2. kārtas rezultāti

Sākums

Class Results

S (nujotajas)

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 84 Solvita Grāvelsiņa Rubene 6 53:38
2nd 186 Agita Marena Rubene 6 56:25
3rd 175 Vita Zariņa Vaidava 6 59:07
4th 64 Inese Eglīte Zilaiskalns 5 52:48
5th 61 Gunita Mīlenberga Individuāli 4 43:22
6th 50 Zigrīda Kazibrodska Zilaiskalns 4 56:17

Lap Times

Pos Name Laps Time 1 2 3 4 5 6
1st Solvita Grāvelsiņa
Rubene
6 53:38 8:59 (1st)
8:59 (4th)
17:59 (1st)
9:00 (5th)
26:54 (1st)
8:55 (3rd)
35:55 (1st)
9:01 (6th)
44:45 (1st)
8:50 (1st)
53:38 (1st)
8:53 (2nd)
2nd Agita Marena
Rubene
6 56:25 9:13 (2nd)
9:13 (7th=)
18:46 (2nd)
9:33 (11th)
28:23 (2nd)
9:37 (13th)
37:53 (2nd)
9:30 (10th)
47:06 (2nd)
9:13 (7th=)
56:25 (2nd)
9:19 (9th)
3rd Vita Zariņa
Vaidava
6 59:07 9:58 (3rd)
9:58 (17th)
19:51 (3rd)
9:53 (15th)
29:50 (3rd)
9:59 (18th)
39:47 (3rd)
9:57 (16th)
49:32 (3rd)
9:45 (14th)
59:07 (3rd)
9:35 (12th)
4th Inese Eglīte
Zilaiskalns
5 52:48 10:31 (5th)
10:31 (21st)
21:27 (5th)
10:56 (26th)
32:05 (5th)
10:38 (23rd)
42:37 (4th)
10:32 (22nd)
52:48 (4th)
10:11 (19th)
5th Gunita Mīlenberga
Individuāli
4 43:22 10:26 (4th)
10:26 (20th)
21:13 (4th)
10:47 (25th)
31:59 (4th)
10:46 (24th)
43:22 (5th)
11:23 (27th)
6th Zigrīda Kazibrodska
Zilaiskalns
4 56:17 13:07 (6th)
13:07 (28th)
26:58 (6th)
13:51 (29th)
41:33 (6th)
14:35 (30th)
56:17 (6th)
14:44 (31st)

S10

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 10 Laura Lezdiņa Valmieras Bērnu Sporta Skola 4 26:34
2nd 7 Sāra Šmagre Kocēnu novads 4 27:46
3rd 38 Anna Baiba Geidāne Valmiera 4 28:36
4th 36 Alise Teivāne Rubenes pamtskola 3 29:10

Lap Times

Pos Name Laps Time 1 2 3 4
1st Laura Lezdiņa
Valmieras Bērnu Sporta Skola
4 26:34 6:11 (1st)
6:11 (1st)
13:03 (1st)
6:52 (7th)
19:48 (1st)
6:45 (5th)
26:34 (1st)
6:46 (6th)
2nd Sāra Šmagre
Kocēnu novads
4 27:46 6:29 (2nd)
6:29 (2nd=)
13:55 (2nd)
7:26 (11th)
21:17 (2nd)
7:22 (9th)
27:46 (2nd)
6:29 (2nd=)
3rd Anna Baiba Geidāne
Valmiera
4 28:36 6:33 (3rd)
6:33 (4th)
14:06 (3rd)
7:33 (12th)
21:29 (3rd)
7:23 (10th)
28:36 (3rd)
7:07 (8th)
4th Alise Teivāne
Rubenes pamtskola
3 29:10 8:35 (4th)
8:35 (13th)
19:19 (4th)
10:44 (15th)
29:10 (4th)
9:51 (14th)

S13

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 88 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu sporta skola 5 26:45
2nd 14 Karīna Ņikulina VBSS 5 27:37
3rd 8 Amanda Linda Hohlova Kocēnu sporta skola 5 29:43
4th 3 Samanta Zeibarte Valmieras bērnu sporta skola 4 24:57
5th 71 Ksenija Avotiņa Rubenes pamatskola 4 26:10
6th 76 Asnāte Pēlmane Rubenes pamatskola 4 27:22
7th 37 Ieva Jette Jansone Kocēnu sporta skola 4 29:05

Lap Times

Pos Name Laps Time 1 2 3 4 5
1st Sanija Ramona Ābeltiņa
Kocēnu sporta skola
5 26:45 4:57 (1st)
4:57 (1st)
10:19 (1st)
5:22 (3rd)
15:44 (1st)
5:25 (4th)
21:15 (1st)
5:31 (7th)
26:45 (1st)
5:30 (6th)
2nd Karīna Ņikulina
VBSS
5 27:37 5:07 (2nd)
5:07 (2nd)
10:45 (2nd)
5:38 (9th=)
16:28 (2nd)
5:43 (12th)
22:10 (2nd)
5:42 (11th)
27:37 (2nd)
5:27 (5th)
3rd Amanda Linda Hohlova
Kocēnu sporta skola
5 29:43 5:32 (3rd)
5:32 (8th)
11:46 (3rd)
6:14 (16th)
18:06 (3rd)
6:20 (18th)
24:05 (3rd)
5:59 (15th)
29:43 (3rd)
5:38 (9th=)
4th Samanta Zeibarte
Valmieras bērnu sporta skola
4 24:57 5:54 (5th)
5:54 (14th)
12:15 (4th)
6:21 (19th=)
18:36 (4th)
6:21 (19th=)
24:57 (4th)
6:21 (19th=)
5th Ksenija Avotiņa
Rubenes pamatskola
4 26:10 5:45 (4th)
5:45 (13th)
13:16 (5th)
7:31 (29th=)
19:31 (5th)
6:15 (17th)
26:10 (5th)
6:39 (24th)
6th Asnāte Pēlmane
Rubenes pamatskola
4 27:22 6:25 (6th)
6:25 (22nd)
13:18 (6th)
6:53 (26th)
20:04 (6th)
6:46 (25th)
27:22 (6th)
7:18 (27th)
7th Ieva Jette Jansone
Kocēnu sporta skola
4 29:05 6:34 (7th)
6:34 (23rd)
14:07 (7th)
7:33 (31st)
21:38 (7th)
7:31 (29th=)
29:05 (7th)
7:27 (28th)

S16

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 77 Nikola Čermeņeva Rubenes pamatskola 4 27:33
2nd 70 Madara Grebūna ZVOC 4 28:26
3rd 176 Amanda Paula Brode Rubenes pamtskola 4 28:30
4th 177 Nikija Biruma ZVOC 4 29:04
5th 63 Elizabete Eglīte Zilaiskalns 2 22:49

Lap Times

Pos Name Laps Time 1 2 3 4
1st Nikola Čermeņeva
Rubenes pamatskola
4 27:33 6:27 (1st)
6:27 (2nd)
13:34 (1st)
7:07 (8th)
20:40 (1st)
7:06 (7th)
27:33 (1st)
6:53 (4th)
2nd Madara Grebūna
ZVOC
4 28:26 7:08 (3rd)
7:08 (9th)
14:33 (3rd)
7:25 (12th=)
22:03 (3rd)
7:30 (14th=)
28:26 (2nd)
6:23 (1st)
3rd Amanda Paula Brode
Rubenes pamtskola
4 28:30 6:42 (2nd)
6:42 (3rd)
14:13 (2nd)
7:31 (16th)
21:18 (2nd)
7:05 (6th)
28:30 (3rd)
7:12 (11th)
4th Nikija Biruma
ZVOC
4 29:04 7:11 (4th)
7:11 (10th)
14:36 (4th)
7:25 (12th=)
22:06 (4th)
7:30 (14th=)
29:04 (4th)
6:58 (5th)
5th Elizabete Eglīte
Zilaiskalns
2 22:49 10:42 (5th)
10:42 (17th)
22:49 (5th)
12:07 (18th)

