Rubenes cilpas

Rubenes cilpas II.karta rezultāti

...return to index

Class Results

S (nujotajas)

Results

11km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 1 Evija Soročina Valmiera 6 00:51:44
2nd 4 Vita Zariņa Vaidava 6 00:57:42
3rd 33 Vita Balode Rubene 6 00:59:45
4th 27 Ilze Heinola Ind. 5 00:52:02
5th= 24 Vineta Grebūna Kocēni 5 00:55:38
5th= 25 Inga Perro Valmiera 5 00:55:38

S10

Results

11km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 44 Ieva Jete Jansone Kocēnu sporta skola 3 00:23:09
2nd 43 Grēta Puzņikēviča Kocēnu sporta skola 3 00:23:17
3rd 77 Elīza Markevica Vaidava 3 00:23:24

S13

Results

11km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 28 Marta Luize Pētersone Kocēni 5 00:26:37
2nd 41 Madlēna Rozīte Rubene 4 00:25:42
3rd 22 Madara Grebūna ZVOC 4 00:28:26
4th 12 Daniela Pole ZVOC 3 00:24:01
5th 80 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu sporta skola 3 00:24:18
6th 79 Linda Zēmele Kocēnu sporta skola 3 00:24:21

S16

Results

11km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 23 Laura Luīze Birzgale ZVOC 4 00:28:33
2nd 81 Inese Neimane ZVOC 4 00:28:35
3rd 13 Kristiāna Kate Erģe ZVOC 3 00:23:35

S20

Results

11km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 30 Laura Pētersone Kocēni 11 00:57:00
2nd 76 Paula Rozenvalde Kocēnu sporta skola 10 00:56:31
3rd 78 Līga Balode Kocēnu sporta skola 9 00:59:21

S40

Results

11km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 38 Inga Vīksna Kocēnu MTB 8 00:59:13
2nd 83 Dace Liepiņa Rubene 7 00:53:29

S55

Results

11km

Pos No. Name Team Laps Time

V (nujotaji)

Results

11km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 39 Andris Āboliņš Kocēnu MTB 6 00:55:09
2nd 84 Agris Liepiņš Kocēnu MTB 6 00:55:13

V10

Results

11km

Pos No. Name Team Laps Time
1st= 16 Ralfs Vazdiķis Vaidava 5 00:28:30
1st= 3 Dāvis Zariņš Vaidava 5 00:28:30
3rd 45 Ernests Pidža Kocēnu sporta skola 4 00:24:30
4th 57 Dāvis Bergs Kocēnu sporta skola 4 00:24:34
5th 56 Ralfs Grabis Kocēnu sporta skola 4 00:28:39
6th 68 Krišs Jaņčuks Kocēnu sporta skola 4 00:28:46
7th 47 Ralfs Purmalis Kocēnu sporta skola 4 00:29:44
8th 55 Ričards Brauns Kocēnu sporta skola 3 00:23:14
9th 67 Kristers Mikuļinoks Kocēnu sporta skola 3 00:23:26
10th 29 Dominiks Pētersons Kocēni 3 00:25:17
11th 48 Ralfs Mārcis Seipulāns Kocēnu sporta skola 3 00:26:13
12th 49 Eduards Gertners Kocēnu sporta skola 3 00:26:19

V13

Results

11km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 63 Pēteris Gailis Kocēnu sporta skola 5 00:27:32
2nd 69 Artūrs Drillis Kocēnu sporta skola 4 00:23:56
3rd 75 Rendijs Veikšāns Kocēnu sporta skola 4 00:24:27
4th 62 Oskars Kalniņš Kocēnu sporta skola 4 00:24:43
5th 61 Artis Matīss Fogels Kocēnu sporta skola 4 00:24:44
6th 70 Markus Mednis Kocēnu sporta skola 4 00:25:11
7th 60 Tomass Švalbe Kocēnu sporta skola 4 00:28:57
8th 59 Alekss Apse Kocēnu sporta skola 3 00:23:10
9th 85 Gints Dinārs Treimanis Kocēnu sporta skola 2 00:12:02

V16

Results

11km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 5 Niks Balgalvis Vaidava 5 00:25:33
2nd 65 Emīls Herbsts Kocēnu sporta skola 5 00:26:19
3rd 64 Nils Bērziņš Kocēnu sporta skola 5 00:29:57
4th 42 Rolands Šapirovs Rubene 4 00:28:04

V20

Results

11km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 34 Uģis Karasevs Rubene 13 00:57:10
2nd 73 Arturs Kārkliņš Vaidava 12 00:56:01
3rd 31 Kaspars Pētersons Kocēni 12 00:58:10
4th 11 Mārtiņš Gailis Kocēni 12 00:59:23
5th 66 Gustavs Zēmele Kocēnu sporta skola 12 00:59:24
6th 87 Ivars Vēvers Vaļu glābšanas biedrība 11 00:56:49
7th 88 Rolands Rudītis Azimuts 11 00:58:24
8th 35 Uldis Liepiņš Kocēnu MTB 11 00:59:36
9th 71 Reinis Ziediņš Kocēnu sporta skola 10 00:57:58
10th 86 Jānis Danevičs Vaļu glābšanas biedrība 9 00:56:22

V40

Results

11km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 21 Ritvars Klapars Valmiera 11 00:57:53
2nd 72 Māris Heinols (sen.) Kocēnu MTB 11 00:59:37
3rd 82 Andis Gailis Valmiera 10 00:49:17
4th 14 Gatis Plusniņš Kocēnu MTB 10 00:57:52
5th 18 Ivars Eglītis Zilaiskalns 8 00:51:20

V55

Results

11km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 74 Jānis Dainis Vaidava 8 00:57:33
Course Results

30 min (distance)

