dcilpas!

Results for I.karta - 04-okt.-2018

Atgriezties uz sākumu

Class Results

S(Nujotaji)

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 46 Evija Soročina Valmiera   7 00:59:25
2nd 55 Evija Dzvinko Valmiera   6 00:57:56
3rd 58 Vita Zariņa Vaidava   6 00:59:25
4th 74 Vija Rumba Pati sevi   5 00:55:13
5th 73 Vineta Grebūne Kocēni   5 00:55:53

S10

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 203 Keita Giptere Rubene   4 00:27:11
2nd 15 Evelīna Rumba Dikļu pamatskola   3 00:22:07
3rd 207 Ieva Kristīne Grebūne Kocēnu pamatskola   3 00:23:18
4th 23 Evelīna Kristiāna Miķelsone Dikļu pamatskola   3 00:25:41
5th 22 Amanda Emīlija Alksne Dikļu pamatskola   3 00:26:58
6th 4 Dagmāra Meija Dikļu pamatskola   3 00:27:15

S13

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 6 Marta Luīze Pētersone VSK Noskrien/ Kocēni   5 00:28:43
2nd 29 Juliāna Jančenko Individuāls skrējiens   4 00:26:14
3rd 33 Aleksandra Maija Kļaveniece VVĢ   4 00:27:24
4th 205 Sandija Rumba Dauguļi   4 00:28:27
5th 206 Madara Ilze Grebūna VBSS   3 00:22:13
6th 14 Inese Neimane ZVOC   3 00:23:13
7th 2 Vanesa Inta Petrovska Dikļu pamatskola   3 00:26:23
8th 35 Aiva Prišlova Dikļu pamatskola   3 00:26:27
9th 1 Dana Jauga Dikļu pamatskola   3 00:26:28
10th 3 Selīna Keita Strautniece Dikļu pamatskola   3 00:27:24

S16

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 11 Laura Luīze Birzgale ZVOC   3 00:23:12
2nd 10 Kristiāna Kate Erģe ZVOC   3 00:23:14
3rd 45 Elizabete Līga Kozmeijere Individuāls skrējiens.   2 00:19:41

S20

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 8 Laura Pētersone VSK Noskrien/ MRC / Kocēni   11 00:57:39
2nd 71 Inese Kokorēviča Valmiera   10 00:58:21
3rd 48 Lelde Treimane Valmiera   8 00:54:54
4th 56 Gerda Čevere Rīga/individuāli   8 00:58:21
5th 78 Diāna Krastiņa Vecate   6 00:46:03

S40

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 79 Nora Baranovska Burkānciems   10 00:59:47
2nd 43 Inga Vīksna Vaidava   8 00:56:39
3rd 77 Inguna Korņējeva Vecate   7 00:55:35
4th 42 Solvita Strautiņa Ind.   4 00:41:42

S55

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 53 Laila Ceika Valmiera   8 00:57:42
2nd 75 Gunta Jaunkampe Dauguļi   6 00:55:58

S7

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 204 Ance Rumba Dauguļi   2 00:20:55

V(Nujotaji)

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 44 Andris Āboliņš Kocēnu MTB   6 00:52:42
2nd 54 Juris Ceika Valmiera   5 00:55:37

V10

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 34 Jānis Atlācis Kocēnu pamatskola   5 00:29:51
2nd 9 Dāvis Zariņš Vaidava   4 00:21:23
3rd 200 Ralfs Vazdiķis Vaidava   4 00:22:43
4th 12 Juris Soika Dikļu pamatskola   3 00:23:50
5th 26 Aleksandrs Jančenko Individuāls skrejiens   3 00:23:52
6th 24 Lauris Kalniņš Dikļu pamatskola   3 00:27:52
7th 13 Jānis Siliņš Dikļu pamatskola   3 00:28:24
8th 25 Mārtiņš Alksnis Dikļu pamatskola   2 00:20:11
9th 32 Reinis Dirnēns Dikļu pamatskola   2 00:28:37