S20

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 99 Karīna Lezdiņa Valmiera 10 59:06
2nd 90 Inese Kokorēviča Burkānciems &Co 9 54:50
3rd 33 Dace Demme Vimba Wimbas 9 54:54
4th 78 Kitija Līgate ZVOC 9 58:01
5th 80 Anete Geduševa-Bērziņa Valmiera 8 53:15
6th 93 Zane Saliņa Neko 8 57:10
7th 67 Agnese Allika Lēnie, vientuļie vaļi 8 58:15

Lap Times

Pos Name Laps Time 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1st Karīna Lezdiņa
Valmiera
10 59:06 5:12 (1st)
5:12 (1st)
10:53 (1st)
5:41 (3rd)
16:44 (1st)
5:51 (4th=)
22:41 (1st)
5:57 (9th=)
28:44 (1st)
6:03 (13th=)
34:47 (1st)
6:03 (13th=)
40:57 (1st)
6:10 (21st=)
47:05 (1st)
6:08 (20th)
53:12 (1st)
6:07 (18th=)
59:06 (1st)
5:54 (7th)
2nd Inese Kokorēviča
Burkānciems &Co
9 54:50 5:19 (2nd)
5:19 (2nd)
11:10 (2nd)
5:51 (4th=)
17:08 (2nd)
5:58 (11th)
23:11 (2nd)
6:03 (13th=)
29:22 (2nd)
6:11 (23rd)
35:42 (2nd)
6:20 (28th=)
42:03 (2nd)
6:21 (30th=)
48:16 (2nd)
6:13 (24th=)
54:50 (2nd)
6:34 (35th=)
3rd Dace Demme Vimba
Wimbas
9 54:54 6:21 (5th)
6:21 (30th=)
12:37 (4th)
6:16 (27th)
18:41 (4th)
6:04 (17th)
24:37 (3rd)
5:56 (8th)
30:44 (3rd)
6:07 (18th=)
36:44 (3rd)
6:00 (12th)
42:47 (3rd)
6:03 (13th=)
48:57 (3rd)
6:10 (21st=)
54:54 (3rd)
5:57 (9th=)
4th Kitija Līgate
ZVOC
9 58:01 5:51 (3rd)
5:51 (4th=)
12:04 (3rd)
6:13 (24th=)
18:24 (3rd)
6:20 (28th=)
24:45 (4th)
6:21 (30th=)
31:14 (4th)
6:29 (34th)
37:59 (4th)
6:45 (42nd)
44:49 (4th)
6:50 (45th)
51:27 (4th)
6:38 (38th)
58:01 (4th)
6:34 (35th=)
5th Anete Geduševa-Bērziņa
Valmiera
8 53:15 6:15 (4th)
6:15 (26th)
12:43 (5th)
6:28 (33rd)
19:18 (5th)
6:35 (37th)
25:59 (5th)
6:41 (40th)
32:42 (5th)
6:43 (41st)
39:28 (5th)
6:46 (43rd)
46:20 (5th)
6:52 (46th)
53:15 (5th)
6:55 (47th)
6th Zane Saliņa
Neko
8 57:10 7:04 (7th)
7:04 (49th=)
14:15 (7th)
7:11 (52nd)
21:02 (6th)
6:47 (44th)
28:05 (6th)
7:03 (48th)
35:17 (6th)
7:12 (53rd)
42:33 (6th)
7:16 (55th)
49:55 (6th)
7:22 (57th=)
57:10 (6th)
7:15 (54th)
7th Agnese Allika
Lēnie, vientuļie vaļi
8 58:15 6:39 (6th)
6:39 (39th)
13:43 (6th)
7:04 (49th=)
21:17 (7th)
7:34 (60th)
28:57 (7th)
7:40 (61st)
36:19 (7th)
7:22 (57th=)
43:40 (7th)
7:21 (56th)
51:07 (7th)
7:27 (59th)
58:15 (7th)
7:08 (51st)

S40

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 82 Nora Baranovska Burkānciems &Co 9 56:39
2nd 89 Anita Ieviņa Cēsis 8 54:42
3rd 69 Dace Liepiņa Rubene 8 58:27
4th 97 Inga Vīksna Kocēnu MTB 7 56:08

Lap Times

Pos Name Laps Time 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1st Nora Baranovska
Burkānciems &Co
9 56:39 6:00 (1st)
6:00 (1st)
12:17 (1st)
6:17 (4th)
18:32 (1st)
6:15 (2nd=)
24:53 (1st)
6:21 (6th)
31:08 (1st)
6:15 (2nd=)
37:32 (1st)
6:24 (8th)
43:57 (1st)
6:25 (9th)
50:17 (1st)
6:20 (5th)
56:39 (1st)
6:22 (7th)
2nd Anita Ieviņa
Cēsis
8 54:42 6:35 (2nd)
6:35 (10th)
13:20 (2nd)
6:45 (12th)
20:13 (2nd)
6:53 (15th)
27:10 (2nd)
6:57 (18th)
34:04 (2nd)
6:54 (16th)
40:55 (2nd)
6:51 (13th=)
47:46 (2nd)
6:51 (13th=)
54:42 (2nd)
6:56 (17th)
3rd Dace Liepiņa
Rubene
8 58:27 6:39 (3rd)
6:39 (11th)
14:03 (3rd)
7:24 (22nd=)
21:40 (3rd)
7:37 (25th)
28:53 (3rd)
7:13 (19th)
36:22 (3rd)
7:29 (24th)
43:43 (3rd)
7:21 (21st)
51:03 (3rd)
7:20 (20th)
58:27 (3rd)
7:24 (22nd=)
4th Inga Vīksna
Kocēnu MTB
7 56:08 7:53 (4th)
7:53 (26th)
15:47 (4th)
7:54 (27th)
23:45 (4th)
7:58 (28th=)
31:52 (4th)
8:07 (31st)
39:53 (4th)
8:01 (30th)
47:51 (4th)
7:58 (28th=)
56:08 (4th)
8:17 (32nd)

S55

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 170 Laila Ceika Individuāli 5 47:21
2nd 41 Ligita Vasiļevska Burtnieki 5 51:54

Lap Times

Pos Name Laps Time 1 2 3 4 5
1st Laila Ceika
Individuāli
5 47:21 8:23 (1st)
8:23 (1st)
17:53 (1st)
9:30 (3rd)
27:51 (1st)
9:58 (6th)
37:33 (1st)
9:42 (4th)
47:21 (1st)
9:48 (5th)
2nd Ligita Vasiļevska
Burtnieki
5 51:54 9:21 (2nd)
9:21 (2nd)
19:40 (2nd)
10:19 (7th)
30:11 (2nd)
10:31 (8th)
41:04 (2nd)
10:53 (10th)
51:54 (2nd)
10:50 (9th)

S7

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 39 Annika Cīrule Rubene 2 18:36

Lap Times

Pos Name Laps Time 1 2
1st Annika Cīrule
Rubene
2 18:36 8:50 (1st)
8:50 (1st)
18:36 (1st)
9:46 (2nd)

V (nujotaji)

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 98 Andris Āboliņš Kocēnu MTB 6 53:31

