Kopvērtējums

Sākums

Class Results

S (nujotajas)

Results

Pos Name Club 1.kārta 2.kārta Total Total Time
1st Solvita Grāvelsiņa Rubene 6 (2) 6 (1) 12 110:54
2nd Inese Eglīte Zilaiskalns 5 (5) 5 (4) 10 108:01
3rd Gunita Mīlenberga Individuāli 4 (7) 4 (5) 8 85:57
4th Zigrīda Kazibrodska Zilaiskalns 2 (8) 4 (6) 6 85:01
  Agita Marena Rubene -   6 (2) - -
  Vita Zariņa Vaidava -   6 (3) - -
  Dina Alksne ZVOC 6 (1) -   - -
  Gunta Liepiņa Kocēnu MTB 6 (3) -   - -
  Laine Kīna Kocēni 5 (4) -   - -
  Ilze Līviņa Valmiera 4 (6) -   - -

S10

Results

Pos Name Club 1.kārta 2.kārta Total Total Time
1st Laura Lezdiņa Valmieras Bērnu Sporta Skola 4 (2) 4 (1) 8 53:36
2nd Sāra Šmagre Kocēnu novads 4 (1) 4 (2) 8 54:45
  Anna Baiba Geidāne Valmiera -   4 (3) - -
  Alise Teivāne Rubenes pamtskola -   3 (4) - -
  Agnese Kīna Kocēni 3 (3) -   - -

S13

Results

Pos Name Club 1.kārta 2.kārta Total Total Time
1st Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu sporta skola 5 (1) 5 (1) 10 52:08
2nd Karīna Ņikulina VBSS 5 (2) 5 (2) 10 54:57
3rd Amanda Linda Hohlova Kocēnu sporta skola 5 (3) 5 (3) 10 58:53
4th Samanta Zeibarte Valmieras bērnu sporta skola 4 (4) 4 (4) 8 50:27
5th Ksenija Avotiņa Rubenes pamatskola 4 (5) 4 (5) 8 52:48
6th Asnāte Pēlmane Rubenes pamatskola 4 (6) 4 (6) 8 55:21
7th Ieva Jette Jansone Kocēnu sporta skola 4 (7) 4 (7) 8 58:28
  Jūlija Eglīte Rubenes pamatskola 3 (8) -   - -
  Kira Mazurika Rubenes pamatskola 3 (9) -   - -

S16

Results

Pos Name Club 1.kārta 2.kārta Total Total Time
1st Nikola Čermeņeva Rubenes pamatskola 4 (2) 4 (1) 8 55:38
2nd Madara Grebūna ZVOC 4 (1) 4 (2) 8 56:11
3rd Elizabete Eglīte Zilaiskalns 2 (3) 2 (5) 4 43:55
  Amanda Paula Brode Rubenes pamtskola -   4 (3) - -
  Nikija Biruma ZVOC -   4 (4) - -

S20

Results

Pos Name Club 1.kārta 2.kārta Total Total Time
1st Karīna Lezdiņa Valmiera 10 (1) 10 (1) 20 117:57
2nd Inese Kokorēviča Burkānciems &Co 10 (2) 9 (2) 19 114:19
3rd Kitija Līgate ZVOC 9 (3) 9 (4) 18 115:32
4th Dace Demme Vimba Wimbas 8 (4) 9 (3) 17 107:15
5th Anete Geduševa-Bērziņa Valmiera 8 (5) 8 (5) 16 107:22
6th Zane Saliņa Neko 8 (7) 8 (6) 16 114:14
7th Agnese Allika Lēnie, vientuļie vaļi 7 (8) 8 (7) 15 106:40
  Sanita Laiviņa Bērzaine 8 (6) -   - -
  Līga Saliņa Neko 7 (9) -   - -
  Eva Snikere Valmiera 7 (10) -   - -
  Lelde Treimane Valmiera 6 (11) -   - -
  Solvita Dambe Valmiera 4 (12) -   - -
  Elīna Upīte Kocēni 4 (13) -   - -
  Madara Orska Kocēni 4 (14) -   - -

