dcilpas!

Results for IV.karta - 25-okt.-2018

Atgriezties uz sākumu

Class Results

S(Nujotaji)

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 46 Evija Soročina Valmiera   6 00:51:30
2nd 58 Vita Zariņa Vaidava   5 00:50:27
3rd 74 Vija Rumba Pati sevi   5 00:53:07

S10

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 212 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu sporta skola   5 00:29:25
2nd 203 Keita Giptere Rubene   4 00:27:34
3rd 238 Ieva Jete Jansone Kocēnu sporta skola   3 00:23:26
4th 15 Evelīna Rumba Dikļu pamatskola   3 00:24:13
5th 227 Evelīna Selecka Dikļu pamatskola   2 00:20:57

S13

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 6 Marta Luīze Pētersone VSK Noskrien/ Kocēni   5 00:29:09
2nd 205 Sandija Rumba Dauguļi   4 00:27:43

S16

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time

S20

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 8 Laura Pētersone VSK Noskrien/ MRC / Kocēni   11 00:59:33
2nd 71 Inese Kokorēviča Valmiera   10 00:58:33
3rd 48 Lelde Treimane Valmiera   8 00:54:05
4th 78 Diāna Krastiņa Vecate   8 00:56:29

S40

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 65 Dace Liepiņa Ind.   9 00:58:50
2nd 43 Inga Vīksna Vaidava   8 00:53:27
3rd 69 Laila Samcova Savieši   4 00:32:41

S55

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 75 Gunta Jaunkampe Dauguļi   6 00:54:16

S7

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 204 Ance Rumba Dauguļi   2 00:24:29

V(Nujotaji)

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 44 Andris Āboliņš Kocēnu MTB   5 00:43:55

V10

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 9 Dāvis Zariņš Vaidava   4 00:22:19
2nd 200 Ralfs Vazdiķis Vaidava   4 00:22:30
3rd 260 Dāvis Bergs Kocēnu sporta skola   4 00:25:55
4th 220 Dāvis Bāliņš Ind.   4 00:27:12
5th 214 Markuss Mīlenbergs Kocēnu sporta skola   3 00:23:11
6th 218 Kristers Fogels Kocēnu sporta skola   3 00:23:48
7th 249 Miķelis Bitmanis Kocēnu sporta skola   3 00:23:49
8th 209 Renārs Kociņš-Lielupe Dikļu pamatskola   3 00:23:56
9th 266 Adriāns Frēlihs Kocēnu sporta skola   3 00:24:08
10th 244 Kristers Mikuļionoks Kocēnu sporta skola   3 00:24:48
11th 26 Aleksandrs Jančenko Individuāls skrejiens   3 00:28:12
12th 13 Jānis Siliņš Dikļu pamatskola   3 00:28:25

V13

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 267 Kārlis Bitmanis Kocēnu sporta skola   5 00:28:41
2nd 30 Artūrs Ralfs Stieģelis Dikļu pamatskola   5 00:29:32
3rd 201 Artis Matīss Fogels Kocēnu sporta skola   4 00:23:44
4th 217 Gints Dinārs Treimanis Kocēnu sporta skola   4 00:24:06
5th 27 Džastins Singhs FK Gauja   4 00:24:50
6th 261 Gustavs Siliņš Kocēnu sporta skola   4 00:24:58
7th 36 Kristofers Soročins ZVOC   4 00:25:01
8th 268 Markuss Mednis Kocēnu sporta skola   4 00:25:20
9th 223 Dāvis Jānis Elbrets Vecate   4 00:28:10
10th 219 Toms Oskars Kalniņš Kocēnu sporta skola   3 00:19:03
11th 202 Alekss Eduards Apse F/k Rubene   1 00:08:48

V16

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 50 Niks Balgalvis Vaidava   5 00:26:06
2nd 85 Atis Saulītis Vaidava   5 00:29:18
3rd 86 Mikus Avotiņš Vaidava   5 00:29:55
4th 94 Rihards Tomsons Dikļu pamatskola   4 00:23:57