Lap Times

Pos Name Laps Time 1 2 3 4 5 6
1st Andris Āboliņš
Kocēnu MTB
6 53:31 9:27 (1st)
9:27 (6th)
18:28 (1st)
9:01 (5th)
27:15 (1st)
8:47 (3rd)
36:00 (1st)
8:45 (2nd)
44:43 (1st)
8:43 (1st)
53:31 (1st)
8:48 (4th)

V10

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 44 Reinis Eglītis Rubenes pamatskola /Kocēnu sporta skola 4 28:54
2nd 28 Martins Mīlenbergs Kocēnu sporta skola 4 29:00
3rd 23 Mareks Ķerpe Valmiera 4 29:31
4th 4 Lauris Stepiņš Rubenes pamatskola 3 23:28
5th 13 Jurģis Dāvis Gābers Cēsu pilsētas vidusskola 3 23:49
6th 27 Jānis Saldūksnis Rubene 3 25:18

Lap Times

Pos Name Laps Time 1 2 3 4
1st Reinis Eglītis
Rubenes pamatskola /Kocēnu sporta skola
4 28:54 6:10 (1st)
6:10 (1st)
16:04 (5th)
9:54 (21st)
22:43 (3rd)
6:39 (4th=)
28:54 (1st)
6:11 (2nd)
2nd Martins Mīlenbergs
Kocēnu sporta skola
4 29:00 6:27 (2nd)
6:27 (3rd)
13:18 (1st)
6:51 (6th)
21:10 (1st)
7:52 (14th)
29:00 (2nd)
7:50 (13th)
3rd Mareks Ķerpe
Valmiera
4 29:31 6:39 (3rd)
6:39 (4th=)
13:40 (2nd)
7:01 (7th)
21:43 (2nd)
8:03 (15th)
29:31 (3rd)
7:48 (12th)
4th Lauris Stepiņš
Rubenes pamatskola
3 23:28 7:12 (5th)
7:12 (9th)
14:53 (3rd)
7:41 (11th)
23:28 (4th)
8:35 (18th)
5th Jurģis Dāvis Gābers
Cēsu pilsētas vidusskola
3 23:49 7:08 (4th)
7:08 (8th)
15:42 (4th)
8:34 (17th)
23:49 (5th)
8:07 (16th)
6th Jānis Saldūksnis
Rubene
3 25:18 8:58 (6th)
8:58 (20th)
17:43 (6th)
8:45 (19th)
25:18 (6th)
7:35 (10th)

V13

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 29 Dāvis Zariņš Vaidava 5 26:19
2nd 2 Dāvis Bergs Valmieras Pārgaujas sākumskola 5 28:42
3rd 25 Ralfs Vazdiķis Vaidava 5 29:07
4th 11 Jānis Atlācis Kocēnu pamatskola 5 29:44
5th 173 Aleksis Lopatko Rubenes pamtskola 4 27:25
6th 5 Markus Mīlenbergs Rubenes pamatskola 3 22:33
7th 6 Mārtiņš Grāvelsiņš Rubene 3 22:35
8th 9 Artūrs Bratčikovs Rubenes pamatskola 3 25:23
9th 79 Oskars Pēčs Vaidava 3 28:31
10th 179 Valentīns Ozols Rubenes pamtskola 3 28:35
11th 1 Daniels Gredzens Rubenes pamatskola 3 29:01

Lap Times

Pos Name Laps Time 1 2 3 4 5
1st Dāvis Zariņš
Vaidava
5 26:19 4:55 (1st)
4:55 (1st)
10:07 (1st)
5:12 (2nd)
15:29 (1st)
5:22 (4th)
20:56 (1st)
5:27 (6th)
26:19 (1st)
5:23 (5th)
2nd Dāvis Bergs
Valmieras Pārgaujas sākumskola
5 28:42 5:20 (2nd)
5:20 (3rd)
11:11 (2nd)
5:51 (12th=)
17:07 (2nd)
5:56 (15th)
23:06 (2nd)
5:59 (16th)
28:42 (2nd)
5:36 (9th=)
3rd Ralfs Vazdiķis
Vaidava
5 29:07 5:32 (4th)
5:32 (8th)
11:34 (4th)
6:02 (17th)
17:37 (4th)
6:03 (18th)
23:31 (4th)
5:54 (14th)
29:07 (3rd)
5:36 (9th=)
4th Jānis Atlācis
Kocēnu pamatskola
5 29:44 5:31 (3rd)
5:31 (7th)
11:20 (3rd)
5:49 (11th)
17:11 (3rd)
5:51 (12th=)
23:25 (3rd)
6:14 (19th)
29:44 (4th)
6:19 (20th)
5th Aleksis Lopatko
Rubenes pamtskola
4 27:25 6:26 (5th)
6:26 (21st)
13:19 (5th)
6:53 (22nd)
20:25 (5th)
7:06 (24th)
27:25 (5th)
7:00 (23rd)
6th Markus Mīlenbergs
Rubenes pamatskola
3 22:33 7:15 (6th)
7:15 (25th)
14:40 (6th)
7:25 (27th)
22:33 (6th)
7:53 (29th=)
7th Mārtiņš Grāvelsiņš
Rubene
3 22:35 7:16 (7th)
7:16 (26th)
14:42 (7th)
7:26 (28th)
22:35 (7th)
7:53 (29th=)
8th Artūrs Bratčikovs
Rubenes pamatskola
3 25:23 8:14 (8th)
8:14 (32nd)
16:57 (8th)
8:43 (35th)
25:23 (8th)
8:26 (34th)
9th Oskars Pēčs
Vaidava
3 28:31 9:08 (10th)
9:08 (36th)
19:03 (10th)
9:55 (39th)
28:31 (9th)
9:28 (37th)
10th Valentīns Ozols
Rubenes pamtskola
3 28:35 10:36 (11th)
10:36 (41st)
18:31 (9th)
7:55 (31st)
28:35 (10th)
10:04 (40th)
11th Daniels Gredzens
Rubenes pamatskola
3 29:01 8:16 (9th)
8:16 (33rd)
19:17 (11th)
11:01 (42nd)
29:01 (11th)
9:44 (38th)

V16

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 72 Atis Saulīts Rubenes pamatskola 4 25:10
2nd 48 Bruno Emīls Geidāns Valmiera 4 25:59
3rd 172 Linards Kazaks Rubenes pamatskola 4 26:06
4th 171 Rihards Žugs Rubenes pamtskola 4 26:35
5th 75 Martins Denovs Rubenes pamatskola 4 27:14
6th 174 Rolands Bračkovs Rubenes pamtskola 3 26:52

Lap Times

Pos Name Laps Time 1 2 3 4
1st Atis Saulīts
Rubenes pamatskola
4 25:10 5:45 (2nd)
5:45 (2nd)
12:14 (1st)
6:29 (8th=)
18:47 (1st)
6:33 (10th)
25:10 (1st)
6:23 (5th=)
2nd Bruno Emīls Geidāns
Valmiera
4 25:59 6:05 (4th)
6:05 (4th)
12:34 (4th)
6:29 (8th=)
19:10 (2nd)
6:36 (11th)
25:59 (2nd)
6:49 (14th=)
3rd Linards Kazaks
Rubenes pamatskola
4 26:06 5:44 (1st)
5:44 (1st)
12:21 (2nd)
6:37 (12th)
19:28 (4th)
7:07 (18th)
26:06 (3rd)
6:38 (13th)
4th Rihards Žugs
Rubenes pamtskola
4 26:35 5:58 (3rd)
5:58 (3rd)
12:26 (3rd)
6:28 (7th)
19:15 (3rd)
6:49 (14th=)
26:35 (4th)
7:20 (21st)
5th Martins Denovs
Rubenes pamatskola
4 27:14 6:23 (5th)
6:23 (5th=)
13:13 (5th)
6:50 (17th)
20:25 (5th)
7:12 (19th)
27:14 (5th)
6:49 (14th=)
6th Rolands Bračkovs
Rubenes pamtskola
3 26:52 7:15 (6th)
7:15 (20th)
17:07 (6th)
9:52 (23rd)
26:52 (6th)
9:45 (22nd)

