dcilpas!

Results for III.karta - 18-okt.-2018

Atgriezties uz sākumu

Class Results

S(Nujotaji)

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 55 Evija Dzvinko Valmiera   6 00:58:08
2nd 58 Vita Zariņa Vaidava   6 00:59:29
3rd 74 Vija Rumba Pati sevi   5 00:53:07

S10

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 212 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu sporta skola   5 00:28:48
2nd 238 Ieva Jete Jansone Kocēnu sporta skola   4 00:27:37
3rd 265 Grēta Puzņikēviča Kocēnu sporta skola   4 00:27:38
4th 203 Keita Giptere Rubene   4 00:29:57
5th 15 Evelīna Rumba Dikļu pamatskola   3 00:23:20
6th 23 Evelīna Kristiāna Miķelsone Dikļu pamatskola   2 00:20:03
7th 207 Ieva Kristīne Grebūne Kocēnu pamatskola   2 00:20:36
8th 22 Amanda Emīlija Alksne Dikļu pamatskola   2 00:20:52
9th 210 Annija Raga Dikļu pamatskola   1 00:10:14

S13

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 6 Marta Luīze Pētersone VSK Noskrien/ Kocēni   5 00:28:03
2nd 205 Sandija Rumba Dauguļi   4 00:26:33
3rd 29 Juliāna Jančenko Individuāls skrējiens   4 00:27:02
4th 14 Inese Neimane ZVOC   3 00:22:57
5th 100 Elza Veinberga Jaunsardze   3 00:22:59
6th 3 Selīna Keita Strautniece Dikļu pamatskola   3 00:23:12
7th= 2 Vanesa Inta Petrovska Dikļu pamatskola   3 00:26:21
7th= 1 Dana Jauga Dikļu pamatskola   3 00:26:21

S16

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 10 Kristiāna Kate Erģe ZVOC   3 00:22:57

S20

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 8 Laura Pētersone VSK Noskrien/ MRC / Kocēni   11 00:58:40
2nd 48 Lelde Treimane Valmiera   8 00:55:08
3rd 78 Diāna Krastiņa Vecate   8 00:56:13
4th 56 Gerda Čevere Rīga/individuāli   5 00:37:04
5th 66 Dace Demme-Vimba Kocēnu novada dome   4 00:33:36

S40

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 79 Nora Baranovska Burkānciems   10 00:59:56
2nd 65 Dace Liepiņa Ind.   9 00:58:12
3rd 43 Inga Vīksna Vaidava   8 00:55:42
4th 87 Inese Bērziņa Kocēni   8 00:56:17
5th 77 Inguna Korņējeva Vecate   7 00:56:20
6th 42 Solvita Strautiņa Ind.   5 00:50:01

S55

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 53 Laila Ceika Valmiera   7 00:52:56
2nd 75 Gunta Jaunkampe Dauguļi   6 00:54:33

S7

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 258 Dagmāra Gūte Kocēnu sporta skola   3 00:27:12
2nd 263 Madara Vimba Ind.   3 00:27:37
3rd 236 Maija Justīne Jēkabsone Kocēni   3 00:28:56
4th 204 Ance Rumba Dauguļi   2 00:25:34
5th 256 Katrīna Jēkabsone Kocēni   1 00:18:38

V(Nujotaji)

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 44 Andris Āboliņš Kocēnu MTB   7 00:59:24
2nd 54 Juris Ceika Valmiera   5 00:54:25

V10

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 9 Dāvis Zariņš Vaidava   5 00:28:26
2nd 200 Ralfs Vazdiķis Vaidava   5 00:28:28
3rd 34 Jānis Atlācis Kocēnu pamatskola   5 00:28:57
4th 239 Patriks Vikmanis Kocēnu sporta skola   5 00:29:32
5th 250 Ričards Vintēns Kocēnu sporta skola   4 00:25:56
6th 220 Dāvis Bāliņš Ind.   4 00:26:21
7th= 245 Krišs Jančuks Kocēnu sporta skola   4 00:27:36
7th= 246 Ričards Brauns Kocēnu sporta skola   4 00:27:36
9th 214 Markuss Mīlenbergs Kocēnu sporta skola   4 00:27:49
10th 260 Dāvis Bergs Kocēnu sporta skola   4 00:27:50
11th 242 Ralfs Purmalis Kocēnu sporta skola   4 00:28:01
12th 249 Miķelis Bitmanis Kocēnu sporta skola   4 00:28:06
13th 209 Renārs Kociņš-Lielupe Dikļu pamatskola   4 00:28:22
14th 241 Tomass Kaucis Kocēnu sporta skola   4 00:28:24
15th 248 Ralfs Grabis Kocēnu sporta skola   3 00:19:05
16th 240 Ernests Pidža Kocēnu sporta skola   3 00:19:30
17th 225 Sergejs Fomičevs Dikļu pamatskola   3 00:22:17
18th 218 Kristers Fogels Kocēnu sporta skola   3 00:23:13
19th 244 Kristers Mikuļionoks Kocēnu sporta skola   3 00:24:57
20th 247 Eduards Gertners Kocēnu sporta skola   3 00:25:08
21st 243 Ralfs Mārcis Seipulāns Kocēnu sporta skola   3 00:25:28
22nd 26 Aleksandrs Jančenko Individuāls skrejiens   2 00:19:59
23rd 13 Jānis Siliņš Dikļu pamatskola   2 00:20:01

