +00:12:55
48th 39 Oskars Bērziņš /Valmiera V22 00:50:02 +00:12:56
49th 182 Renārs Jēkabsons KSK V18 00:50:04 +00:12:58
50th 211 Kaspars Tensons Rubene V35 00:50:08 +00:13:02
51st 83 Aigars Belasovs Vaidava/Vaidava V35 00:50:12 +00:13:06
52nd 203 Alise Putraima Pārgaujas novads S22 00:50:16 +00:13:10
53rd 8 Reinis Feldmanis /Ērģeme V14 00:50:19 +00:13:13
54th 190 Atis Pūlis Vaidava/ veikals Eži V22 00:50:27 +00:13:21
55th 110 Sandis Sproģis Lattelecom/Rīga V40 00:50:28 +00:13:22
56th 6 Niks Balgalvis /Vaidava V14 00:50:29 +00:13:23
57th 5 Jānis Kravalis Siguldas maratona klubs/Sigulda V14 00:50:30 +00:13:24
58th 79 Laura Pētersone VSK Noskrien/MRC/Kocēnu novads S35 00:50:41 +00:13:35
59th= 42 Valts Brasavs Vāberes/Valmiera V22 00:50:59 +00:13:53
59th= 119 Ainārs Kravalis Siguldas maratona klubs/Sigulda V45 00:50:59 +00:13:53
61st 28 Andris Jēkabsons KSK/Vaidava V22 00:51:00 +00:13:54
62nd 50 Ineta Jerofejeva /Rīga S30 00:51:12 +00:14:06
63rd 98 Kristīne Slikšāne VSK Noskrien/Olaine S40 00:51:17 +00:14:11
64th 195 Andris Mežgailis Limbaži/ Limbaži Skrien V45 00:51:25 +00:14:19
65th 45 Dace Spalva Kocēnu novads/Rīga S30 00:51:37 +00:14:31
66th 136 Ēriks Melkurts /Zilaiskalns V55 00:51:54 +00:14:48
67th 888 Jānis Gailītis Rīga/Lidosta Rīga V30 00:52:04 +00:14:58
68th 93 Oskars Zonne Acsaabols/Rīga V35 00:52:12 +00:15:06
69th 70 Rolands Jansons /Vaidava V30 00:52:18 +00:15:12
70th 94 Valters Slišāns EŽI/Valmiera V35 00:52:22 +00:15:16
71st 167 Dāvis Saldūksnis Vaidava V22 00:52:25 +00:15:19
72nd 502 Uģis Martinsons Straupe V50 00:52:27 +00:15:21
73rd 176 Elmārs Priednieks Sigulda V45 00:53:00 +00:15:54
74th 191 Uģis Bedeicis Rīga/ Kampus V22 00:53:23 +00:16:17
75th 151 Vairis Krauklis Privātbūve/Smiltene V65 00:53:35 +00:16:29
76th 17 Megija Stalberga Valmieras Bērnu Sporta Skola/Valmiera S18 00:53:37 +00:16:31
77th 172 Kārlis Kurtišs Madona V30 00:53:38 +00:16:32
78th 36 Kristaps Grigors /Valmiera V22 00:53:39 +00:16:33
79th 145 Roberts Drāke /NBS V60 00:53:40 +00:16:34
80th 14 Emīls Vītols /Vaidava V16 00:53:54 +00:16:48
81st 106 Jānis Stūrītis /Sigulda V40 00:54:09 +00:17:03
82nd 27 Aldis Ločmelis /Kalnciems V22 00:54:10 +00:17:04
83rd 99 Maruta Guitāne LUDZA/Ludza S40 00:54:20 +00:17:14
84th 165 Mārtiņš Jēkabsons Vaidava/KSK Rubene V22 00:54:23 +00:17:17
85th 90 Jānis Līgats ZVOC/Valmiera V35 00:54:28 +00:17:22
86th 55 Laura Okmane /Jaunmārupe S30 00:54:31 +00:17:25
87th 188 Līga Kalniņa Langstiņi S35 00:54:32 +00:17:26
88th 120 Dainis Gailis Siguldas Maratona klubs/Sigulda V45 00:54:39 +00:17:33
89th 166 Gundars Rutkis Valmiera V55 00:54:44 +00:17:38
90th 192 Ilvars Ločmelis Valmiera/ Korpuss V22 00:54:49 +00:17:43
91st= 91 Kaspars Pētersons VSK Noskrien/Kocēnu nov. V35 00:55:01 +00:17:55
91st= 2 Marta-Luīze Pētersone VSK Noskrien/Kocēnu Novads S14 00:55:01 +00:17:55
93rd 117 Santa Puriņa /Rīga S45 00:55:06 +00:18:00
94th 146 Vilnis Liepiņš VSK Noskrien, LSC/Carnikava V60 00:55:11 +00:18:05
95th 179 Artis Zariņš Vaidava /Otrā Elpa V50 00:55:29 +00:18:23