V20

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 92 Edgars Kokorēvičs Burkānciems &Co 11 57:25
2nd 183 Ilgvars Šmits Kocēni 11 57:57
3rd 59 Mārtiņš Ķerpe Valmiera 11 59:06
4th 162 Mārtiņš Birums Burkānciems &Co 10 55:58
5th 182 Roberts Siliņš Vaidava 10 59:42
6th 53 Niks Balgalvis Valmieras tehnikums 9 54:14
7th 86 Reinis Zeibarts AK 12 9 54:49
8th 181 Dainis Zvaigznons Individuāli 9 56:21
9th 180 Uldis Mīlenbergs Rubene 7 54:20
10th 178 Uldis Ņikuļins Valmiera 4 23:24

Lap Times

Pos Name Laps Time 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1st Edgars Kokorēvičs
Burkānciems &Co
11 57:25 4:42 (2nd)
4:42 (2nd)
9:45 (2nd)
5:03 (9th)
14:49 (2nd)
5:04 (10th=)
19:51 (2nd)
5:02 (8th)
25:08 (2nd)
5:17 (16th=)
30:24 (1st)
5:16 (14th=)
35:50 (1st)
5:26 (27th=)
41:13 (1st)
5:23 (23rd=)
46:38 (1st)
5:25 (26th)
51:58 (1st)
5:20 (19th)
57:25 (1st)
5:27 (29th)
2nd Ilgvars Šmits
Kocēni
11 57:57 4:37 (1st)
4:37 (1st)
9:27 (1st)
4:50 (4th)
14:23 (1st)
4:56 (5th)
19:35 (1st)
5:12 (13th)
24:51 (1st)
5:16 (14th=)
30:43 (2nd)
5:52 (53rd=)
36:09 (2nd)
5:26 (27th=)
41:33 (2nd)
5:24 (25th)
47:01 (2nd)
5:28 (30th=)
52:29 (2nd)
5:28 (30th=)
57:57 (2nd)
5:28 (30th=)
3rd Mārtiņš Ķerpe
Valmiera
11 59:06 4:46 (3rd)
4:46 (3rd)
9:50 (3rd)
5:04 (10th=)
15:07 (3rd)
5:17 (16th=)
20:28 (3rd)
5:21 (20th=)
25:49 (3rd)
5:21 (20th=)
31:17 (3rd)
5:28 (30th=)
36:54 (3rd)
5:37 (37th)
42:29 (3rd)
5:35 (35th=)
48:14 (3rd)
5:45 (47th=)
53:44 (3rd)
5:30 (34th)
59:06 (3rd)
5:22 (22nd)
4th Mārtiņš Birums
Burkānciems &Co
10 55:58 5:00 (5th)
5:00 (7th)
10:19 (4th)
5:19 (18th)
16:03 (4th)
5:44 (45th=)
21:46 (4th)
5:43 (43rd=)
27:31 (4th)
5:45 (47th=)
33:12 (4th)
5:41 (40th=)
38:56 (4th)
5:44 (45th=)
44:37 (4th)
5:41 (40th=)
50:17 (4th)
5:40 (39th)
55:58 (4th)
5:41 (40th=)
5th Roberts Siliņš
Vaidava
10 59:42 5:39 (8th)
5:39 (38th)
11:35 (8th)
5:56 (56th=)
17:39 (8th)
6:04 (62nd=)
23:44 (7th)
6:05 (64th=)
29:40 (6th)
5:56 (56th=)
35:37 (6th)
5:57 (58th)
41:42 (6th)
6:05 (64th=)
47:42 (6th)
6:00 (60th)
53:43 (5th)
6:01 (61st)
59:42 (5th)
5:59 (59th)
6th Niks Balgalvis
Valmieras tehnikums
9 54:14 5:11 (6th)
5:11 (12th)
10:34 (5th)
5:23 (23rd=)
16:19 (5th)
5:45 (47th=)
22:23 (5th)
6:04 (62nd=)
28:40 (5th)
6:17 (71st)
34:50 (5th)
6:10 (69th)
41:10 (5th)
6:20 (73rd)
47:33 (5th)
6:23 (76th)
54:14 (6th)
6:41 (85th)
7th Reinis Zeibarts
AK 12
9 54:49 5:52 (9th)
5:52 (53rd=)
12:14 (9th)
6:22 (74th=)
18:36 (9th)
6:22 (74th=)
25:06 (9th)
6:30 (80th)
30:53 (8th)
5:47 (51st=)
36:46 (8th)
5:53 (55th)
42:53 (7th)
6:07 (66th)
49:02 (7th)
6:09 (67th=)
54:49 (7th)
5:47 (51st=)
8th Dainis Zvaigznons
Individuāli
9 56:21 5:35 (7th)
5:35 (35th=)
11:20 (7th)
5:45 (47th=)
17:29 (7th)
6:09 (67th=)
23:47 (8th)
6:18 (72nd)
30:18 (7th)
6:31 (81st=)
36:44 (7th)
6:26 (78th=)
43:09 (8th)
6:25 (77th)
49:47 (8th)
6:38 (84th)
56:21 (8th)
6:34 (83rd)
9th Uldis Mīlenbergs
Rubene
7 54:20 6:26 (10th)
6:26 (78th=)
13:29 (10th)
7:03 (86th)
21:11 (10th)
7:42 (87th)
29:03 (10th)
7:52 (88th)
37:06 (9th)
8:03 (89th)
45:18 (9th)
8:12 (90th)
54:20 (9th)
9:02 (91st)
10th Uldis Ņikuļins
Valmiera
4 23:24 4:58 (4th)
4:58 (6th)
10:41 (6th)
5:43 (43rd=)
16:53 (6th)
6:12 (70th)
23:24 (6th)
6:31 (81st=)

V40

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 185 Ritvars Klapars Burkānciems &Co 10 54:56
2nd 91 Kaspars Skrastiņš Bērzaine 10 56:35
3rd 184 Aivis Gailītis Sauļi 9 55:56
4th 57 Andis Gailis Valmieras velo vienība 6 34:14

Lap Times

Pos Name Laps Time 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1st Ritvars Klapars
Burkānciems &Co
10 54:56 4:55 (2nd)
4:55 (3rd)
10:12 (2nd)
5:17 (6th=)
15:36 (2nd)
5:24 (10th)
21:03 (2nd)
5:27 (11th)
26:35 (2nd)
5:32 (13th=)
32:16 (1st)
5:41 (18th)
37:59 (1st)
5:43 (19th=)
43:36 (1st)
5:37 (16th)
49:24 (1st)
5:48 (22nd)
54:56 (1st)
5:32 (13th=)
2nd Kaspars Skrastiņš
Bērzaine
10 56:35 4:56 (3rd)
4:56 (4th)
10:17 (3rd)
5:21 (9th)
15:45 (3rd)
5:28 (12th)
21:19 (3rd)
5:34 (15th)
26:57 (3rd)
5:38 (17th)
32:40 (2nd)
5:43 (19th=)
38:35 (2nd)
5:55 (24th)
44:31 (2nd)
5:56 (25th)
50:31 (2nd)
6:00 (26th=)
56:35 (2nd)
6:04 (29th)
3rd Aivis Gailītis
Sauļi
9 55:56 5:44 (4th)
5:44 (21st)
11:38 (4th)
5:54 (23rd)
17:38 (4th)
6:00 (26th=)
23:39 (4th)
6:01 (28th)
29:44 (4th)
6:05 (30th)
36:03 (4th)
6:19 (31st)
42:30 (3rd)
6:27 (32nd)
49:06 (3rd)
6:36 (33rd)
55:56 (3rd)
6:50 (34th)
4th Andis Gailis
Valmieras velo vienība
6 34:14 4:47 (1st)
4:47 (1st)
9:39 (1st)
4:52 (2nd)
14:40 (1st)
5:01 (5th)
19:57 (1st)
5:17 (6th=)
25:16 (1st)
5:19 (8th)
34:14 (3rd)
8:58 (35th)