V13

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 217 Gints Dinārs Treimanis Kocēnu sporta skola   5 00:29:27
2nd 27 Džastins Singhs FK Gauja   5 00:29:37
3rd 36 Kristofers Soročins ZVOC   4 00:24:19
4th 30 Artūrs Ralfs Stieģelis Dikļu pamatskola   4 00:24:53
5th 223 Dāvis Jānis Elbrets Vecate   4 00:26:37
6th 254 Rihards Vikmanis Kocēnu sporta skola   4 00:27:03
7th 251 Markuss Kaucis Kocēnu sporta skola   4 00:27:33
8th 261 Gustavs Siliņš Kocēnu sporta skola   4 00:27:34
9th 89 Kristaps Tautkus Dikļu pamatskola   4 00:27:44
10th 202 Alekss Eduards Apse F/k Rubene   4 00:29:10
11th 255 Haralds Apšs Kocēnu sporta skola   3 00:22:52

V16

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 90 Emīls Herbsts Kocēnu sporta skola   6 00:28:55
2nd 50 Niks Balgalvis Vaidava   5 00:25:54
3rd 262 Jēkabs Keišs Kocēnu sporta skola   5 00:26:31
4th 94 Rihards Tomsons Dikļu pamatskola   5 00:28:08
5th 85 Atis Saulītis Vaidava   5 00:28:10
6th 86 Mikus Avotiņš Vaidava   4 00:26:33
7th 95 Raivis Zagdajs Dikļu pamatskola   4 00:29:11

V20

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 83 Andris Robalds Dikļu pamatskola   13 00:58:33
2nd 80 Jānis Gailis Kocēnu novads   12 00:55:46
3rd 221 Kaspars Pētersons Kocēnu novads   12 00:58:57
4th 81 Edgars Kokorevičš Valmiera   12 00:59:08
5th 49 Māris Meļķis Valmieras pagasts   11 00:55:14
6th 47 Jānis Balgalvis Vaidava   10 00:55:25
7th 76 Jānis Kaibe KSK   10 00:57:56
8th 84 Juris Zilberts Kocēnu sporta skola   9 00:54:18
9th 98 Māris Kaupe Ind.   9 00:56:35
10th 97 Oskars Vimba Ind.   6 00:41:37
11th 99 Uldis Mīlenbergs Rubene   6 00:44:56
12th 37 Andis Bāliņš Ind.   5 00:34:22
13th 91 Ivars Jēkabsons Kocēnu sporta skola   4 00:34:20
14th 101 Rodijs Rododendrs Valsts kanceleja   1 00:06:20

V40

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 59 Andis Gailis Valmiera   12 00:56:01
2nd 38 Ritvars Klapars Burkānciems   12 00:59:14
3rd 51 Ivars Eglītis Zilaiskalns   10 00:57:17
4th 82 Māris Heinols Kocēnu MTB   10 00:58:20
5th 96 Renārs Celms Kocēnu pašvaldības policija   9 00:56:09
6th 41 Uģis Permaņickis Ind.   9 00:57:00

V55

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 52 Valdis Tilts Vaidava   12 00:58:50
2nd 57 Jānis Dainis Kocēnu sporta skola   9 00:59:30

V7

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 7 Dominiks Pētersons VSK Noskrien/ Kocēni   4 00:27:14
2nd 5 Maksims Gribovskis Dikļu pamatskola   4 00:27:50
3rd 222 Kristaps Klāvs Elbrets Vecate   4 00:30:53
4th 259 Kristaps Frēliks Kocēnu sporta skola   3 00:27:59
5th 215 Martins Mīlenbergs Auseklītis   3 00:28:14
6th 28 Uģis Rumba Dikļu pamatskola   2 00:20:52
7th 264 Krišs Zariņš Ind.   1 00:14:52
Course Results

