Rubenes cilpas

Rubenes cilpas III.karta rezultāti

...return to index

Class Results

S (nujotajas)

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 1 Evija Soročina Valmiera 7 00:58:57
2nd 4 Vita Zariņa Vaidava 6 00:59:25
3rd 24 Vineta Grebūna Kocēni 5 00:51:34

S10

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 43 Grēta Puzņikēviča Kocēnu sporta skola 4 00:29:54
2nd 44 Ieva Jete Jansone Kocēnu sporta skola 4 00:29:59
3rd 102 Patrīcija Federa Rubene 3 00:23:12

S13

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 28 Marta Luize Pētersone Kocēni 5 00:26:51
2nd 41 Madlēna Rozīte Rubene 5 00:29:57
3rd 22 Madara Grebūna ZVOC 4 00:28:06
4th 96 Asnāte Pēlmane Rubene 3 00:23:31

S16

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time

S20

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 95 Līga Incenberga Rubene 3 00:24:11
2nd 97 Karlīna Marena Rubene 3 00:33:57
3rd 101 Zane Bērziņa Rubene 3 00:34:13

S40

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 38 Inga Vīksna Kocēnu MTB 8 00:58:08
2nd 83 Dace Liepiņa Rubene 7 00:51:14

S55

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time

V (nujotaji)

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 39 Andris Āboliņš Kocēnu MTB 6 00:56:11

V10

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 3 Dāvis Zariņš Vaidava 5 00:26:44
2nd 16 Ralfs Vazdiķis Vaidava 4 00:22:51
3rd 57 Dāvis Bergs Kocēnu sporta skola 4 00:24:16
4th 45 Ernests Pidža Kocēnu sporta skola 4 00:24:31
5th 90 Tomass Kaucis Kocēnu sporta skola 4 00:29:30
6th 49 Eduards Gertners Kocēnu sporta skola 4 00:29:58
7th 47 Ralfs Purmalis Kocēnu sporta skola 3 00:22:01
8th 56 Ralfs Grabis Kocēnu sporta skola 3 00:22:26
9th 55 Ričards Brauns Kocēnu sporta skola 3 00:22:37
10th 29 Dominiks Pētersons Kocēni 3 00:22:59
11th 67 Kristers Mikuļinoks Kocēnu sporta skola 3 00:24:06
12th 103 Eduards Feders Rubene 2 00:23:07

V13

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 61 Artis Matīss Fogels Kocēnu sporta skola 5 00:28:54
2nd 85 Gints Dinārs Treimanis Kocēnu sporta skola 5 00:29:34
3rd 93 Markuss Dumpis Kocēnu sporta skola 4 00:23:13
4th 75 Rendijs Veikšāns Kocēnu sporta skola 4 00:27:55
5th 60 Tomass Švalbe Kocēnu sporta skola 4 00:27:59
6th 59 Alekss Apse Kocēnu sporta skola 4 00:29:46
7th 92 Reinis Mickēvičs Kocēnu sporta skola 4 00:29:48
8th 98 Miķelis Riba Kocēnu sporta skola 3 00:24:49

V16

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 65 Emīls Herbsts Kocēnu sporta skola 6 00:29:59
2nd 5 Niks Balgalvis Vaidava 5 00:25:03
3rd 64 Nils Bērziņš Kocēnu sporta skola 5 00:28:54

V20

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 34 Uģis Karasevs Rubene 14 01:00:00
2nd 73 Arturs Kārkliņš Vaidava 13 00:58:25
3rd 31 Kaspars Pētersons Kocēni 12 00:56:30
4th 37 Edgars Kokorēvičs KokoTeam 12 00:57:51
5th 11 Mārtiņš Gailis Kocēni 12 00:58:17
6th 88 Rolands Rudītis Azimuts 12 00:59:01
7th 26 Mārcis Kārkliņš Vaidava 9 00:59:24
8th 100 Juris Zilberts Kocēnu sporta skola 5 00:29:23
9th 99 Ivars Jēkabsons Kocēnu sporta skola 5 00:30:48

V40

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 82 Andis Gailis Valmiera 12 00:57:38
2nd 21 Ritvars Klapars Valmiera 11 00:56:03
3rd 14 Gatis Plusniņš Kocēnu MTB 10 00:55:50
4th 18 Ivars Eglītis Zilaiskalns 9 00:56:11

V55

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 19 Valdis Tilts Vaidava 11 00:57:46
2nd 32 Ainars Rencis Valmiera 10 00:58:59
3rd 74 Jānis Dainis Vaidava 9 00:59:44
Course Results

30 min (distance)