V20

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 80 Jānis Gailis Kocēnu novads   12 00:56:02
2nd 221 Kaspars Pētersons Kocēnu novads   12 00:58:58
3rd 81 Edgars Kokorevičš Valmiera   12 00:59:30
4th 49 Māris Meļķis Valmieras pagasts   11 00:59:08
5th 76 Jānis Kaibe KSK   9 00:54:57
6th 47 Jānis Balgalvis Vaidava   9 00:58:56
7th 91 Ivars Jēkabsons Kocēnu sporta skola   5 00:30:43
8th 102 Anrijs Vazdiķis Old crabs   5 00:33:29
9th 37 Andis Bāliņš Ind.   5 00:33:58
10th 88 Mika Maikls Kozmeijers Valmieras 5.vsk   4 00:28:18

V40

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 59 Andis Gailis Valmiera   13 00:59:57
2nd 38 Ritvars Klapars Burkānciems   11 00:56:38
3rd 82 Māris Heinols Kocēnu MTB   10 00:51:49
4th 51 Ivars Eglītis Zilaiskalns   10 00:57:11
5th 96 Renārs Celms Kocēnu pašvaldības policija   9 00:56:37

V55

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 52 Valdis Tilts Vaidava   10 00:56:30
2nd 40 Ēriks Melkurts Kocēnu novads   10 00:58:39

V7

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 7 Dominiks Pētersons VSK Noskrien/ Kocēni   4 00:28:51
2nd 28 Uģis Rumba Dikļu pamatskola   3 00:24:49
3rd 222 Kristaps Klāvs Elbrets Vecate   3 00:24:50
4th 215 Martins Mīlenbergs Auseklītis   2 00:19:13
5th 259 Kristaps Frēliks Kocēnu sporta skola   2 00:19:35
6th 264 Krišs Zariņš Ind.   1 00:11:56
Course Results

30min

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Class Laps Time
1st 50 Niks Balgalvis Vaidava   V16 5 00:26:06
2nd 267 Kārlis Bitmanis Kocēnu sporta skola   V13 5 00:28:41
3rd 6 Marta Luīze Pētersone VSK Noskrien/ Kocēni   S13 5 00:29:09
4th 85 Atis Saulītis Vaidava   V16 5 00:29:18
5th 212 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu sporta skola   S10 5 00:29:25
6th 30 Artūrs Ralfs Stieģelis Dikļu pamatskola   V13 5 00:29:32
7th 86 Mikus Avotiņš Vaidava   V16 5 00:29:55
8th 9 Dāvis Zariņš Vaidava   V10 4 00:22:19
9th 200 Ralfs Vazdiķis Vaidava   V10 4 00:22:30
10th 201 Artis Matīss Fogels Kocēnu sporta skola   V13 4 00:23:44
11th 94 Rihards Tomsons Dikļu pamatskola   V16 4 00:23:57
12th 217 Gints Dinārs Treimanis Kocēnu sporta skola   V13 4 00:24:06
13th 27 Džastins Singhs FK Gauja   V13 4 00:24:50
14th 261 Gustavs Siliņš Kocēnu sporta skola   V13 4 00:24:58
15th 36 Kristofers Soročins ZVOC   V13 4 00:25:01
16th 268 Markuss Mednis Kocēnu sporta skola   V13 4 00:25:20
17th 260 Dāvis Bergs Kocēnu sporta skola   V10 4 00:25:55
18th 220 Dāvis Bāliņš Ind.   V10 4 00:27:12
19th 203 Keita Giptere Rubene   S10 4 00:27:34
20th 205 Sandija Rumba Dauguļi   S13 4 00:27:43
21st 223 Dāvis Jānis Elbrets Vecate   V13 4 00:28:10
22nd 7 Dominiks Pētersons VSK Noskrien/ Kocēni   V7 4 00:28:51
23rd 219 Toms Oskars Kalniņš Kocēnu sporta skola   V13 3 00:19:03
24th 214 Markuss Mīlenbergs Kocēnu sporta skola   V10 3 00:23:11
25th 238 Ieva Jete Jansone Kocēnu sporta skola   S10 3 00:23:26
26th 218 Kristers Fogels Kocēnu sporta skola   V10 3 00:23:48
27th 249 Miķelis Bitmanis Kocēnu sporta skola   V10 3 00:23:49
28th 209 Renārs Kociņš-Lielupe Dikļu pamatskola   V10 3 00:23:56
29th 266 Adriāns Frēlihs Kocēnu sporta skola   V10 3 00:24:08
30th 15 Evelīna Rumba Dikļu pamatskola   S10 3 00:24:13
31st 244 Kristers Mikuļionoks Kocēnu sporta skola   V10 3 00:24:48
32nd 28 Uģis Rumba Dikļu pamatskola   V7 3 00:24:49
33rd 222 Kristaps Klāvs Elbrets Vecate   V7 3 00:24:50
34th 26 Aleksandrs Jančenko Individuāls skrejiens   V10 3 00:28:12
35th 13 Jānis Siliņš Dikļu pamatskola   V10 3 00:28:25
36th 215 Martins Mīlenbergs Auseklītis   V7 2 00:19:13
37th 259 Kristaps Frēliks Kocēnu sporta skola   V7 2 00:19:35
38th 227 Evelīna Selecka Dikļu pamatskola   S10 2 00:20:57
39th 204 Ance Rumba Dauguļi   S7 2 00:24:29
40th 202 Alekss Eduards Apse F/k Rubene   V13 1 00:08:48
41st 264 Krišs Zariņš Ind.   V7 1 00:11:56

