Rubenes cilpas

Rubenes cilpas IV.karta rezultāti

...return to index

Class Results

S (nujotajas)

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 1 Evija Soročina Valmiera 7 00:57:59
2nd 4 Vita Zariņa Vaidava 6 00:57:05
3rd 33 Vita Balode Rubene 5 00:47:40

S10

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 43 Grēta Puzņikēviča Kocēnu sporta skola 4 00:27:22
2nd 44 Ieva Jete Jansone Kocēnu sporta skola 4 00:27:28
3rd 105 Ieva Kristīne Grebūna Kocēnu pamatskola 4 00:28:49
4th 77 Elīza Markevica Vaidava 4 00:29:51
5th 106 Amanda Linda Hohlova Kocēnu sporta skola 3 00:21:31
6th 102 Patrīcija Federa Rubene 3 00:25:19

S13

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 28 Marta Luize Pētersone Kocēni 5 00:26:33
2nd 41 Madlēna Rozīte Rubene 5 00:29:31
3rd 22 Madara Grebūna ZVOC 4 00:28:58
4th 107 Aiva Prišlova Jura Neikena Dikļu pamatskola 4 00:29:46
5th 108 Vanesa Inta Petrovska Jura Neikena Dikļu pamatskola 3 00:22:37
6th 9 Dana Jauga Jura Neikena Dikļu pamatskola 3 00:22:39
7th 12 Daniela Pole ZVOC 3 00:23:15

S16

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 104 Samanta Bērziņa Kocēnu sporta skola 5 00:29:15
2nd 23 Laura Luīze Birzgale ZVOC 4 00:28:56
3rd 13 Kristiāna Kate Erģe ZVOC 4 00:29:00

S20

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 30 Laura Pētersone Kocēni 12 00:59:37
2nd 78 Līga Balode Kocēnu sporta skola 8 00:51:18
3rd 101 Zane Bērziņa Rubene 3 00:40:10

S40

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 38 Inga Vīksna Kocēnu MTB 5 00:36:52

S55

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time

V (nujotaji)

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 39 Andris Āboliņš Kocēnu MTB 4 00:36:50

V10

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 57 Dāvis Bergs Kocēnu sporta skola 5 00:28:42
2nd 3 Dāvis Zariņš Vaidava 5 00:29:18
3rd 16 Ralfs Vazdiķis Vaidava 5 00:29:20
4th 89 Patriks Vikmanis Kocēnu sporta skola 5 00:29:34
5th 49 Eduards Gertners Kocēnu sporta skola 4 00:27:56
6th 111 Miķelis Kārkliņš Vaidava 4 00:28:18
7th 55 Ričards Brauns Kocēnu sporta skola 4 00:28:38
8th 56 Ralfs Grabis Kocēnu sporta skola 4 00:28:44
9th 29 Dominiks Pētersons Kocēni 3 00:22:36
10th 48 Ralfs Mārcis Seipulāns Kocēnu sporta skola 3 00:26:01
11th 103 Eduards Feders Rubene 2 00:23:06

V13

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 60 Tomass Švalbe Kocēnu sporta skola 4 00:25:50
2nd 94 Rihards Vikmanis Kocēnu sporta skola 4 00:26:53
3rd 59 Alekss Apse Kocēnu sporta skola 4 00:27:59

V16

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 65 Emīls Herbsts Kocēnu sporta skola 6 00:28:30
2nd 5 Niks Balgalvis Vaidava 6 00:29:04
3rd 64 Nils Bērziņš Kocēnu sporta skola 5 00:28:03
4th 42 Rolands Šapirovs Rubene 4 00:25:06
5th 110 Māris Ralfs Budze Jura Neikena Dikļu pamatskola 3 00:21:58

V20

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 109 Andris Robalds Jura Neikena Dikļu pamatskola 14 00:59:34
2nd 73 Arturs Kārkliņš Vaidava 13 00:56:42
3rd 31 Kaspars Pētersons Kocēni 13 00:58:37
4th 11 Mārtiņš Gailis Kocēni 12 00:55:54
5th= 88 Rolands Rudītis Azimuts 12 00:57:42
5th= 37 Edgars Kokorēvičs KokoTeam 12 00:57:42

V40

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 21 Ritvars Klapars Valmiera 11 00:55:38
2nd 14 Gatis Plusniņš Kocēnu MTB 11 00:58:46
3rd 18 Ivars Eglītis Zilaiskalns 9 00:54:53
4th 82 Andis Gailis Valmiera 8 00:41:22

V55

Results

1,1km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 19 Valdis Tilts Vaidava 12 00:57:17
2nd 32 Ainars Rencis Valmiera 10 00:55:48
3rd 74 Jānis Dainis Vaidava 9 00:58:12
Course Results

30 min (distance)