Results

11km

Pos No. Name Team Class Laps Time
1st 5 Niks Balgalvis Vaidava V16 5 00:25:33
2nd 65 Emīls Herbsts Kocēnu sporta skola V16 5 00:26:19
3rd 28 Marta Luize Pētersone Kocēni S13 5 00:26:37
4th 63 Pēteris Gailis Kocēnu sporta skola V13 5 00:27:32
5th= 3 Dāvis Zariņš Vaidava V10 5 00:28:30
5th= 16 Ralfs Vazdiķis Vaidava V10 5 00:28:30
7th 64 Nils Bērziņš Kocēnu sporta skola V16 5 00:29:57
8th 69 Artūrs Drillis Kocēnu sporta skola V13 4 00:23:56
9th 75 Rendijs Veikšāns Kocēnu sporta skola V13 4 00:24:27
10th 45 Ernests Pidža Kocēnu sporta skola V10 4 00:24:30
11th 57 Dāvis Bergs Kocēnu sporta skola V10 4 00:24:34
12th 62 Oskars Kalniņš Kocēnu sporta skola V13 4 00:24:43
13th 61 Artis Matīss Fogels Kocēnu sporta skola V13 4 00:24:44
14th 70 Markus Mednis Kocēnu sporta skola V13 4 00:25:11
15th 41 Madlēna Rozīte Rubene S13 4 00:25:42
16th 42 Rolands Šapirovs Rubene V16 4 00:28:04
17th 22 Madara Grebūna ZVOC S13 4 00:28:26
18th 23 Laura Luīze Birzgale ZVOC S16 4 00:28:33
19th 81 Inese Neimane ZVOC S16 4 00:28:35
20th 56 Ralfs Grabis Kocēnu sporta skola V10 4 00:28:39
21st 68 Krišs Jaņčuks Kocēnu sporta skola V10 4 00:28:46
22nd 60 Tomass Švalbe Kocēnu sporta skola V13 4 00:28:57
23rd 47 Ralfs Purmalis Kocēnu sporta skola V10 4 00:29:44
24th 44 Ieva Jete Jansone Kocēnu sporta skola S10 3 00:23:09
25th 59 Alekss Apse Kocēnu sporta skola V13 3 00:23:10
26th 55 Ričards Brauns Kocēnu sporta skola V10 3 00:23:14
27th 43 Grēta Puzņikēviča Kocēnu sporta skola S10 3 00:23:17
28th 77 Elīza Markevica Vaidava S10 3 00:23:24
29th 67 Kristers Mikuļinoks Kocēnu sporta skola V10 3 00:23:26
30th 13 Kristiāna Kate Erģe ZVOC S16 3 00:23:35
31st 12 Daniela Pole ZVOC S13 3 00:24:01
32nd 80 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu sporta skola S13 3 00:24:18
33rd 79 Linda Zēmele Kocēnu sporta skola S13 3 00:24:21
34th 29 Dominiks Pētersons Kocēni V10 3 00:25:17
35th 48 Ralfs Mārcis Seipulāns Kocēnu sporta skola V10 3 00:26:13
36th 49 Eduards Gertners Kocēnu sporta skola V10 3 00:26:19
37th 85 Gints Dinārs Treimanis Kocēnu sporta skola V13 2 00:12:02

60 min (distance)

Results

11km

Pos No. Name Team Class Laps Time
1st 34 Uģis Karasevs Rubene V20 13 00:57:10
2nd 73 Arturs Kārkliņš Vaidava V20 12 00:56:01
3rd 31 Kaspars Pētersons Kocēni V20 12 00:58:10
4th 11 Mārtiņš Gailis Kocēni V20 12 00:59:23
5th 66 Gustavs Zēmele Kocēnu sporta skola V20 12 00:59:24
6th 87 Ivars Vēvers Vaļu glābšanas biedrība V20 11 00:56:49
7th 30 Laura Pētersone Kocēni S20 11 00:57:00
8th 21 Ritvars Klapars Valmiera V40 11 00:57:53
9th 88 Rolands Rudītis Azimuts V20 11 00:58:24
10th 35 Uldis Liepiņš Kocēnu MTB V20 11 00:59:36
11th 72 Māris Heinols (sen.) Kocēnu MTB V40 11 00:59:37
12th 82 Andis Gailis Valmiera V40 10 00:49:17
13th 76 Paula Rozenvalde Kocēnu sporta skola S20 10 00:56:31
14th 14 Gatis Plusniņš Kocēnu MTB V40 10 00:57:52
15th 71 Reinis Ziediņš Kocēnu sporta skola V20 10 00:57:58
16th 86 Jānis Danevičs Vaļu glābšanas biedrība V20 9 00:56:22
17th 78 Līga Balode Kocēnu sporta skola S20 9 00:59:21
18th 18 Ivars Eglītis Zilaiskalns V40 8 00:51:20
19th 74 Jānis Dainis Vaidava V55 8 00:57:33
20th 38 Inga Vīksna Kocēnu MTB S40 8 00:59:13
21st 83 Dace Liepiņa Rubene S40 7 00:53:29
22nd 1 Evija Soročina Valmiera S (nujotajas) 6 00:51:44
23rd 39 Andris Āboliņš Kocēnu MTB V (nujotaji) 6 00:55:09
24th 84 Agris Liepiņš Kocēnu MTB V (nujotaji) 6 00:55:13
25th 4 Vita Zariņa Vaidava S (nujotajas) 6 00:57:42
26th 33 Vita Balode Rubene S (nujotajas) 6 00:59:45
27th 27 Ilze Heinola Ind. S (nujotajas) 5 00:52:02
28th= 24 Vineta Grebūna Kocēni S (nujotajas) 5 00:55:38
28th= 25 Inga Perro Valmiera S (nujotajas) 5 00:55:38