dcilpas!

Results for V.karta - 01-nov.-2018

Atgriezties uz sākumu

Class Results

S(Nujotaji)

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 46 Evija Soročina Valmiera   6 00:53:14
2nd 74 Vija Rumba Pati sevi   5 00:53:52

S10

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 212 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu sporta skola   5 00:29:07
2nd 15 Evelīna Rumba Dikļu pamatskola   4 00:28:40
3rd 203 Keita Giptere Rubene   4 00:29:21
4th 301 Emīlija Tetere Dikļu pamatskola   3 00:23:18
5th 23 Evelīna Kristiāna Miķelsone Dikļu pamatskola   2 00:21:41
6th 22 Amanda Emīlija Alksne Dikļu pamatskola   2 00:27:49
7th 227 Evelīna Selecka Dikļu pamatskola   2 00:27:50

S13

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 6 Marta Luīze Pētersone VSK Noskrien/ Kocēni   5 00:28:31
2nd 29 Juliāna Jančenko Individuāls skrējiens   4 00:26:30
3rd 205 Sandija Rumba Dauguļi   4 00:28:24
4th 14 Inese Neimane ZVOC   4 00:29:44
5th= 35 Aiva Prišlova Dikļu pamatskola   3 00:26:20
5th= 1 Dana Jauga Dikļu pamatskola   3 00:26:20
7th 2 Vanesa Inta Petrovska Dikļu pamatskola   2 00:18:59

S16

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 10 Kristiāna Kate Erģe ZVOC   4 00:29:44

S20

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 8 Laura Pētersone VSK Noskrien/ MRC / Kocēni   11 00:59:00
2nd 71 Inese Kokorēviča Valmiera   10 00:59:36
3rd 66 Dace Demme-Vimba Kocēnu novada dome   3 00:23:45

S40

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 79 Nora Baranovska Burkānciems   10 00:59:48
2nd 65 Dace Liepiņa Ind.   8 00:53:58

S55

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 53 Laila Ceika Valmiera   7 00:52:56
2nd 75 Gunta Jaunkampe Dauguļi   6 00:52:34

S7

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 263 Madara Vimba Ind.   2 00:21:16
2nd 204 Ance Rumba Dauguļi   2 00:23:27

V(Nujotaji)

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 54 Juris Ceika Valmiera   4 00:44:58

V10

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st= 9 Dāvis Zariņš Vaidava   5 00:28:01
1st= 200 Ralfs Vazdiķis Vaidava   5 00:28:01
3rd 260 Dāvis Bergs Kocēnu sporta skola   4 00:24:45
4th 209 Renārs Kociņš-Lielupe Dikļu pamatskola   4 00:26:24
5th 220 Dāvis Bāliņš Ind.   4 00:26:51
6th 34 Jānis Atlācis Kocēnu pamatskola   2 00:24:23
  302 Gustavs Teteris Dikļu pamatskola   4 dsq

V13

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 30 Artūrs Ralfs Stieģelis Dikļu pamatskola   5 00:28:55
2nd 27 Džastins Singhs FK Gauja   5 00:30:00
3rd 36 Kristofers Soročins ZVOC   4 00:25:30
4th 223 Dāvis Jānis Elbrets Vecate   4 00:27:58
5th 202 Alekss Eduards Apse F/k Rubene   4 00:28:55
6th 89 Kristaps Tautkus Dikļu pamatskola   3 00:22:59
7th 219 Toms Oskars Kalniņš Kocēnu sporta skola   2 00:12:19
  31 Sergejs Fomičovs Dikļu pamatskola   4 dsq

V16

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 50 Niks Balgalvis Vaidava   5 00:27:20
2nd 85 Atis Saulītis Vaidava   5 00:29:32
3rd 300 Ralfs Dāvids Ūdris Dikļu pamatskola   3 00:26:06
4th 86 Mikus Avotiņš Vaidava   1 00:11:28

V20

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 80 Jānis Gailis Kocēnu novads   12 00:56:37
2nd 221 Kaspars Pētersons Kocēnu novads   12 00:59:28
3rd 49 Māris Meļķis Valmieras pagasts   11 00:58:15
4th 93 Raivis Zagdajs Dikļu pamatskola   10 00:58:45
5th 37 Andis Bāliņš Ind.   5 00:33:37

V40

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 59 Andis Gailis Valmiera   12 00:57:00
2nd 82 Māris Heinols Kocēnu MTB   11 01:00:00

V55

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 52 Valdis Tilts Vaidava   11 00:57:34
2nd 40 Ēriks Melkurts Kocēnu novads   9 00:52:13
3rd 57 Jānis Dainis Kocēnu sporta skola   8 00:58:32

V7

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Laps Time
1st 222 Kristaps Klāvs Elbrets Vecate   4 00:27:58
2nd 7 Dominiks Pētersons VSK Noskrien/ Kocēni   4 00:29:22
3rd 5 Maksims Gribovskis Dikļu pamatskola   3 00:22:16
4th 28 Uģis Rumba Dikļu pamatskola   3 00:23:39
5th 13 Jānis Siliņš Dikļu pamatskola   3 00:26:28
6th 26 Aleksandrs Jančenko Individuāls skrejiens   3 00:27:15
Course Results