V55

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 87 Valdis Tilts Vaidava 10 55:28
2nd 81 Didzis Krīgers Skrienam kopā 8 56:30
3rd 47 Jānis Dainis Kocēnu sporta skola 8 57:22
4th 96 Jānis Saliņš Neko 7 55:23

Lap Times

Pos Name Laps Time 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1st Valdis Tilts
Vaidava
10 55:28 5:20 (1st)
5:20 (2nd)
10:46 (1st)
5:26 (4th)
16:11 (1st)
5:25 (3rd)
21:43 (1st)
5:32 (5th)
27:24 (1st)
5:41 (7th)
33:11 (1st)
5:47 (10th)
38:57 (1st)
5:46 (9th)
44:32 (1st)
5:35 (6th)
50:14 (1st)
5:42 (8th)
55:28 (1st)
5:14 (1st)
2nd Didzis Krīgers
Skrienam kopā
8 56:30 6:44 (3rd)
6:44 (14th=)
13:35 (3rd)
6:51 (16th)
20:35 (3rd)
7:00 (17th)
27:37 (3rd)
7:02 (18th)
34:41 (3rd)
7:04 (19th=)
41:45 (2nd)
7:04 (19th=)
49:09 (2nd)
7:24 (24th)
56:30 (2nd)
7:21 (22nd)
3rd Jānis Dainis
Kocēnu sporta skola
8 57:22 6:37 (2nd)
6:37 (11th)
13:21 (2nd)
6:44 (14th=)
20:01 (2nd)
6:40 (12th)
26:44 (2nd)
6:43 (13th)
34:28 (2nd)
7:44 (29th)
42:01 (3rd)
7:33 (26th)
49:35 (3rd)
7:34 (27th)
57:22 (3rd)
7:47 (30th)
4th Jānis Saliņš
Neko
7 55:23 7:04 (4th)
7:04 (19th=)
14:36 (4th)
7:32 (25th)
21:59 (4th)
7:23 (23rd)
29:41 (4th)
7:42 (28th)
37:47 (4th)
8:06 (31st)
46:30 (4th)
8:43 (32nd)
55:23 (4th)
8:53 (33rd)

V7

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 20 Rolands Ķerpe Valmiera 2 21:18
2nd 26 Krišs Zariņš Rubene 1 12:57

Lap Times

Pos Name Laps Time 1 2
1st Rolands Ķerpe
Valmiera
2 21:18 10:20 (1st)
10:20 (1st)
21:18 (1st)
10:58 (2nd)
2nd Krišs Zariņš
Rubene
1 12:57 12:57 (2nd)
12:57 (3rd)
Course Results

30 min

Results

Pos No. Name Club Class Laps Time
1st 29 Dāvis Zariņš Vaidava V13 5 26:19
2nd 88 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu sporta skola S13 5 26:45
3rd 14 Karīna Ņikulina VBSS S13 5 27:37
4th 2 Dāvis Bergs Valmieras Pārgaujas sākumskola V13 5 28:42
5th 25 Ralfs Vazdiķis Vaidava V13 5 29:07
6th 8 Amanda Linda Hohlova Kocēnu sporta skola S13 5 29:43
7th 11 Jānis Atlācis Kocēnu pamatskola V13 5 29:44
8th 3 Samanta Zeibarte Valmieras bērnu sporta skola S13 4 24:57
9th 72 Atis Saulīts Rubenes pamatskola V16 4 25:10
10th 48 Bruno Emīls Geidāns Valmiera V16 4 25:59
11th 172 Linards Kazaks Rubenes pamatskola V16 4 26:06
12th 71 Ksenija Avotiņa Rubenes pamatskola S13 4 26:10
13th 10 Laura Lezdiņa Valmieras Bērnu Sporta Skola S10 4 26:34
14th 171 Rihards Žugs Rubenes pamtskola V16 4 26:35
15th 75 Martins Denovs Rubenes pamatskola V16 4 27:14
16th 76 Asnāte Pēlmane Rubenes pamatskola S13 4 27:22
17th 173 Aleksis Lopatko Rubenes pamtskola V13 4 27:25
18th 77 Nikola Čermeņeva Rubenes pamatskola S16 4 27:33
19th 7 Sāra Šmagre Kocēnu novads S10 4 27:46
20th 70 Madara Grebūna ZVOC S16 4 28:26
21st 176 Amanda Paula Brode Rubenes pamtskola S16 4 28:30
22nd 38 Anna Baiba Geidāne Valmiera S10 4 28:36
23rd 44 Reinis Eglītis Rubenes pamatskola /Kocēnu sporta skola V10 4 28:54
24th 28 Martins Mīlenbergs Kocēnu sporta skola V10 4 29:00
25th 177 Nikija Biruma ZVOC S16 4 29:04
26th 37 Ieva Jette Jansone Kocēnu sporta skola S13 4 29:05
27th 23 Mareks Ķerpe Valmiera V10 4 29:31
28th 5 Markus Mīlenbergs Rubenes pamatskola V13 3 22:33
29th 6 Mārtiņš Grāvelsiņš Rubene V13 3 22:35
30th 4 Lauris Stepiņš Rubenes pamatskola V10 3 23:28
31st 13 Jurģis Dāvis Gābers Cēsu pilsētas vidusskola V10 3 23:49
32nd 27 Jānis Saldūksnis Rubene V10 3 25:18
33rd 9 Artūrs Bratčikovs Rubenes pamatskola V13 3 25:23
34th 174 Rolands Bračkovs Rubenes pamtskola V16 3 26:52
35th 79 Oskars Pēčs Vaidava V13 3 28:31
36th 179 Valentīns Ozols Rubenes pamtskola V13 3 28:35
37th 1 Daniels Gredzens Rubenes pamatskola V13 3 29:01
38th 36 Alise Teivāne Rubenes pamtskola S10 3 29:10
39th 39 Annika Cīrule Rubene S7 2 18:36
40th 20 Rolands Ķerpe Valmiera V7 2 21:18
41st 63 Elizabete Eglīte Zilaiskalns S16 2 22:49
42nd 26 Krišs Zariņš Rubene V7 1 12:57