60min

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Class Laps Time
1st 59 Andis Gailis Valmiera   V40 13 00:59:57
2nd 80 Jānis Gailis Kocēnu novads   V20 12 00:56:02
3rd 221 Kaspars Pētersons Kocēnu novads   V20 12 00:58:58
4th 81 Edgars Kokorevičš Valmiera   V20 12 00:59:30
5th 38 Ritvars Klapars Burkānciems   V40 11 00:56:38
6th 49 Māris Meļķis Valmieras pagasts   V20 11 00:59:08
7th 8 Laura Pētersone VSK Noskrien/ MRC / Kocēni   S20 11 00:59:33
8th 82 Māris Heinols Kocēnu MTB   V40 10 00:51:49
9th 52 Valdis Tilts Vaidava   V55 10 00:56:30
10th 51 Ivars Eglītis Zilaiskalns   V40 10 00:57:11
11th 71 Inese Kokorēviča Valmiera   S20 10 00:58:33
12th 40 Ēriks Melkurts Kocēnu novads   V55 10 00:58:39
13th 76 Jānis Kaibe KSK   V20 9 00:54:57
14th 96 Renārs Celms Kocēnu pašvaldības policija   V40 9 00:56:37
15th 65 Dace Liepiņa Ind.   S40 9 00:58:50
16th 47 Jānis Balgalvis Vaidava   V20 9 00:58:56
17th 43 Inga Vīksna Vaidava   S40 8 00:53:27
18th 48 Lelde Treimane Valmiera   S20 8 00:54:05
19th 78 Diāna Krastiņa Vecate   S20 8 00:56:29
20th 46 Evija Soročina Valmiera   S(Nujotaji) 6 00:51:30
21st 75 Gunta Jaunkampe Dauguļi   S55 6 00:54:16
22nd 91 Ivars Jēkabsons Kocēnu sporta skola   V20 5 00:30:43
23rd 102 Anrijs Vazdiķis Old crabs   V20 5 00:33:29
24th 37 Andis Bāliņš Ind.   V20 5 00:33:58
25th 44 Andris Āboliņš Kocēnu MTB   V(Nujotaji) 5 00:43:55
26th 58 Vita Zariņa Vaidava   S(Nujotaji) 5 00:50:27
27th 74 Vija Rumba Pati sevi   S(Nujotaji) 5 00:53:07
28th 88 Mika Maikls Kozmeijers Valmieras 5.vsk   V20 4 00:28:18
29th 69 Laila Samcova Savieši   S40 4 00:32:41