30min

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Class Laps Time
1st 50 Niks Balgalvis Vaidava   V16 5 00:27:20
2nd= 200 Ralfs Vazdiķis Vaidava   V10 5 00:28:01
2nd= 9 Dāvis Zariņš Vaidava   V10 5 00:28:01
4th 6 Marta Luīze Pētersone VSK Noskrien/ Kocēni   S13 5 00:28:31
5th 30 Artūrs Ralfs Stieģelis Dikļu pamatskola   V13 5 00:28:55
6th 212 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu sporta skola   S10 5 00:29:07
7th 85 Atis Saulītis Vaidava   V16 5 00:29:32
8th 27 Džastins Singhs FK Gauja   V13 5 00:30:00
9th 260 Dāvis Bergs Kocēnu sporta skola   V10 4 00:24:45
10th 36 Kristofers Soročins ZVOC   V13 4 00:25:30
11th 209 Renārs Kociņš-Lielupe Dikļu pamatskola   V10 4 00:26:24
12th 29 Juliāna Jančenko Individuāls skrējiens   S13 4 00:26:30
13th 220 Dāvis Bāliņš Ind.   V10 4 00:26:51
14th= 223 Dāvis Jānis Elbrets Vecate   V13 4 00:27:58
14th= 222 Kristaps Klāvs Elbrets Vecate   V7 4 00:27:58
16th 205 Sandija Rumba Dauguļi   S13 4 00:28:24
17th 15 Evelīna Rumba Dikļu pamatskola   S10 4 00:28:40
18th 202 Alekss Eduards Apse F/k Rubene   V13 4 00:28:55
19th 203 Keita Giptere Rubene   S10 4 00:29:21
20th 7 Dominiks Pētersons VSK Noskrien/ Kocēni   V7 4 00:29:22
21st= 14 Inese Neimane ZVOC   S13 4 00:29:44
21st= 10 Kristiāna Kate Erģe ZVOC   S16 4 00:29:44
23rd 5 Maksims Gribovskis Dikļu pamatskola   V7 3 00:22:16
24th 89 Kristaps Tautkus Dikļu pamatskola   V13 3 00:22:59
25th 301 Emīlija Tetere Dikļu pamatskola   S10 3 00:23:18
26th 28 Uģis Rumba Dikļu pamatskola   V7 3 00:23:39
27th 300 Ralfs Dāvids Ūdris Dikļu pamatskola   V16 3 00:26:06
28th= 1 Dana Jauga Dikļu pamatskola   S13 3 00:26:20
28th= 35 Aiva Prišlova Dikļu pamatskola   S13 3 00:26:20
30th 13 Jānis Siliņš Dikļu pamatskola   V7 3 00:26:28
31st 26 Aleksandrs Jančenko Individuāls skrejiens   V7 3 00:27:15
32nd 219 Toms Oskars Kalniņš Kocēnu sporta skola   V13 2 00:12:19
33rd 2 Vanesa Inta Petrovska Dikļu pamatskola   S13 2 00:18:59
34th 263 Madara Vimba Ind.   S7 2 00:21:16
35th 23 Evelīna Kristiāna Miķelsone Dikļu pamatskola   S10 2 00:21:41
36th 204 Ance Rumba Dauguļi   S7 2 00:23:27
37th 34 Jānis Atlācis Kocēnu pamatskola   V10 2 00:24:23
38th 22 Amanda Emīlija Alksne Dikļu pamatskola   S10 2 00:27:49
39th 227 Evelīna Selecka Dikļu pamatskola   S10 2 00:27:50
40th 86 Mikus Avotiņš Vaidava   V16 1 00:11:28
  302 Gustavs Teteris Dikļu pamatskola   V10 4 dsq
  31 Sergejs Fomičovs Dikļu pamatskola   V13 4 dsq

60min

Results

1,1km

Pos No. Name Club Category Class Laps Time
1st 80 Jānis Gailis Kocēnu novads   V20 12 00:56:37
2nd 59 Andis Gailis Valmiera   V40 12 00:57:00
3rd 221 Kaspars Pētersons Kocēnu novads   V20 12 00:59:28
4th 52 Valdis Tilts Vaidava   V55 11 00:57:34
5th 49 Māris Meļķis Valmieras pagasts   V20 11 00:58:15
6th 8 Laura Pētersone VSK Noskrien/ MRC / Kocēni   S20 11 00:59:00
7th 82 Māris Heinols Kocēnu MTB   V40 11 01:00:00
8th 93 Raivis Zagdajs Dikļu pamatskola   V20 10 00:58:45
9th 71 Inese Kokorēviča Valmiera   S20 10 00:59:36
10th 79 Nora Baranovska Burkānciems   S40 10 00:59:48
11th 40 Ēriks Melkurts Kocēnu novads   V55 9 00:52:13
12th 65 Dace Liepiņa Ind.   S40 8 00:53:58
13th 57 Jānis Dainis Kocēnu sporta skola   V55 8 00:58:32
14th 53 Laila Ceika Valmiera   S55 7 00:52:56
15th 75 Gunta Jaunkampe Dauguļi   S55 6 00:52:34
16th 46 Evija Soročina Valmiera   S(Nujotaji) 6 00:53:14
17th 37 Andis Bāliņš Ind.   V20 5 00:33:37
18th 74 Vija Rumba Pati sevi   S(Nujotaji) 5 00:53:52
19th 54 Juris Ceika Valmiera   V(Nujotaji) 4 00:44:58
20th 66 Dace Demme-Vimba Kocēnu novada dome   S20 3 00:23:45