dcilpas!

Results for II.karta - 11-okt.-2018

Atgriezties uz sākumu

Class Results

S(Nujotaji)

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 46 Evija Soročina Valmiera   7 00:59:17
2nd 58 Vita Zariņa Vaidava   5 00:50:14
3rd 74 Vija Rumba Pati sevi   5 00:54:30

S10

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 212 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu sporta skola   4 00:25:54
2nd 203 Keita Giptere Rubene   4 00:28:44
3rd 15 Evelīna Rumba Dikļu pamatskola   4 00:29:27
4th 227 Evelīna Selecka Dikļu pamatskola   4 00:35:59
5th 208 Sintija Justīne Sidorova Dikļu pamatskola   3 00:26:10
6th 23 Evelīna Kristiāna Miķelsone Dikļu pamatskola   3 00:27:51
7th 210 Annija Raga Dikļu pamatskola   3 00:29:11

S13

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 6 Marta Luīze Pētersone VSK Noskrien/ Kocēni   4 00:25:35
2nd 33 Aleksandra Maija Kļaveniece VVĢ   4 00:26:35
3rd 205 Sandija Rumba Dauguļi   4 00:26:36
4th 14 Inese Neimane ZVOC   4 00:28:54
5th= 2 Vanesa Inta Petrovska Dikļu pamatskola   3 00:23:29
5th= 35 Aiva Prišlova Dikļu pamatskola   3 00:23:29
7th 213 Jolanta Koziņeca Kocēnu sporta skola   3 00:24:51
8th 3 Selīna Keita Strautniece Dikļu pamatskola   3 00:26:00

S16

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 211 Dinnija Pinkule Kocēnu sporta skola   5 00:28:17
2nd 11 Laura Luīze Birzgale ZVOC   4 00:26:35
3rd 10 Kristiāna Kate Erģe ZVOC   4 00:28:54

S20

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 71 Inese Kokorēviča Valmiera   10 00:59:34
2nd 48 Lelde Treimane Valmiera   8 00:54:14
3rd 78 Diāna Krastiņa Vecate   8 00:58:25
4th 66 Dace Demme-Vimba Kocēnu novada dome   4 00:33:35

S40

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 79 Nora Baranovska Burkānciems   10 00:59:12
2nd 65 Dace Liepiņa Ind.   8 00:54:12
3rd 43 Inga Vīksna Vaidava   8 00:54:56
4th 87 Inese Bērziņa Kocēni   8 00:58:35
5th 77 Inguna Korņējeva Vecate   7 00:56:19
6th 42 Solvita Strautiņa Ind.   5 00:51:55
7th 69 Laila Samcova Savieši   3 00:24:15

S55

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 53 Laila Ceika Valmiera   7 00:51:26
2nd 75 Gunta Jaunkampe Dauguļi   6 00:55:37

S7

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 236 Maija Justīne Jēkabsone Kocēni   3 00:26:25
2nd 216 Alise Bērziņa Auseklītis   2 00:19:07
3rd 204 Ance Rumba Dauguļi   2 00:20:40

V(Nujotaji)

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 44 Andris Āboliņš Kocēnu MTB   7 00:59:31
2nd 54 Juris Ceika Valmiera   4 00:45:41

V10

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st= 9 Dāvis Zariņš Vaidava   5 00:28:32
1st= 200 Ralfs Vazdiķis Vaidava   5 00:28:32
3rd 34 Jānis Atlācis Kocēnu pamatskola   5 00:29:34
4th 214 Markuss Mīlenbergs Kocēnu sporta skola   4 00:25:00
5th 220 Dāvis Bāliņš Ind.   4 00:26:40
6th 209 Renārs Kociņš-Lielupe Dikļu pamatskola   4 00:28:11
7th 218 Kristers Fogels Kocēnu sporta skola   4 00:28:22
8th 26 Aleksandrs Jančenko Individuāls skrejiens   3 00:24:18
9th 24 Lauris Kalniņš Dikļu pamatskola   3 00:28:17
10th 13 Jānis Siliņš Dikļu pamatskola   3 00:29:38

V13

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 219 Toms Oskars Kalniņš Kocēnu sporta skola   4 00:24:37
2nd 30 Artūrs Ralfs Stieģelis Dikļu pamatskola   4 00:24:49
3rd 201 Artis Matīss Fogels Kocēnu sporta skola   4 00:24:52
4th 36 Kristofers Soročins ZVOC   4 00:24:53
5th 217 Gints Dinārs Treimanis Kocēnu sporta skola   4 00:24:54
6th 27 Džastins Singhs FK Gauja   4 00:26:10
7th 202 Alekss Eduards Apse F/k Rubene   4 00:27:55
8th 223 Dāvis Jānis Elbrets Vecate   4 00:28:28
9th 89 Kristaps Tautkus Dikļu pamatskola   4 00:29:51
  31 Sergejs Fomičovs Dikļu pamatskola   3 dsq