30min

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Class Laps Time
1st 90 Emīls Herbsts Kocēnu sporta skola   V16 6 00:28:55
2nd 50 Niks Balgalvis Vaidava   V16 5 00:25:54
3rd 262 Jēkabs Keišs Kocēnu sporta skola   V16 5 00:26:31
4th 6 Marta Luīze Pētersone VSK Noskrien/ Kocēni   S13 5 00:28:03
5th 94 Rihards Tomsons Dikļu pamatskola   V16 5 00:28:08
6th 85 Atis Saulītis Vaidava   V16 5 00:28:10
7th 9 Dāvis Zariņš Vaidava   V10 5 00:28:26
8th 200 Ralfs Vazdiķis Vaidava   V10 5 00:28:28
9th 212 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu sporta skola   S10 5 00:28:48
10th 34 Jānis Atlācis Kocēnu pamatskola   V10 5 00:28:57
11th 217 Gints Dinārs Treimanis Kocēnu sporta skola   V13 5 00:29:27
12th 239 Patriks Vikmanis Kocēnu sporta skola   V10 5 00:29:32
13th 27 Džastins Singhs FK Gauja   V13 5 00:29:37
14th 36 Kristofers Soročins ZVOC   V13 4 00:24:19
15th 30 Artūrs Ralfs Stieģelis Dikļu pamatskola   V13 4 00:24:53
16th 250 Ričards Vintēns Kocēnu sporta skola   V10 4 00:25:56
17th 220 Dāvis Bāliņš Ind.   V10 4 00:26:21
18th= 205 Sandija Rumba Dauguļi   S13 4 00:26:33
18th= 86 Mikus Avotiņš Vaidava   V16 4 00:26:33
20th 223 Dāvis Jānis Elbrets Vecate   V13 4 00:26:37
21st 29 Juliāna Jančenko Individuāls skrējiens   S13 4 00:27:02
22nd 254 Rihards Vikmanis Kocēnu sporta skola   V13 4 00:27:03
23rd 7 Dominiks Pētersons VSK Noskrien/ Kocēni   V7 4 00:27:14
24th 251 Markuss Kaucis Kocēnu sporta skola   V13 4 00:27:33
25th 261 Gustavs Siliņš Kocēnu sporta skola   V13 4 00:27:34
26th= 245 Krišs Jančuks Kocēnu sporta skola   V10 4 00:27:36
26th= 246 Ričards Brauns Kocēnu sporta skola   V10 4 00:27:36
28th 238 Ieva Jete Jansone Kocēnu sporta skola   S10 4 00:27:37
29th 265 Grēta Puzņikēviča Kocēnu sporta skola   S10 4 00:27:38
30th 89 Kristaps Tautkus Dikļu pamatskola   V13 4 00:27:44
31st 214 Markuss Mīlenbergs Kocēnu sporta skola   V10 4 00:27:49
32nd= 260 Dāvis Bergs Kocēnu sporta skola   V10 4 00:27:50
32nd= 5 Maksims Gribovskis Dikļu pamatskola   V7 4 00:27:50
34th 242 Ralfs Purmalis Kocēnu sporta skola   V10 4 00:28:01
35th 249 Miķelis Bitmanis Kocēnu sporta skola   V10 4 00:28:06
36th 209 Renārs Kociņš-Lielupe Dikļu pamatskola   V10 4 00:28:22
37th 241 Tomass Kaucis Kocēnu sporta skola   V10 4 00:28:24
38th 202 Alekss Eduards Apse F/k Rubene   V13 4 00:29:10
39th 95 Raivis Zagdajs Dikļu pamatskola   V16 4 00:29:11
40th 203 Keita Giptere Rubene   S10 4 00:29:57
41st 222 Kristaps Klāvs Elbrets Vecate   V7 4 00:30:53
42nd 248 Ralfs Grabis Kocēnu sporta skola   V10 3 00:19:05
43rd 240 Ernests Pidža Kocēnu sporta skola   V10 3 00:19:30
44th 225 Sergejs Fomičevs Dikļu pamatskola   V10 3 00:22:17
45th 255 Haralds Apšs Kocēnu sporta skola   V13 3 00:22:52
46th= 14 Inese Neimane ZVOC   S13 3 00:22:57
46th= 10 Kristiāna Kate Erģe ZVOC   S16 3 00:22:57
48th 100 Elza Veinberga Jaunsardze   S13 3 00:22:59
49th 3 Selīna Keita Strautniece Dikļu pamatskola   S13 3 00:23:12
50th 218 Kristers Fogels Kocēnu sporta skola   V10 3 00:23:13
51st 15 Evelīna Rumba Dikļu pamatskola   S10 3 00:23:20
52nd 244 Kristers Mikuļionoks Kocēnu sporta skola   V10 3 00:24:57
53rd 247 Eduards Gertners Kocēnu sporta skola   V10 3 00:25:08
54th 243 Ralfs Mārcis Seipulāns Kocēnu sporta skola   V10 3 00:25:28
55th= 2 Vanesa Inta Petrovska Dikļu pamatskola   S13 3 00:26:21
55th= 1 Dana Jauga Dikļu pamatskola   S13 3 00:26:21
57th 258 Dagmāra Gūte Kocēnu sporta skola   S7 3 00:27:12
58th 263 Madara Vimba Ind.   S7 3 00:27:37
59th 259 Kristaps Frēliks Kocēnu sporta skola   V7 3 00:27:59
60th 215 Martins Mīlenbergs Auseklītis   V7 3 00:28:14
61st 236 Maija Justīne Jēkabsone Kocēni   S7 3 00:28:56
62nd 26 Aleksandrs Jančenko Individuāls skrejiens   V10 2 00:19:59
63rd 13 Jānis Siliņš Dikļu pamatskola   V10 2 00:20:01
64th 23 Evelīna Kristiāna Miķelsone Dikļu pamatskola   S10 2 00:20:03
65th 207 Ieva Kristīne Grebūne Kocēnu pamatskola   S10 2 00:20:36
66th= 22 Amanda Emīlija Alksne Dikļu pamatskola   S10 2 00:20:52
66th= 28 Uģis Rumba Dikļu pamatskola   V7 2 00:20:52
68th 204 Ance Rumba Dauguļi   S7 2 00:25:34
69th 210 Annija Raga Dikļu pamatskola   S10 1 00:10:14
70th 264 Krišs Zariņš Ind.   V7 1 00:14:52
71st 256 Katrīna Jēkabsone Kocēni   S7 1 00:18:38