Lap Times

Pos Name Class Laps Time 1 2 3 4 5
1st Dāvis Zariņš
Vaidava
V13 5 26:19 4:55 (1st)
4:55 (1st)
10:07 (1st)
5:12 (4th)
15:29 (1st)
5:22 (6th=)
20:56 (1st)
5:27 (10th=)
26:19 (1st)
5:23 (8th)
2nd Sanija Ramona Ābeltiņa
Kocēnu sporta skola
S13 5 26:45 4:57 (2nd)
4:57 (2nd)
10:19 (2nd)
5:22 (6th=)
15:44 (2nd)
5:25 (9th)
21:15 (2nd)
5:31 (13th=)
26:45 (2nd)
5:30 (12th)
3rd Karīna Ņikulina
VBSS
S13 5 27:37 5:07 (3rd)
5:07 (3rd)
10:45 (3rd)
5:38 (19th=)
16:28 (3rd)
5:43 (22nd)
22:10 (3rd)
5:42 (21st)
27:37 (3rd)
5:27 (10th=)
4th Dāvis Bergs
Valmieras Pārgaujas sākumskola
V13 5 28:42 5:20 (4th)
5:20 (5th)
11:11 (4th)
5:51 (27th=)
17:07 (4th)
5:56 (31st)
23:06 (4th)
5:59 (33rd=)
28:42 (4th)
5:36 (17th=)
5th Ralfs Vazdiķis
Vaidava
V13 5 29:07 5:32 (6th=)
5:32 (15th=)
11:34 (6th)
6:02 (35th)
17:37 (6th)
6:03 (36th)
23:31 (6th)
5:54 (29th=)
29:07 (5th)
5:36 (17th=)
6th Amanda Linda Hohlova
Kocēnu sporta skola
S13 5 29:43 5:32 (6th=)
5:32 (15th=)
11:46 (7th)
6:14 (41st=)
18:06 (7th)
6:20 (45th)
24:05 (7th)
5:59 (33rd=)
29:43 (6th)
5:38 (19th=)
7th Jānis Atlācis
Kocēnu pamatskola
V13 5 29:44 5:31 (5th)
5:31 (13th=)
11:20 (5th)
5:49 (26th)
17:11 (5th)
5:51 (27th=)
23:25 (5th)
6:14 (41st=)
29:44 (7th)
6:19 (44th)
8th Samanta Zeibarte
Valmieras bērnu sporta skola
S13 4 24:57 5:54 (11th)
5:54 (29th=)
12:15 (9th)
6:21 (46th=)
18:36 (8th)
6:21 (46th=)
24:57 (8th)
6:21 (46th=)
9th Atis Saulīts
Rubenes pamatskola
V16 4 25:10 5:45 (9th=)
5:45 (24th=)
12:14 (8th)
6:29 (57th=)
18:47 (9th)
6:33 (61st=)
25:10 (9th)
6:23 (49th=)
10th Bruno Emīls Geidāns
Valmiera
V16 4 25:59 6:05 (13th)
6:05 (37th)
12:34 (12th)
6:29 (57th=)
19:10 (10th)
6:36 (64th)
25:59 (10th)
6:49 (74th=)
11th Linards Kazaks
Rubenes pamatskola
V16 4 26:06 5:44 (8th)
5:44 (23rd)
12:21 (10th)
6:37 (65th)
19:28 (12th)
7:07 (89th=)
26:06 (11th)
6:38 (66th)
12th Ksenija Avotiņa
Rubenes pamatskola
S13 4 26:10 5:45 (9th=)
5:45 (24th=)
13:16 (15th)
7:31 (113th=)
19:31 (13th)
6:15 (43rd)
26:10 (12th)
6:39 (67th=)
13th Laura Lezdiņa
Valmieras Bērnu Sporta Skola
S10 4 26:34 6:11 (15th)
6:11 (39th=)
13:03 (13th)
6:52 (79th)
19:48 (14th)
6:45 (71st)
26:34 (13th)
6:46 (72nd=)
14th Rihards Žugs
Rubenes pamtskola
V16 4 26:35 5:58 (12th)
5:58 (32nd)
12:26 (11th)
6:28 (56th)
19:15 (11th)
6:49 (74th=)
26:35 (14th)
7:20 (102nd)
15th Martins Denovs
Rubenes pamatskola
V16 4 27:14 6:23 (16th)
6:23 (49th=)
13:13 (14th)
6:50 (77th)
20:25 (16th=)
7:12 (95th=)
27:14 (15th)
6:49 (74th=)
16th Asnāte Pēlmane
Rubenes pamatskola
S13 4 27:22 6:25 (17th)
6:25 (52nd)
13:18 (16th=)
6:53 (80th=)
20:04 (15th)
6:46 (72nd=)
27:22 (16th)
7:18 (101st)
17th Aleksis Lopatko
Rubenes pamtskola
V13 4 27:25 6:26 (18th)
6:26 (53rd)
13:19 (18th)
6:53 (80th=)
20:25 (16th=)
7:06 (87th=)
27:25 (17th)
7:00 (84th)
18th Nikola Čermeņeva
Rubenes pamatskola
S16 4 27:33 6:27 (19th=)
6:27 (54th=)
13:34 (19th)
7:07 (89th=)
20:40 (18th)
7:06 (87th=)
27:33 (18th)
6:53 (80th=)
19th Sāra Šmagre
Kocēnu novads
S10 4 27:46 6:29 (21st)
6:29 (57th=)
13:55 (21st)
7:26 (108th=)
21:17 (20th)
7:22 (103rd)
27:46 (19th)
6:29 (57th=)
20th Madara Grebūna
ZVOC
S16 4 28:26 7:08 (26th=)
7:08 (92nd=)
14:33 (25th)
7:25 (105th=)
22:03 (25th)
7:30 (111th=)
28:26 (20th)
6:23 (49th=)
21st Amanda Paula Brode
Rubenes pamtskola
S16 4 28:30 6:42 (25th)
6:42 (70th)
14:13 (24th)
7:31 (113th=)
21:18 (21st)
7:05 (86th)
28:30 (21st)
7:12 (95th=)
22nd Anna Baiba Geidāne
Valmiera
S10 4 28:36 6:33 (22nd)
6:33 (61st=)
14:06 (22nd)
7:33 (116th=)
21:29 (22nd)
7:23 (104th)
28:36 (22nd)
7:07 (89th=)
23rd Reinis Eglītis
Rubenes pamatskola /Kocēnu sporta skola
V10 4 28:54 6:10 (14th)
6:10 (38th)
16:04 (31st)
9:54 (145th)
22:43 (29th)
6:39 (67th=)
28:54 (23rd)
6:11 (39th=)
24th Martins Mīlenbergs
Kocēnu sporta skola
V10 4 29:00 6:27 (19th=)
6:27 (54th=)
13:18 (16th=)
6:51 (78th)
21:10 (19th)
7:52 (122nd)
29:00 (24th)
7:50 (121st)
25th Nikija Biruma
ZVOC
S16 4 29:04 7:11 (28th)
7:11 (94th)
14:36 (26th)
7:25 (105th=)
22:06 (26th)
7:30 (111th=)
29:04 (25th)
6:58 (83rd)
26th Ieva Jette Jansone
Kocēnu sporta skola
S13 4 29:05 6:34 (23rd)
6:34 (63rd)
14:07 (23rd)
7:33 (116th=)
21:38 (23rd)
7:31 (113th=)
29:05 (26th)
7:27 (110th)
27th Mareks Ķerpe
Valmiera
V10 4 29:31 6:39 (24th)
6:39 (67th=)
13:40 (20th)
7:01 (85th)
21:43 (24th)
8:03 (126th)
29:31 (27th)
7:48 (120th)
28th Markus Mīlenbergs
Rubenes pamatskola
V13 3 22:33 7:15 (30th=)
7:15 (98th=)
14:40 (27th)
7:25 (105th=)
22:33 (27th)
7:53 (123rd=)
29th Mārtiņš Grāvelsiņš
Rubene
V13 3 22:35 7:16 (32nd)
7:16 (100th)
14:42 (28th)
7:26 (108th=)
22:35 (28th)
7:53 (123rd=)
30th Lauris Stepiņš
Rubenes pamatskola
V10 3 23:28 7:12 (29th)
7:12 (95th=)
14:53 (29th)
7:41 (119th)
23:28 (30th)
8:35 (132nd=)
31st Jurģis Dāvis Gābers
Cēsu pilsētas vidusskola
V10 3 23:49 7:08 (26th=)
7:08 (92nd=)
15:42 (30th)
8:34 (131st)
23:49 (31st)
8:07 (127th)
32nd Jānis Saldūksnis
Rubene
V10 3 25:18 8:58 (37th)
8:58 (137th)
17:43 (34th)
8:45 (135th)
25:18 (32nd)
7:35 (118th)
33rd Artūrs Bratčikovs
Rubenes pamatskola
V13 3 25:23 8:14 (33rd)
8:14 (128th)
16:57 (32nd)
8:43 (134th)
25:23 (33rd)
8:26 (130th)
34th Rolands Bračkovs
Rubenes pamtskola
V16 3 26:52 7:15 (30th=)
7:15 (98th=)
17:07 (33rd)
9:52 (144th)
26:52 (34th)
9:45 (141st)
35th Oskars Pēčs
Vaidava
V13 3 28:31 9:08 (38th)
9:08 (138th)
19:03 (37th)
9:55 (146th)
28:31 (35th)
9:28 (139th)
36th Valentīns Ozols
Rubenes pamtskola
V13 3 28:35 10:36 (40th)
10:36 (149th)
18:31 (35th)
7:55 (125th)
28:35 (36th)
10:04 (147th)
37th Daniels Gredzens
Rubenes pamatskola
V13 3 29:01 8:16 (34th)
8:16 (129th)
19:17 (38th)
11:01 (153rd)
29:01 (37th)
9:44 (140th)
38th Alise Teivāne
Rubenes pamtskola
S10 3 29:10 8:35 (35th)
8:35 (132nd=)
19:19 (39th)
10:44 (151st)
29:10 (38th)
9:51 (143rd)
39th Annika Cīrule
Rubene
S7 2 18:36 8:50 (36th)
8:50 (136th)
18:36 (36th)
9:46 (142nd)
40th Rolands Ķerpe
Valmiera
V7 2 21:18 10:20 (39th)
10:20 (148th)
21:18 (40th)
10:58 (152nd)
41st Elizabete Eglīte
Zilaiskalns
S16 2 22:49 10:42 (41st)
10:42 (150th)
22:49 (41st)
12:07 (154th)
42nd Krišs Zariņš
Rubene
V7 1 12:57 12:57 (42nd)
12:57 (155th)