V16

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 50 Niks Balgalvis Vaidava   5 00:25:33
2nd 85 Atis Saulītis Vaidava   5 00:29:02
3rd 86 Mikus Avotiņš Vaidava   5 00:29:05
4th 68 Mikus Kalniņš Šveice   3 00:24:17

V20

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 80 Jānis Gailis Kocēnu novads   12 00:55:50
2nd 81 Edgars Kokorevičš Valmiera   12 00:58:54
3rd 221 Kaspars Pētersons Kocēnu novads   12 00:59:10
4th 49 Māris Meļķis Valmieras pagasts   11 00:55:57
5th 83 Andris Robalds Dikļu pamatskola   10 00:49:34
6th 47 Jānis Balgalvis Vaidava   10 00:56:21
7th 76 Jānis Kaibe KSK   10 00:59:28
8th 88 Mika Maikls Kozmeijers Valmieras 5.vsk   9 00:59:54
9th 84 Juris Zilberts Kocēnu sporta skola   8 00:46:06
10th 37 Andis Bāliņš Ind.   5 00:37:03

V40

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 59 Andis Gailis Valmiera   12 00:57:09
2nd 38 Ritvars Klapars Burkānciems   12 00:59:01
3rd 82 Māris Heinols Kocēnu MTB   10 00:53:16
4th 51 Ivars Eglītis Zilaiskalns   10 00:56:07
5th 41 Uģis Permaņickis Ind.   9 00:57:54
6th 67 Uldis Kalniņš Savieši   7 00:43:57

V55

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 52 Valdis Tilts Vaidava   12 00:57:52
2nd 40 Ēriks Melkurts Kocēnu novads   11 00:59:15
3rd 57 Jānis Dainis Kocēnu sporta skola   9 00:57:39

V7

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 5 Maksims Gribovskis Dikļu pamatskola   4 00:27:33
2nd 222 Kristaps Klāvs Elbrets Vecate   4 00:28:28
3rd 7 Dominiks Pētersons VSK Noskrien/ Kocēni   3 00:22:00
4th 215 Martins Mīlenbergs Auseklītis   3 00:25:13
5th 28 Uģis Rumba Dikļu pamatskola   2 00:20:40
Course Results

30min

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Class Laps Time
1st 50 Niks Balgalvis Vaidava   V16 5 00:25:33
2nd 211 Dinnija Pinkule Kocēnu sporta skola   S16 5 00:28:17
3rd= 200 Ralfs Vazdiķis Vaidava   V10 5 00:28:32
3rd= 9 Dāvis Zariņš Vaidava   V10 5 00:28:32
5th 85 Atis Saulītis Vaidava   V16 5 00:29:02
6th 86 Mikus Avotiņš Vaidava   V16 5 00:29:05
7th 34 Jānis Atlācis Kocēnu pamatskola   V10 5 00:29:34
8th 219 Toms Oskars Kalniņš Kocēnu sporta skola   V13 4 00:24:37
9th 30 Artūrs Ralfs Stieģelis Dikļu pamatskola   V13 4 00:24:49
10th 201 Artis Matīss Fogels Kocēnu sporta skola   V13 4 00:24:52
11th 36 Kristofers Soročins ZVOC   V13 4 00:24:53
12th 217 Gints Dinārs Treimanis Kocēnu sporta skola   V13 4 00:24:54
13th 214 Markuss Mīlenbergs Kocēnu sporta skola   V10 4 00:25:00
14th 6 Marta Luīze Pētersone VSK Noskrien/ Kocēni   S13 4 00:25:35
15th 212 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu sporta skola   S10 4 00:25:54
16th 27 Džastins Singhs FK Gauja   V13 4 00:26:10
17th= 11 Laura Luīze Birzgale ZVOC   S16 4 00:26:35
17th= 33 Aleksandra Maija Kļaveniece VVĢ   S13 4 00:26:35
19th 205 Sandija Rumba Dauguļi   S13 4 00:26:36
20th 220 Dāvis Bāliņš Ind.   V10 4 00:26:40
21st 5 Maksims Gribovskis Dikļu pamatskola   V7 4 00:27:33
22nd 202 Alekss Eduards Apse F/k Rubene   V13 4 00:27:55
23rd 209 Renārs Kociņš-Lielupe Dikļu pamatskola   V10 4 00:28:11
24th 218 Kristers Fogels Kocēnu sporta skola   V10 4 00:28:22
25th= 223 Dāvis Jānis Elbrets Vecate   V13 4 00:28:28
25th= 222 Kristaps Klāvs Elbrets Vecate   V7 4 00:28:28
27th 203 Keita Giptere Rubene   S10 4 00:28:44
28th= 14 Inese Neimane ZVOC   S13 4 00:28:54
28th= 10 Kristiāna Kate Erģe ZVOC   S16 4 00:28:54
30th 15 Evelīna Rumba Dikļu pamatskola   S10 4 00:29:27
31st 89 Kristaps Tautkus Dikļu pamatskola   V13 4 00:29:51
32nd 227 Evelīna Selecka Dikļu pamatskola   S10 4 00:35:59
33rd 7 Dominiks Pētersons VSK Noskrien/ Kocēni   V7 3 00:22:00
34th= 2 Vanesa Inta Petrovska Dikļu pamatskola   S13 3 00:23:29
34th= 35 Aiva Prišlova Dikļu pamatskola   S13 3 00:23:29
36th 68 Mikus Kalniņš Šveice   V16 3 00:24:17
37th 26 Aleksandrs Jančenko Individuāls skrejiens   V10 3 00:24:18
38th 213 Jolanta Koziņeca Kocēnu sporta skola   S13 3 00:24:51
39th 215 Martins Mīlenbergs Auseklītis   V7 3 00:25:13
40th 3 Selīna Keita Strautniece Dikļu pamatskola   S13 3 00:26:00
41st 208 Sintija Justīne Sidorova Dikļu pamatskola   S10 3 00:26:10
42nd 236 Maija Justīne Jēkabsone Kocēni   S7 3 00:26:25
43rd 23 Evelīna Kristiāna Miķelsone Dikļu pamatskola   S10 3 00:27:51
44th 24 Lauris Kalniņš Dikļu pamatskola   V10 3 00:28:17
45th 210 Annija Raga Dikļu pamatskola   S10 3 00:29:11
46th 13 Jānis Siliņš Dikļu pamatskola   V10 3 00:29:38
47th 216 Alise Bērziņa Auseklītis   S7 2 00:19:07
48th= 28 Uģis Rumba Dikļu pamatskola   V7 2 00:20:40
48th= 204 Ance Rumba Dauguļi   S7 2 00:20:40
  31 Sergejs Fomičovs Dikļu pamatskola   V13 3 dsq