96th 127 Lilija Grundmane Maratona klubs/Kuldīga S50 00:55:38 +00:18:32
97th 68 Mārtiņš Puķe /Valmiera V30 00:56:04 +00:18:58
98th 115 Ligita Leitlande Zemgales Ziņas/Jelgava S45 00:56:17 +00:19:11
99th 160 Laura Celmiņa Limbaži/Limbaži Skrien S35 00:56:22 +00:19:16
100th 25 Zane Moroza /Rīga S22 00:56:25 +00:19:19
101st 193 Inese Kokareviča Valmiera/KokoTeam S30 00:56:26 +00:19:20
102nd 56 Liene Kalniņa SKRIENAM KOPĀ/Valmiera S30 00:56:45 +00:19:39
103rd 95 Arnita Sorokina /Cēsis S40 00:56:51 +00:19:45
104th 76 Ilze Rungule Motomeitenes.lv/Rīga S35 00:56:55 +00:19:49
105th 501 Anta Veite Rīga S30 00:57:22 +00:20:16
106th 143 Edvīns Bērziņš Kalnaveļķi/Rīga V60 00:57:34 +00:20:28
107th 74 Dace Mačevska VSK Noskrien/Tērvete S35 00:57:47 +00:20:41
108th 52 Inga Uzāriņa /Valmiera S30 00:57:53 +00:20:47
109th 67 Mārtiņš Larinovs KSK/Valmiera V30 00:58:01 +00:20:55
110th 105 Ivars Eglītis /kocénu novads, zilaiskalns V40 00:58:05 +00:20:59
111th 31 Ģirts Pēčs Kedaiņi/Valmieras raj. Vaidava V22 00:58:15 +00:21:09
112th 149 Ēriks Apšenieks /Balvi V65 00:58:16 +00:21:10
113th 158 Mikus Matīss Gredzens Vaidava V16 00:58:17 +00:21:11
114th 113 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna VSK NOSKRIEN/Rīga S45 00:58:18 +00:21:12
115th 506 Karīna Lezdiņa Valmiera S30 00:58:25 +00:21:19
116th 503 Ilvars Janītis Valmiera/Eži V22 00:58:32 +00:21:26
117th 187 Rūta Kalniņa Aizputes pag./ RITK S30 00:58:34 +00:21:28
118th 141 Aivars Kļaviņš Rollerblade Latvia/Rīga V60 00:58:41 +00:21:35
119th 4 Dāvis Zariņš /Vaidava V14 00:58:58 +00:21:52
120th 61 Alvis Zelčs Kocēnu novads/Vaidava V30 00:58:59 +00:21:53
121st 505 Aivars Cepītis Vaidava V60 00:59:10 +00:22:04
122nd 161 Līga Ķireja Limbaži/Limbaži Skrien S35 00:59:23 +00:22:17
123rd= 196 Baiba Mežgaile Limbaži/ Limbaži Skrien S40 00:59:27 +00:22:21
123rd= 148 Didzis Krīgers /Valmiera V65 00:59:27 +00:22:21
125th 126 Laila Ceika /Valmiera S50 00:59:30 +00:22:24
126th 128 Vineta Skrastiņa Cēsis skrien un nūjo/Cesis S50 00:59:35 +00:22:29
127th 204 Ziedonis Pēlmanis Valmiera/Rubene V45 00:59:37 +00:22:31
128th 51 Inga Brusova Wir Sind Das Volk!/Kocēni S30 00:59:41 +00:22:35
129th 194 Oksana Petroviča Limbaži/ Limbaži Skrien S35 00:59:47 +00:22:41
130th 32 Jānis Aumeisters /Dikļu pag. V22 00:59:49 +00:22:43
131st 173 Anete Ozoliņa Limbaži S22 00:59:57 +00:22:51
132nd 21 Aija Zilberte /Rīga S22 00:59:58 +00:22:52
133rd 30 Āris Ulmanis vaidava/Vaidava V22 01:00:40 +00:23:34
134th 16 Amanda Ciguze /Strenči S18 01:00:48 +00:23:42
135th= 48 Evelīna Bujāne Cēsis/Cēsis S30 01:00:55 +00:23:49
135th= 135 Dzintars Bujans Cēsis/Cēsis V55 01:00:55 +00:23:49
137th 137 Jānis Ozers /Jelgava V55 01:01:38 +00:24:32
138th= 97 Evita Bāliņa Smalkais stils/Valmiera S40 01:01:56 +00:24:50
138th= 111 Sandris Skreitulis Smalkais stils/Valmiera V40 01:01:56 +00:24:50
140th 86 Ivars Kudelenskis /Valmiera V35 01:02:10 +00:25:04
141st 47 Dana Rudzīte-Ločmele /Kalnciems, Jelgavas novads S30 01:02:13 +00:25:07