60 min

Results

Pos No. Name Club Class Laps Time
1st 92 Edgars Kokorēvičs Burkānciems &Co V20 11 57:25
2nd 183 Ilgvars Šmits Kocēni V20 11 57:57
3rd 59 Mārtiņš Ķerpe Valmiera V20 11 59:06
4th 185 Ritvars Klapars Burkānciems &Co V40 10 54:56
5th 87 Valdis Tilts Vaidava V55 10 55:28
6th 162 Mārtiņš Birums Burkānciems &Co V20 10 55:58
7th 91 Kaspars Skrastiņš Bērzaine V40 10 56:35
8th 99 Karīna Lezdiņa Valmiera S20 10 59:06
9th 182 Roberts Siliņš Vaidava V20 10 59:42
10th 53 Niks Balgalvis Valmieras tehnikums V20 9 54:14
11th 86 Reinis Zeibarts AK 12 V20 9 54:49
12th 90 Inese Kokorēviča Burkānciems &Co S20 9 54:50
13th 33 Dace Demme Vimba Wimbas S20 9 54:54
14th 184 Aivis Gailītis Sauļi V40 9 55:56
15th 181 Dainis Zvaigznons Individuāli V20 9 56:21
16th 82 Nora Baranovska Burkānciems &Co S40 9 56:39
17th 78 Kitija Līgate ZVOC S20 9 58:01
18th 80 Anete Geduševa-Bērziņa Valmiera S20 8 53:15
19th 89 Anita Ieviņa Cēsis S40 8 54:42
20th 81 Didzis Krīgers Skrienam kopā V55 8 56:30
21st 93 Zane Saliņa Neko S20 8 57:10
22nd 47 Jānis Dainis Kocēnu sporta skola V55 8 57:22
23rd 67 Agnese Allika Lēnie, vientuļie vaļi S20 8 58:15
24th 69 Dace Liepiņa Rubene S40 8 58:27
25th 180 Uldis Mīlenbergs Rubene V20 7 54:20
26th 96 Jānis Saliņš Neko V55 7 55:23
27th 97 Inga Vīksna Kocēnu MTB S40 7 56:08
28th 57 Andis Gailis Valmieras velo vienība V40 6 34:14
29th 98 Andris Āboliņš Kocēnu MTB V (nujotaji) 6 53:31
30th 84 Solvita Grāvelsiņa Rubene S (nujotajas) 6 53:38
31st 186 Agita Marena Rubene S (nujotajas) 6 56:25
32nd 175 Vita Zariņa Vaidava S (nujotajas) 6 59:07
33rd 170 Laila Ceika Individuāli S55 5 47:21
34th 41 Ligita Vasiļevska Burtnieki S55 5 51:54
35th 64 Inese Eglīte Zilaiskalns S (nujotajas) 5 52:48
36th 178 Uldis Ņikuļins Valmiera V20 4 23:24
37th 61 Gunita Mīlenberga Individuāli S (nujotajas) 4 43:22
38th 50 Zigrīda Kazibrodska Zilaiskalns S (nujotajas) 4 56:17