S40

Results

Pos Name Club 1.kārta 2.kārta Total Total Time
1st Nora Baranovska Burkānciems &Co 9 (1) 9 (1) 18 112:01
2nd Anita Ieviņa Cēsis 8 (2) 8 (2) 16 110:42
3rd Dace Liepiņa Rubene 7 (3) 8 (3) 15 113:40
4th Inga Vīksna Kocēnu MTB 7 (4) 7 (4) 14 112:19

S55

Results

Pos Name Club 1.kārta 2.kārta Total Total Time
  Laila Ceika Individuāli -   5 (1) - -
  Ligita Vasiļevska Burtnieki -   5 (2) - -

S7

Results

Pos Name Club 1.kārta 2.kārta Total Total Time
  Annika Cīrule Rubene -   2 (1) - -

V (nujotaji)

Results

Pos Name Club 1.kārta 2.kārta Total Total Time
1st Andris Āboliņš Kocēnu MTB 6 (1) 6 (1) 12 107:43
  Agris Liepiņš Kocēnu MTB 6 (2) -   - -

V10

Results

Pos Name Club 1.kārta 2.kārta Total Total Time
1st Reinis Eglītis Rubenes pamatskola /Kocēnu sporta skola 4 (1) 4 (1) 8 56:16
2nd Mareks Ķerpe Valmiera 4 (2) 4 (3) 8 57:52
3rd Lauris Stepiņš Rubenes pamatskola 4 (4) 3 (4) 7 53:23
4th Jānis Saldūksnis Rubene 4 (3) 3 (6) 7 55:02
5th Martins Mīlenbergs Kocēnu sporta skola 2 (7) 4 (2) 6 43:16
6th Jurģis Dāvis Gābers Cēsu pilsētas vidusskola 3 (5) 3 (5) 6 46:04
  Kristers Fogels Kocēnu sporta skola 3 (6) -   - -
  Renarts Krastiņš Neko 1 (8) -   - -

V13

Results

Pos Name Club 1.kārta 2.kārta Total Total Time
1st Dāvis Zariņš Vaidava 5 (1) 5 (1) 10 53:03
2nd Ralfs Vazdiķis Vaidava 5 (3) 5 (3) 10 58:27
3rd Jānis Atlācis Kocēnu pamatskola 5 (2) 5 (4) 10 58:45
4th Dāvis Bergs Valmieras Pārgaujas sākumskola 3 (10) 5 (2) 8 47:42
5th Markus Mīlenbergs Rubenes pamatskola 4 (6) 3 (6) 7 49:40
6th Mārtiņš Grāvelsiņš Rubene 4 (7) 3 (7) 7 51:18
7th Artūrs Bratčikovs Rubenes pamatskola 4 (8) 3 (8) 7 55:21
8th Daniels Gredzens Rubenes pamatskola 3 (13) 3 (11) 6 53:14
9th Oskars Pēčs Vaidava 3 (14) 3 (9) 6 55:42
  Aleksis Lopatko Rubenes pamtskola -   4 (5) - -
  Valentīns Ozols Rubenes pamtskola -   3 (10) - -
  Jānis Līviņš Valmieras Bērnu sporta skola 4 (4) -   - -
  Artis Matīss Fogels Kocēnu sporta skola 4 (5) -   - -
  Adrians Kīns Kocēni 4 (9) -   - -
  Mārtiņš Līviņš Valmieras Bērnu sporta skola 3 (11) -   - -
  Ginters Dambis Nav 3 (12) -   - -

V16

Results

Pos Name Club 1.kārta 2.kārta Total Total Time
1st Bruno Emīls Geidāns Valmiera 4 (1) 4 (2) 8 52:38
2nd Martins Denovs Rubenes pamatskola 4 (2) 4 (5) 8 55:10
3rd Atis Saulīts Rubenes pamatskola 3 (4) 4 (1) 7 54:29
  Linards Kazaks Rubenes pamatskola -   4 (3) - -
  Rihards Žugs Rubenes pamtskola -   4 (4) - -
  Rolands Bračkovs Rubenes pamtskola -   3 (6) - -
  Ralfs Rudzītis Rubenes pamatskola 3 (3) -   - -