Results

1,1km

Pos No. Name Team Class Laps Time
1st 65 Emīls Herbsts Kocēnu sporta skola V16 6 00:29:59
2nd 5 Niks Balgalvis Vaidava V16 5 00:25:03
3rd 3 Dāvis Zariņš Vaidava V10 5 00:26:44
4th 28 Marta Luize Pētersone Kocēni S13 5 00:26:51
5th= 61 Artis Matīss Fogels Kocēnu sporta skola V13 5 00:28:54
5th= 64 Nils Bērziņš Kocēnu sporta skola V16 5 00:28:54
7th 85 Gints Dinārs Treimanis Kocēnu sporta skola V13 5 00:29:34
8th 41 Madlēna Rozīte Rubene S13 5 00:29:57
9th 16 Ralfs Vazdiķis Vaidava V10 4 00:22:51
10th 93 Markuss Dumpis Kocēnu sporta skola V13 4 00:23:13
11th 57 Dāvis Bergs Kocēnu sporta skola V10 4 00:24:16
12th 45 Ernests Pidža Kocēnu sporta skola V10 4 00:24:31
13th 75 Rendijs Veikšāns Kocēnu sporta skola V13 4 00:27:55
14th 60 Tomass Švalbe Kocēnu sporta skola V13 4 00:27:59
15th 22 Madara Grebūna ZVOC S13 4 00:28:06
16th 90 Tomass Kaucis Kocēnu sporta skola V10 4 00:29:30
17th 59 Alekss Apse Kocēnu sporta skola V13 4 00:29:46
18th 92 Reinis Mickēvičs Kocēnu sporta skola V13 4 00:29:48
19th 43 Grēta Puzņikēviča Kocēnu sporta skola S10 4 00:29:54
20th 49 Eduards Gertners Kocēnu sporta skola V10 4 00:29:58
21st 44 Ieva Jete Jansone Kocēnu sporta skola S10 4 00:29:59
22nd 47 Ralfs Purmalis Kocēnu sporta skola V10 3 00:22:01
23rd 56 Ralfs Grabis Kocēnu sporta skola V10 3 00:22:26
24th 55 Ričards Brauns Kocēnu sporta skola V10 3 00:22:37
25th 29 Dominiks Pētersons Kocēni V10 3 00:22:59
26th 102 Patrīcija Federa Rubene S10 3 00:23:12
27th 96 Asnāte Pēlmane Rubene S13 3 00:23:31
28th 67 Kristers Mikuļinoks Kocēnu sporta skola V10 3 00:24:06
29th 98 Miķelis Riba Kocēnu sporta skola V13 3 00:24:49
30th 103 Eduards Feders Rubene V10 2 00:23:07

60 min (distance)

Results

1,1km

Pos No. Name Team Class Laps Time
1st 34 Uģis Karasevs Rubene V20 14 01:00:00
2nd 73 Arturs Kārkliņš Vaidava V20 13 00:58:25
3rd 31 Kaspars Pētersons Kocēni V20 12 00:56:30
4th 82 Andis Gailis Valmiera V40 12 00:57:38
5th 37 Edgars Kokorēvičs KokoTeam V20 12 00:57:51
6th 11 Mārtiņš Gailis Kocēni V20 12 00:58:17
7th 88 Rolands Rudītis Azimuts V20 12 00:59:01
8th 21 Ritvars Klapars Valmiera V40 11 00:56:03
9th 19 Valdis Tilts Vaidava V55 11 00:57:46
10th 14 Gatis Plusniņš Kocēnu MTB V40 10 00:55:50
11th 32 Ainars Rencis Valmiera V55 10 00:58:59
12th 18 Ivars Eglītis Zilaiskalns V40 9 00:56:11
13th 26 Mārcis Kārkliņš Vaidava V20 9 00:59:24
14th 74 Jānis Dainis Vaidava V55 9 00:59:44
15th 38 Inga Vīksna Kocēnu MTB S40 8 00:58:08
16th 83 Dace Liepiņa Rubene S40 7 00:51:14
17th 1 Evija Soročina Valmiera S (nujotajas) 7 00:58:57
18th 39 Andris Āboliņš Kocēnu MTB V (nujotaji) 6 00:56:11
19th 4 Vita Zariņa Vaidava S (nujotajas) 6 00:59:25
20th 100 Juris Zilberts Kocēnu sporta skola V20 5 00:29:23
21st 99 Ivars Jēkabsons Kocēnu sporta skola V20 5 00:30:48
22nd 24 Vineta Grebūna Kocēni S (nujotajas) 5 00:51:34
23rd 95 Līga Incenberga Rubene S20 3 00:24:11
24th 97 Karlīna Marena Rubene S20 3 00:33:57
25th 101 Zane Bērziņa Rubene S20 3 00:34:13