60min

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Class Laps Time
1st 83 Andris Robalds Dikļu pamatskola   V20 13 00:58:33
2nd 80 Jānis Gailis Kocēnu novads   V20 12 00:55:46
3rd 59 Andis Gailis Valmiera   V40 12 00:56:01
4th 52 Valdis Tilts Vaidava   V55 12 00:58:50
5th 221 Kaspars Pētersons Kocēnu novads   V20 12 00:58:57
6th 81 Edgars Kokorevičš Valmiera   V20 12 00:59:08
7th 38 Ritvars Klapars Burkānciems   V40 12 00:59:14
8th 49 Māris Meļķis Valmieras pagasts   V20 11 00:55:14
9th 8 Laura Pētersone VSK Noskrien/ MRC / Kocēni   S20 11 00:58:40
10th 47 Jānis Balgalvis Vaidava   V20 10 00:55:25
11th 51 Ivars Eglītis Zilaiskalns   V40 10 00:57:17
12th 76 Jānis Kaibe KSK   V20 10 00:57:56
13th 82 Māris Heinols Kocēnu MTB   V40 10 00:58:20
14th 79 Nora Baranovska Burkānciems   S40 10 00:59:56
15th 84 Juris Zilberts Kocēnu sporta skola   V20 9 00:54:18
16th 96 Renārs Celms Kocēnu pašvaldības policija   V40 9 00:56:09
17th 98 Māris Kaupe Ind.   V20 9 00:56:35
18th 41 Uģis Permaņickis Ind.   V40 9 00:57:00
19th 65 Dace Liepiņa Ind.   S40 9 00:58:12
20th 57 Jānis Dainis Kocēnu sporta skola   V55 9 00:59:30
21st 48 Lelde Treimane Valmiera   S20 8 00:55:08
22nd 43 Inga Vīksna Vaidava   S40 8 00:55:42
23rd 78 Diāna Krastiņa Vecate   S20 8 00:56:13
24th 87 Inese Bērziņa Kocēni   S40 8 00:56:17
25th 53 Laila Ceika Valmiera   S55 7 00:52:56
26th 77 Inguna Korņējeva Vecate   S40 7 00:56:20
27th 44 Andris Āboliņš Kocēnu MTB   V(Nujotaji) 7 00:59:24
28th 97 Oskars Vimba Ind.   V20 6 00:41:37
29th 99 Uldis Mīlenbergs Rubene   V20 6 00:44:56
30th 75 Gunta Jaunkampe Dauguļi   S55 6 00:54:33
31st 55 Evija Dzvinko Valmiera   S(Nujotaji) 6 00:58:08
32nd 58 Vita Zariņa Vaidava   S(Nujotaji) 6 00:59:29
33rd 37 Andis Bāliņš Ind.   V20 5 00:34:22
34th 56 Gerda Čevere Rīga/individuāli   S20 5 00:37:04
35th 42 Solvita Strautiņa Ind.   S40 5 00:50:01
36th 74 Vija Rumba Pati sevi   S(Nujotaji) 5 00:53:07
37th 54 Juris Ceika Valmiera   V(Nujotaji) 5 00:54:25
38th 66 Dace Demme-Vimba Kocēnu novada dome   S20 4 00:33:36
39th 91 Ivars Jēkabsons Kocēnu sporta skola   V20 4 00:34:20
40th 101 Rodijs Rododendrs Valsts kanceleja   V20 1 00:06:20