V20

Results

Pos Name Club 1.kārta 2.kārta Total Total Time
1st Edgars Kokorēvičs Burkānciems &Co 12 (1) 11 (1) 23 117:02
2nd Mārtiņš Ķerpe Valmiera 11 (2) 11 (3) 22 117:19
3rd Reinis Zeibarts AK 12 9 (3) 9 (7) 18 109:15
4th Niks Balgalvis Valmieras tehnikums 9 (5) 9 (6) 18 112:31
  Ilgvars Šmits Kocēni -   11 (2) - -
  Mārtiņš Birums Burkānciems &Co -   10 (4) - -
  Roberts Siliņš Vaidava -   10 (5) - -
  Dainis Zvaigznons Individuāli -   9 (8) - -
  Uldis Mīlenbergs Rubene -   7 (9) - -
  Uldis Ņikuļins Valmiera -   4 (10) - -
  Jānis Līgats ZVOC 9 (4) -   - -
  Jānis Balgalvis Valmiera 9 (6) -   - -
  Guntars Eglītis Zs Skujas/Dabasauglis 8 (7) -   - -
  Dāvis Sirmais Nezinu 8 (8) -   - -
  Ģirts Krastiņš Neko 5 (9) -   - -

V40

Results

Pos Name Club 1.kārta 2.kārta Total Total Time
1st Kaspars Skrastiņš Bērzaine 10 (1) 10 (2) 20 111:39
2nd Andis Gailis Valmieras velo vienība 7 (3) 6 (4) 13 73:17
  Ritvars Klapars Burkānciems &Co -   10 (1) - -
  Aivis Gailītis Sauļi -   9 (3) - -
  Ivars Eglītis Zilaiskalns 9 (2) -   - -

V55

Results

Pos Name Club 1.kārta 2.kārta Total Total Time
1st Valdis Tilts Vaidava 10 (1) 10 (1) 20 112:32
2nd Didzis Krīgers Skrienam kopā 8 (2) 8 (2) 16 113:46
3rd Jānis Dainis Kocēnu sporta skola 6 (3) 8 (3) 14 105:32
4th Jānis Saliņš Neko 5 (4) 7 (4) 12 89:53

V7

Results

Pos Name Club 1.kārta 2.kārta Total Total Time
1st Rolands Ķerpe Valmiera 2 (1) 2 (1) 4 44:36
2nd Krišs Zariņš Rubene 2 (2) 1 (2) 3 41:17
Course Results