V13

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 27 Džastins Singhs FK Gauja   4 00:24:09
2nd 30 Artūrs Ralfs Stieģelis Dikļu pamatskola   4 00:25:43
3rd 201 Artis Matīss Fogels Kocēnu sporta skola   4 00:26:37
4th 202 Alekss Eduards Apse F/k Rubene   4 00:28:26
5th 36 Kristofers Soročins ZVOC   4 00:28:27
  31 Sergejs Fomičovs Dikļu pamatskola   4 DSQ

V16

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 50 Niks Balgalvis Vaidava   5 00:25:31

V20

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 80 Jānis Gailis Kocēnu novads   12 00:57:04
2nd 49 Māris Meļķis Valmieras pagasts   11 00:56:25
3rd 81 Edgars Kokorevičš Valmiera   11 00:58:20
4th 47 Jānis Balgalvis Vaidava   10 00:59:02
5th 76 Jānis Kaibe KSK   9 00:54:24

V40

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 38 Ritvars Klapars Burkānciems   12 00:59:07
2nd 59 Andis Gailis Valmiera   12 00:59:10
3rd 82 Māris Heinols Kocēnu MTB   11 00:57:50
4th 51 Ivars Eglītis Zilaiskalns   10 00:57:20
5th 41 Uģis Permaņickis Ind.   8 00:55:39

V55

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 52 Valdis Tilts Vaidava   11 00:56:39
2nd 40 Ēriks Melkurts Kocēnu novads   11 00:59:31
3rd 57 Jānis Dainis Kocēnu sporta skola   8 00:56:05

V7

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 5 Maksims Gribovskis Dikļu pamatskola   4 00:27:27
2nd 7 Dominiks Pētersons VSK Noskrien/ Kocēni   3 00:22:04
3rd 28 Uģis Rumba Dikļu pamatskola   3 00:27:40
Course Results

30min

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Class Laps Time
1st 50 Niks Balgalvis Vaidava   V16 5 00:25:31
2nd 6 Marta Luīze Pētersone VSK Noskrien/ Kocēni   S13 5 00:28:43
3rd 34 Jānis Atlācis Kocēnu pamatskola   V10 5 00:29:51
4th 9 Dāvis Zariņš Vaidava   V10 4 00:21:23
5th 200 Ralfs Vazdiķis Vaidava   V10 4 00:22:43
6th 27 Džastins Singhs FK Gauja   V13 4 00:24:09
7th 30 Artūrs Ralfs Stieģelis Dikļu pamatskola   V13 4 00:25:43
8th 29 Juliāna Jančenko Individuāls skrējiens   S13 4 00:26:14
9th 201 Artis Matīss Fogels Kocēnu sporta skola   V13 4 00:26:37
10th 203 Keita Giptere Rubene   S10 4 00:27:11
11th 33 Aleksandra Maija Kļaveniece VVĢ   S13 4 00:27:24
12th 5 Maksims Gribovskis Dikļu pamatskola   V7 4 00:27:27
13th 202 Alekss Eduards Apse F/k Rubene   V13 4 00:28:26
14th= 205 Sandija Rumba Dauguļi   S13 4 00:28:27
14th= 36 Kristofers Soročins ZVOC   V13 4 00:28:27
16th 7 Dominiks Pētersons VSK Noskrien/ Kocēni   V7 3 00:22:04
17th 15 Evelīna Rumba Dikļu pamatskola   S10 3 00:22:07
18th 206 Madara Ilze Grebūna VBSS   S13 3 00:22:13
19th 11 Laura Luīze Birzgale ZVOC   S16 3 00:23:12
20th 14 Inese Neimane ZVOC   S13 3 00:23:13
21st 10 Kristiāna Kate Erģe ZVOC   S16 3 00:23:14
22nd 207 Ieva Kristīne Grebūne Kocēnu pamatskola   S10 3 00:23:18
23rd 12 Juris Soika Dikļu pamatskola   V10 3 00:23:50
24th 26 Aleksandrs Jančenko Individuāls skrejiens   V10 3 00:23:52
25th 23 Evelīna Kristiāna Miķelsone Dikļu pamatskola   S10 3 00:25:41
26th 2 Vanesa Inta Petrovska Dikļu pamatskola   S13 3 00:26:23
27th 35 Aiva Prišlova Dikļu pamatskola   S13 3 00:26:27
28th 1 Dana Jauga Dikļu pamatskola   S13 3 00:26:28
29th 22 Amanda Emīlija Alksne Dikļu pamatskola   S10 3 00:26:58
30th 4 Dagmāra Meija Dikļu pamatskola   S10 3 00:27:15
31st 3 Selīna Keita Strautniece Dikļu pamatskola   S13 3 00:27:24
32nd 28 Uģis Rumba Dikļu pamatskola   V7 3 00:27:40
33rd 24 Lauris Kalniņš Dikļu pamatskola   V10 3 00:27:52
34th 13 Jānis Siliņš Dikļu pamatskola   V10 3 00:28:24
35th 45 Elizabete Līga Kozmeijere Individuāls skrējiens.   S16 2 00:19:41
36th 25 Mārtiņš Alksnis Dikļu pamatskola   V10 2 00:20:11
37th 204 Ance Rumba Dauguļi   S7 2 00:20:55
38th 32 Reinis Dirnēns Dikļu pamatskola   V10 2 00:28:37
  31 Sergejs Fomičovs Dikļu pamatskola   V13 4 DSQ