142nd 85 Gunārs Grundštoks VSK Noskrien/Ventspils V35 01:02:23 +00:25:17
143rd 206 Viesturs Zeps Rīga V35 01:02:24 +00:25:18
144th 502 Arnis Skuja Valmiera V40 01:02:32 +00:25:26
145th 112 Anete Bruževica /Rīga S45 01:02:40 +00:25:34
146th 144 Jānis Dainis Vaidava/Vaidava V60 01:02:55 +00:25:49
147th= 133 Andris Āboliņš Vaidava/Vaidava V55 01:02:59 +00:25:53
147th= 125 Inga Vīksna Vaidava/Vaidava S50 01:02:59 +00:25:53
149th 202 Inga Broka Matīši/ Vidzemes logi S35 01:03:01 +00:25:55
150th 20 Agnese Kalēja Kedaiņi/Rīga S22 01:03:08 +00:26:02
151st 175 Klāvs Vītols Vaidava V18 01:03:23 +00:26:17
152nd 116 Margita Lagzdina -/Riga S45 01:03:39 +00:26:33
153rd 209 Matīss Zaķis Vaidava V18 01:03:52 +00:26:46
154th 78 Iveta Stūrīte /Sigulda S35 01:04:28 +00:27:22
155th 118 Vita Žukovska KSK/Vaidava S45 01:04:44 +00:27:38
156th 159 Ilgonis Saldūksnis Vaidava V60 01:04:45 +00:27:39
157th 24 Zane Dāvidsone Valmiera/Valmiera S22 01:04:48 +00:27:42
158th 150 Raitis Lērme Tonuss/Kocēni V65 01:05:00 +00:27:54
159th 1 Amanda Ignāte /Ādaži S14 01:06:04 +00:28:58
160th 178 Dace Ansone   S35 01:06:14 +00:29:08
161st 60 Zane Bernāte TRXCēsis/Cēsis S30 01:07:35 +00:30:29
162nd 154 Anete Rudzīte Ērgļi S14 01:07:42 +00:30:36
163rd 54 Kristīne Karamiševa Sigulda maratona klubs/Sigulda S30 01:08:13 +00:31:07
164th= 200 Madara Lopenova Valmiera S22 01:08:14 +00:31:08
164th= 156 Jānis Mickevičs Vaidava V18 01:08:14 +00:31:08
166th 131 Didzis Ceriņš /Valmiera V50 01:08:15 +00:31:09
167th 58 Olga Mikulova MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien/Rīga S30 01:08:27 +00:31:21
168th 77 Inese Eglīte /zilaiskalns S35 01:08:30 +00:31:24
169th 75 Ilze Liepiņa /Rīga S35 01:08:32 +00:31:26
170th 189 Kaspars Grundšteins Rubene V30 01:08:54 +00:31:48
171st 142 Dzintars Rudzītis LSC, Valmiera/Valmiera V60 01:08:57 +00:31:51
172nd 3 Dāvis Bergs Pārgaujas sākumskola/Valmiera V14 01:09:31 +00:32:25
173rd= 104 Guntis Bergs Old Crabs/Kocēnu novads V40 01:09:35 +00:32:29
173rd= 210 Mārtiņš Eiduks Ikšķile V40 01:09:35 +00:32:29
175th 96 Dace Liepiņa /Rubene S40 01:09:56 +00:32:50
176th 157 Artis Matīss Fogels Kocēni/KSK V14 01:10:26 +00:33:20
177th 205 Inga Putraima Pārgaujas novads S22 01:10:33 +00:33:27
178th= 152 Vladimirs Kallass /Gulbene V65 01:10:50 +00:33:44
178th= 100 Zlata Kallase /Gulbene S40 01:10:50 +00:33:44
180th= 82 Zane Zauberga /Rīga S35 01:11:24 +00:34:18
180th= 63 Dmitrijs Kossovs /Rīga V30 01:11:24 +00:34:18
182nd 198 Sanita Zaķe Vaidava S40 01:11:57 +00:34:51
183rd 163 Olģerts Jēgers Vaidava V18 01:12:06 +00:35:00
184th 81 Liene Strazdiņa /Rubene,kocēnu novads S35 01:13:27 +00:36:21
185th= 57 Madara Tilena /Valmiera S30 01:16:24 +00:39:18
185th= 46 Daina Plīkša /Valmiera S30 01:16:24 +00:39:18
187th 153 Danuta Eva Jerumane Vaidava S16 01:17:14 +00:40:08
188th 10 Toms Pētersons /Kocēnu nov. V14 01:19:34 +00:42:28
189th 9 Reinis Mickevičš Rubene/Vaidava V14 01:23:37 +00:46:31
  168 Ralfs Vazdiķis Vaidava/ OLD CRABS V14 DNF