30 min

Results

Pos Name Club 1.kārta 2.kārta Total Total Time
1st Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu sporta skola 5 (1) 5 (2) 10 52:08
2nd Dāvis Zariņš Vaidava 5 (2) 5 (1) 10 53:03
3rd Karīna Ņikulina VBSS 5 (3) 5 (3) 10 54:57
4th Ralfs Vazdiķis Vaidava 5 (6) 5 (5) 10 58:27
5th Jānis Atlācis Kocēnu pamatskola 5 (4) 5 (7) 10 58:45
6th Amanda Linda Hohlova Kocēnu sporta skola 5 (5) 5 (6) 10 58:53
7th Dāvis Bergs Valmieras Pārgaujas sākumskola 3 (27) 5 (4) 8 47:42
8th Samanta Zeibarte Valmieras bērnu sporta skola 4 (7) 4 (8) 8 50:27
9th Bruno Emīls Geidāns Valmiera 4 (11) 4 (10) 8 52:38
10th Ksenija Avotiņa Rubenes pamatskola 4 (10) 4 (12) 8 52:48
11th Laura Lezdiņa Valmieras Bērnu Sporta Skola 4 (13) 4 (13) 8 53:36
12th Sāra Šmagre Kocēnu novads 4 (12) 4 (19) 8 54:45
13th Martins Denovs Rubenes pamatskola 4 (17) 4 (15) 8 55:10
14th Asnāte Pēlmane Rubenes pamatskola 4 (18) 4 (16) 8 55:21
15th Nikola Čermeņeva Rubenes pamatskola 4 (19) 4 (18) 8 55:38
16th Madara Grebūna ZVOC 4 (16) 4 (20) 8 56:11
17th Reinis Eglītis Rubenes pamatskola /Kocēnu sporta skola 4 (15) 4 (23) 8 56:16
18th Mareks Ķerpe Valmiera 4 (20) 4 (27) 8 57:52
19th Ieva Jette Jansone Kocēnu sporta skola 4 (22) 4 (26) 8 58:28
20th Markus Mīlenbergs Rubenes pamatskola 4 (14) 3 (28) 7 49:40
21st Mārtiņš Grāvelsiņš Rubene 4 (21) 3 (29) 7 51:18
22nd Lauris Stepiņš Rubenes pamatskola 4 (24) 3 (30) 7 53:23
23rd Atis Saulīts Rubenes pamatskola 3 (38) 4 (9) 7 54:29
24th Jānis Saldūksnis Rubene 4 (23) 3 (32) 7 55:02
25th Artūrs Bratčikovs Rubenes pamatskola 4 (25) 3 (33) 7 55:21
26th Martins Mīlenbergs Kocēnu sporta skola 2 (39) 4 (24) 6 43:16
27th Jurģis Dāvis Gābers Cēsu pilsētas vidusskola 3 (29) 3 (31) 6 46:04
28th Daniels Gredzens Rubenes pamatskola 3 (35) 3 (37) 6 53:14
29th Oskars Pēčs Vaidava 3 (36) 3 (35) 6 55:42
30th Elizabete Eglīte Zilaiskalns 2 (40) 2 (41) 4 43:55
31st Rolands Ķerpe Valmiera 2 (41) 2 (40) 4 44:36
32nd Krišs Zariņš Rubene 2 (42) 1 (42) 3 41:17
  Aleksis Lopatko Rubenes pamtskola -   4 (17) - -
  Rihards Žugs Rubenes pamtskola -   4 (14) - -
  Anna Baiba Geidāne Valmiera -   4 (22) - -
  Nikija Biruma ZVOC -   4 (25) - -
  Linards Kazaks Rubenes pamatskola -   4 (11) - -
  Alise Teivāne Rubenes pamtskola -   3 (38) - -
  Rolands Bračkovs Rubenes pamtskola -   3 (34) - -
  Valentīns Ozols Rubenes pamtskola -   3 (36) - -
  Amanda Paula Brode Rubenes pamtskola -   4 (21) - -
  Annika Cīrule Rubene -   2 (39) - -
  Jānis Līviņš Valmieras Bērnu sporta skola 4 (7) -   - -
  Artis Matīss Fogels Kocēnu sporta skola 4 (9) -   - -
  Adrians Kīns Kocēni 4 (26) -   - -
  Jūlija Eglīte Rubenes pamatskola 3 (28) -   - -
  Mārtiņš Līviņš Valmieras Bērnu sporta skola 3 (30) -   - -
  Ginters Dambis Nav 3 (31) -   - -
  Kira Mazurika Rubenes pamatskola 3 (32) -   - -
  Kristers Fogels Kocēnu sporta skola 3 (33) -   - -
  Ralfs Rudzītis Rubenes pamatskola 3 (34) -   - -
  Agnese Kīna Kocēni 3 (37) -   - -
  Renarts Krastiņš Neko 1 (43) -   - -