Results

1,1km

Pos No. Name Team Class Laps Time
1st 65 Emīls Herbsts Kocēnu sporta skola V16 6 00:28:30
2nd 5 Niks Balgalvis Vaidava V16 6 00:29:04
3rd 28 Marta Luize Pētersone Kocēni S13 5 00:26:33
4th 64 Nils Bērziņš Kocēnu sporta skola V16 5 00:28:03
5th 57 Dāvis Bergs Kocēnu sporta skola V10 5 00:28:42
6th 104 Samanta Bērziņa Kocēnu sporta skola S16 5 00:29:15
7th 3 Dāvis Zariņš Vaidava V10 5 00:29:18
8th 16 Ralfs Vazdiķis Vaidava V10 5 00:29:20
9th 41 Madlēna Rozīte Rubene S13 5 00:29:31
10th 89 Patriks Vikmanis Kocēnu sporta skola V10 5 00:29:34
11th 42 Rolands Šapirovs Rubene V16 4 00:25:06
12th 60 Tomass Švalbe Kocēnu sporta skola V13 4 00:25:50
13th 94 Rihards Vikmanis Kocēnu sporta skola V13 4 00:26:53
14th 43 Grēta Puzņikēviča Kocēnu sporta skola S10 4 00:27:22
15th 44 Ieva Jete Jansone Kocēnu sporta skola S10 4 00:27:28
16th 49 Eduards Gertners Kocēnu sporta skola V10 4 00:27:56
17th 59 Alekss Apse Kocēnu sporta skola V13 4 00:27:59
18th 111 Miķelis Kārkliņš Vaidava V10 4 00:28:18
19th 55 Ričards Brauns Kocēnu sporta skola V10 4 00:28:38
20th 56 Ralfs Grabis Kocēnu sporta skola V10 4 00:28:44
21st 105 Ieva Kristīne Grebūna Kocēnu pamatskola S10 4 00:28:49
22nd 23 Laura Luīze Birzgale ZVOC S16 4 00:28:56
23rd 22 Madara Grebūna ZVOC S13 4 00:28:58
24th 13 Kristiāna Kate Erģe ZVOC S16 4 00:29:00
25th 107 Aiva Prišlova Jura Neikena Dikļu pamatskola S13 4 00:29:46
26th 77 Elīza Markevica Vaidava S10 4 00:29:51
27th 106 Amanda Linda Hohlova Kocēnu sporta skola S10 3 00:21:31
28th 110 Māris Ralfs Budze Jura Neikena Dikļu pamatskola V16 3 00:21:58
29th 29 Dominiks Pētersons Kocēni V10 3 00:22:36
30th 108 Vanesa Inta Petrovska Jura Neikena Dikļu pamatskola S13 3 00:22:37
31st 9 Dana Jauga Jura Neikena Dikļu pamatskola S13 3 00:22:39
32nd 12 Daniela Pole ZVOC S13 3 00:23:15
33rd 102 Patrīcija Federa Rubene S10 3 00:25:19
34th 48 Ralfs Mārcis Seipulāns Kocēnu sporta skola V10 3 00:26:01
35th 103 Eduards Feders Rubene V10 2 00:23:06

60 min (distance)

Results

1,1km

Pos No. Name Team Class Laps Time
1st 109 Andris Robalds Jura Neikena Dikļu pamatskola V20 14 00:59:34
2nd 73 Arturs Kārkliņš Vaidava V20 13 00:56:42
3rd 31 Kaspars Pētersons Kocēni V20 13 00:58:37
4th 11 Mārtiņš Gailis Kocēni V20 12 00:55:54
5th 19 Valdis Tilts Vaidava V55 12 00:57:17
6th= 37 Edgars Kokorēvičs KokoTeam V20 12 00:57:42
6th= 88 Rolands Rudītis Azimuts V20 12 00:57:42
8th 30 Laura Pētersone Kocēni S20 12 00:59:37
9th 21 Ritvars Klapars Valmiera V40 11 00:55:38
10th 14 Gatis Plusniņš Kocēnu MTB V40 11 00:58:46
11th 32 Ainars Rencis Valmiera V55 10 00:55:48
12th 18 Ivars Eglītis Zilaiskalns V40 9 00:54:53
13th 74 Jānis Dainis Vaidava V55 9 00:58:12
14th 82 Andis Gailis Valmiera V40 8 00:41:22
15th 78 Līga Balode Kocēnu sporta skola S20 8 00:51:18
16th 1 Evija Soročina Valmiera S (nujotajas) 7 00:57:59
17th 4 Vita Zariņa Vaidava S (nujotajas) 6 00:57:05
18th 38 Inga Vīksna Kocēnu MTB S40 5 00:36:52
19th 33 Vita Balode Rubene S (nujotajas) 5 00:47:40
20th 39 Andris Āboliņš Kocēnu MTB V (nujotaji) 4 00:36:50
21st 101 Zane Bērziņa Rubene S20 3 00:40:10