60min

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Class Laps Time
1st 80 Jānis Gailis Kocēnu novads   V20 12 00:55:50
2nd 59 Andis Gailis Valmiera   V40 12 00:57:09
3rd 52 Valdis Tilts Vaidava   V55 12 00:57:52
4th 81 Edgars Kokorevičš Valmiera   V20 12 00:58:54
5th 38 Ritvars Klapars Burkānciems   V40 12 00:59:01
6th 221 Kaspars Pētersons Kocēnu novads   V20 12 00:59:10
7th 49 Māris Meļķis Valmieras pagasts   V20 11 00:55:57
8th 40 Ēriks Melkurts Kocēnu novads   V55 11 00:59:15
9th 83 Andris Robalds Dikļu pamatskola   V20 10 00:49:34
10th 82 Māris Heinols Kocēnu MTB   V40 10 00:53:16
11th 51 Ivars Eglītis Zilaiskalns   V40 10 00:56:07
12th 47 Jānis Balgalvis Vaidava   V20 10 00:56:21
13th 79 Nora Baranovska Burkānciems   S40 10 00:59:12
14th 76 Jānis Kaibe KSK   V20 10 00:59:28
15th 71 Inese Kokorēviča Valmiera   S20 10 00:59:34
16th 57 Jānis Dainis Kocēnu sporta skola   V55 9 00:57:39
17th 41 Uģis Permaņickis Ind.   V40 9 00:57:54
18th 88 Mika Maikls Kozmeijers Valmieras 5.vsk   V20 9 00:59:54
19th 84 Juris Zilberts Kocēnu sporta skola   V20 8 00:46:06
20th 65 Dace Liepiņa Ind.   S40 8 00:54:12
21st 48 Lelde Treimane Valmiera   S20 8 00:54:14
22nd 43 Inga Vīksna Vaidava   S40 8 00:54:56
23rd 78 Diāna Krastiņa Vecate   S20 8 00:58:25
24th 87 Inese Bērziņa Kocēni   S40 8 00:58:35
25th 67 Uldis Kalniņš Savieši   V40 7 00:43:57
26th 53 Laila Ceika Valmiera   S55 7 00:51:26
27th 77 Inguna Korņējeva Vecate   S40 7 00:56:19
28th 46 Evija Soročina Valmiera   S(Nujotaji) 7 00:59:17
29th 44 Andris Āboliņš Kocēnu MTB   V(Nujotaji) 7 00:59:31
30th 75 Gunta Jaunkampe Dauguļi   S55 6 00:55:37
31st 37 Andis Bāliņš Ind.   V20 5 00:37:03
32nd 58 Vita Zariņa Vaidava   S(Nujotaji) 5 00:50:14
33rd 42 Solvita Strautiņa Ind.   S40 5 00:51:55
34th 74 Vija Rumba Pati sevi   S(Nujotaji) 5 00:54:30
35th 66 Dace Demme-Vimba Kocēnu novada dome   S20 4 00:33:35
36th 54 Juris Ceika Valmiera   V(Nujotaji) 4 00:45:41
37th 69 Laila Samcova Savieši   S40 3 00:24:15