60 min

Results

Pos Name Club 1.kārta 2.kārta Total Total Time
1st Edgars Kokorēvičs Burkānciems &Co 12 (1) 11 (1) 23 117:02
2nd Mārtiņš Ķerpe Valmiera 11 (2) 11 (3) 22 117:19
3rd Kaspars Skrastiņš Bērzaine 10 (3) 10 (7) 20 111:39
4th Valdis Tilts Vaidava 10 (4) 10 (5) 20 112:32
5th Karīna Lezdiņa Valmiera 10 (5) 10 (8) 20 117:57
6th Inese Kokorēviča Burkānciems &Co 10 (6) 9 (12) 19 114:19
7th Reinis Zeibarts AK 12 9 (7) 9 (11) 18 109:15
8th Nora Baranovska Burkānciems &Co 9 (9) 9 (16) 18 112:01
9th Niks Balgalvis Valmieras tehnikums 9 (11) 9 (10) 18 112:31
10th Kitija Līgate ZVOC 9 (10) 9 (17) 18 115:32
11th Dace Demme Vimba Wimbas 8 (15) 9 (13) 17 107:15
12th Anete Geduševa-Bērziņa Valmiera 8 (16) 8 (18) 16 107:22
13th Anita Ieviņa Cēsis 8 (18) 8 (19) 16 110:42
14th Didzis Krīgers Skrienam kopā 8 (20) 8 (20) 16 113:46
15th Zane Saliņa Neko 8 (19) 8 (21) 16 114:14
16th Agnese Allika Lēnie, vientuļie vaļi 7 (23) 8 (23) 15 106:40
17th Dace Liepiņa Rubene 7 (26) 8 (24) 15 113:40
18th Jānis Dainis Kocēnu sporta skola 6 (29) 8 (22) 14 105:32
19th Inga Vīksna Kocēnu MTB 7 (27) 7 (27) 14 112:19
20th Andis Gailis Valmieras velo vienība 7 (22) 6 (28) 13 73:17
21st Jānis Saliņš Neko 5 (35) 7 (26) 12 89:53
22nd Andris Āboliņš Kocēnu MTB 6 (31) 6 (29) 12 107:43
23rd Solvita Grāvelsiņa Rubene 6 (32) 6 (30) 12 110:54
24th Inese Eglīte Zilaiskalns 5 (38) 5 (35) 10 108:01
25th Gunita Mīlenberga Individuāli 4 (43) 4 (37) 8 85:57
26th Zigrīda Kazibrodska Zilaiskalns 2 (44) 4 (38) 6 85:01
  Ilgvars Šmits Kocēni -   11 (2) - -
  Mārtiņš Birums Burkānciems &Co -   10 (6) - -
  Agita Marena Rubene -   6 (31) - -
  Roberts Siliņš Vaidava -   10 (9) - -
  Aivis Gailītis Sauļi -   9 (14) - -
  Dainis Zvaigznons Individuāli -   9 (15) - -
  Laila Ceika Individuāli -   5 (33) - -
  Vita Zariņa Vaidava -   6 (32) - -
  Ritvars Klapars Burkānciems &Co -   10 (4) - -
  Uldis Mīlenbergs Rubene -   7 (25) - -
  Uldis Ņikuļins Valmiera -   4 (36) - -
  Ligita Vasiļevska Burtnieki -   5 (34) - -
  Jānis Līgats ZVOC 9 (8) -   - -
  Jānis Balgalvis Valmiera 9 (12) -   - -
  Ivars Eglītis Zilaiskalns 9 (13) -   - -
  Guntars Eglītis Zs Skujas/Dabasauglis 8 (14) -   - -
  Sanita Laiviņa Bērzaine 8 (17) -   - -
  Dāvis Sirmais Nezinu 8 (21) -   - -
  Līga Saliņa Neko 7 (24) -   - -
  Eva Snikere Valmiera 7 (25) -   - -
  Lelde Treimane Valmiera 6 (28) -   - -
  Dina Alksne ZVOC 6 (30) -   - -
  Agris Liepiņš Kocēnu MTB 6 (32) -   - -
  Gunta Liepiņa Kocēnu MTB 6 (34) -   - -
  Ģirts Krastiņš Neko 5 (36) -   - -
  Laine Kīna Kocēni 5 (37) -   - -
  Solvita Dambe Valmiera 4 (39) -   - -
  Elīna Upīte Kocēni 4 (40) -   - -
  Madara Orska Kocēni 4 (41) -   - -
  Ilze Līviņa Valmiera 4 (42) -   - -