60min

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Class Laps Time
1st 80 Jānis Gailis Kocēnu novads   V20 12 00:57:04
2nd 38 Ritvars Klapars Burkānciems   V40 12 00:59:07
3rd 59 Andis Gailis Valmiera   V40 12 00:59:10
4th 49 Māris Meļķis Valmieras pagasts   V20 11 00:56:25
5th 52 Valdis Tilts Vaidava   V55 11 00:56:39
6th 8 Laura Pētersone VSK Noskrien/ MRC / Kocēni   S20 11 00:57:39
7th 82 Māris Heinols Kocēnu MTB   V40 11 00:57:50
8th 81 Edgars Kokorevičš Valmiera   V20 11 00:58:20
9th 40 Ēriks Melkurts Kocēnu novads   V55 11 00:59:31
10th 51 Ivars Eglītis Zilaiskalns   V40 10 00:57:20
11th 71 Inese Kokorēviča Valmiera   S20 10 00:58:21
12th 47 Jānis Balgalvis Vaidava   V20 10 00:59:02
13th 79 Nora Baranovska Burkānciems   S40 10 00:59:47
14th 76 Jānis Kaibe KSK   V20 9 00:54:24
15th 48 Lelde Treimane Valmiera   S20 8 00:54:54
16th 41 Uģis Permaņickis Ind.   V40 8 00:55:39
17th 57 Jānis Dainis Kocēnu sporta skola   V55 8 00:56:05
18th 43 Inga Vīksna Vaidava   S40 8 00:56:39
19th 53 Laila Ceika Valmiera   S55 8 00:57:42
20th 56 Gerda Čevere Rīga/individuāli   S20 8 00:58:21
21st 77 Inguna Korņējeva Vecate   S40 7 00:55:35
22nd 46 Evija Soročina Valmiera   S(Nujotaji) 7 00:59:25
23rd 78 Diāna Krastiņa Vecate   S20 6 00:46:03
24th 44 Andris Āboliņš Kocēnu MTB   V(Nujotaji) 6 00:52:42
25th 75 Gunta Jaunkampe Dauguļi   S55 6 00:55:58
26th 55 Evija Dzvinko Valmiera   S(Nujotaji) 6 00:57:56
27th 58 Vita Zariņa Vaidava   S(Nujotaji) 6 00:59:25
28th 74 Vija Rumba Pati sevi   S(Nujotaji) 5 00:55:13
29th 54 Juris Ceika Valmiera   V(Nujotaji) 5 00:55:37
30th 73 Vineta Grebūne Kocēni   S(Nujotaji) 5 00:55:53
31st 42 Solvita Strautiņa Ind.   S40 4 00:41:42