Lap Times

Pos Name Class Laps Time 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1st Edgars Kokorēvičs
Burkānciems &Co
V20 11 57:25 4:42 (2nd)
4:42 (2nd)
9:45 (3rd)
5:03 (14th)
14:49 (3rd)
5:04 (15th=)
19:51 (2nd)
5:02 (13th)
25:08 (2nd)
5:17 (23rd=)
30:24 (1st)
5:16 (21st=)
35:50 (1st)
5:26 (42nd=)
41:13 (1st)
5:23 (36th=)
46:38 (1st)
5:25 (40th=)
51:58 (1st)
5:20 (30th=)
57:25 (1st)
5:27 (45th=)
2nd Ilgvars Šmits
Kocēni
V20 11 57:57 4:37 (1st)
4:37 (1st)
9:27 (1st)
4:50 (5th)
14:23 (1st)
4:56 (8th=)
19:35 (1st)
5:12 (18th=)
24:51 (1st)
5:16 (21st=)
30:43 (2nd)
5:52 (91st=)
36:09 (2nd)
5:26 (42nd=)
41:33 (2nd)
5:24 (38th=)
47:01 (2nd)
5:28 (47th=)
52:29 (2nd)
5:28 (47th=)
57:57 (2nd)
5:28 (47th=)
3rd Mārtiņš Ķerpe
Valmiera
V20 11 59:06 4:46 (3rd)
4:46 (3rd)
9:50 (4th)
5:04 (15th=)
15:07 (4th)
5:17 (23rd=)
20:28 (4th)
5:21 (32nd=)
25:49 (4th)
5:21 (32nd=)
31:17 (3rd)
5:28 (47th=)
36:54 (3rd)
5:37 (60th=)
42:29 (3rd)
5:35 (57th=)
48:14 (3rd)
5:45 (79th=)
53:44 (3rd)
5:30 (52nd)
59:06 (3rd)
5:22 (35th)
4th Ritvars Klapars
Burkānciems &Co
V40 10 54:56 4:55 (5th)
4:55 (7th)
10:12 (5th)
5:17 (23rd=)
15:36 (5th)
5:24 (38th=)
21:03 (5th)
5:27 (45th=)
26:35 (5th)
5:32 (53rd=)
32:16 (4th)
5:41 (65th=)
37:59 (4th)
5:43 (72nd=)
43:36 (4th)
5:37 (60th=)
49:24 (4th)
5:48 (87th)
54:56 (4th)
5:32 (53rd=)
5th Valdis Tilts
Vaidava
V55 10 55:28 5:20 (12th)
5:20 (30th=)
10:46 (10th)
5:26 (42nd=)
16:11 (8th)
5:25 (40th=)
21:43 (7th)
5:32 (53rd=)
27:24 (7th)
5:41 (65th=)
33:11 (6th)
5:47 (84th=)
38:57 (7th)
5:46 (83rd)
44:32 (6th)
5:35 (57th=)
50:14 (5th)
5:42 (71st)
55:28 (5th)
5:14 (20th)
6th Mārtiņš Birums
Burkānciems &Co
V20 10 55:58 5:00 (8th)
5:00 (11th)
10:19 (7th)
5:19 (27th=)
16:03 (7th)
5:44 (76th=)
21:46 (8th)
5:43 (72nd=)
27:31 (8th)
5:45 (79th=)
33:12 (7th)
5:41 (65th=)
38:56 (6th)
5:44 (76th=)
44:37 (7th)
5:41 (65th=)
50:17 (6th)
5:40 (64th)
55:58 (6th)
5:41 (65th=)
7th Kaspars Skrastiņš
Bērzaine
V40 10 56:35 4:56 (6th)
4:56 (8th=)
10:17 (6th)
5:21 (32nd=)
15:45 (6th)
5:28 (47th=)
21:19 (6th)
5:34 (56th)
26:57 (6th)
5:38 (62nd)
32:40 (5th)
5:43 (72nd=)
38:35 (5th)
5:55 (96th)
44:31 (5th)
5:56 (97th=)
50:31 (7th)
6:00 (106th=)
56:35 (7th)
6:04 (117th=)
8th Karīna Lezdiņa
Valmiera
S20 10 59:06 5:12 (10th)
5:12 (18th=)
10:53 (11th)
5:41 (65th=)
16:44 (10th)
5:51 (88th=)
22:41 (10th)
5:57 (101st=)
28:44 (10th)
6:03 (113th=)
34:47 (9th)
6:03 (113th=)
40:57 (8th)
6:10 (130th=)
47:05 (8th)
6:08 (127th)
53:12 (8th)
6:07 (124th=)
59:06 (8th)
5:54 (94th=)
9th Roberts Siliņš
Vaidava
V20 10 59:42 5:39 (14th)
5:39 (63rd)
11:35 (14th)
5:56 (97th=)
17:39 (15th)
6:04 (117th=)
23:44 (14th)
6:05 (121st=)
29:40 (12th)
5:56 (97th=)
35:37 (11th)
5:57 (101st=)
41:42 (10th)
6:05 (121st=)
47:42 (10th)
6:00 (106th=)
53:43 (9th)
6:01 (111th=)
59:42 (9th)
5:59 (105th)
10th Niks Balgalvis
Valmieras tehnikums
V20 9 54:14 5:11 (9th)
5:11 (17th)
10:34 (8th)
5:23 (36th=)
16:19 (9th)
5:45 (79th=)
22:23 (9th)
6:04 (117th=)
28:40 (9th)
6:17 (141st=)
34:50 (10th)
6:10 (130th=)
41:10 (9th)
6:20 (145th=)
47:33 (9th)
6:23 (156th)
54:14 (10th)
6:41 (180th=)
11th Reinis Zeibarts
AK 12
V20 9 54:49 5:52 (17th)
5:52 (91st=)
12:14 (17th)
6:22 (153rd=)
18:36 (18th)
6:22 (153rd=)
25:06 (19th)
6:30 (165th)
30:53 (16th)
5:47 (84th=)
36:46 (16th)
5:53 (93rd)
42:53 (14th)
6:07 (124th=)
49:02 (13th)
6:09 (128th=)
54:49 (11th)
5:47 (84th=)
12th Inese Kokorēviča
Burkānciems &Co
S20 9 54:50 5:19 (11th)
5:19 (27th=)
11:10 (12th)
5:51 (88th=)
17:08 (12th)
5:58 (104th)
23:11 (11th)
6:03 (113th=)
29:22 (11th)
6:11 (133rd)
35:42 (12th)
6:20 (145th=)
42:03 (11th)
6:21 (149th=)
48:16 (11th)
6:13 (135th=)
54:50 (12th)
6:34 (168th=)
13th Dace Demme Vimba
Wimbas
S20 9 54:54 6:21 (20th)
6:21 (149th=)
12:37 (19th)
6:16 (140th)
18:41 (19th)
6:04 (117th=)
24:37 (16th)
5:56 (97th=)
30:44 (15th)
6:07 (124th=)
36:44 (14th=)
6:00 (106th=)
42:47 (13th)
6:03 (113th=)
48:57 (12th)
6:10 (130th=)
54:54 (13th)
5:57 (101st=)
14th Aivis Gailītis
Sauļi
V40 9 55:56 5:44 (15th)
5:44 (76th=)
11:38 (15th)
5:54 (94th=)
17:38 (14th)
6:00 (106th=)
23:39 (13th)
6:01 (111th=)
29:44 (13th)
6:05 (121st=)
36:03 (13th)
6:19 (144th)
42:30 (12th)
6:27 (162nd)
49:06 (14th)
6:36 (173rd)
55:56 (14th)
6:50 (190th=)
15th Dainis Zvaigznons
Individuāli
V20 9 56:21 5:35 (13th)
5:35 (57th=)
11:20 (13th)
5:45 (79th=)
17:29 (13th)
6:09 (128th=)
23:47 (15th)
6:18 (143rd)
30:18 (14th)
6:31 (166th=)
36:44 (14th=)
6:26 (160th=)
43:09 (15th)
6:25 (158th=)
49:47 (15th)
6:38 (175th=)
56:21 (15th)
6:34 (168th=)
16th Nora Baranovska
Burkānciems &Co
S40 9 56:39 6:00 (18th)
6:00 (106th=)
12:17 (18th)
6:17 (141st=)
18:32 (17th)
6:15 (137th=)
24:53 (18th)
6:21 (149th=)
31:08 (17th)
6:15 (137th=)
37:32 (17th)
6:24 (157th)
43:57 (16th)
6:25 (158th=)
50:17 (16th)
6:20 (145th=)
56:39 (16th)
6:22 (153rd=)
17th Kitija Līgate
ZVOC
S20 9 58:01 5:51 (16th)
5:51 (88th=)
12:04 (16th)
6:13 (135th=)
18:24 (16th)
6:20 (145th=)
24:45 (17th)
6:21 (149th=)
31:14 (18th)
6:29 (164th)
37:59 (18th)
6:45 (186th=)
44:49 (17th)
6:50 (190th=)
51:27 (17th)
6:38 (175th=)
58:01 (17th)
6:34 (168th=)
18th Anete Geduševa-Bērziņa
Valmiera
S20 8 53:15 6:15 (19th)
6:15 (137th=)
12:43 (20th)
6:28 (163rd)
19:18 (20th)
6:35 (171st=)
25:59 (20th)
6:41 (180th=)
32:42 (19th)
6:43 (182nd=)
39:28 (19th)
6:46 (188th)
46:20 (18th)
6:52 (195th)
53:15 (18th)
6:55 (198th)
19th Anita Ieviņa
Cēsis
S40 8 54:42 6:35 (22nd)
6:35 (171st=)
13:20 (21st)
6:45 (186th=)
20:13 (22nd)
6:53 (196th)
27:10 (22nd)
6:57 (200th)
34:04 (20th)
6:54 (197th)
40:55 (20th)
6:51 (192nd=)
47:46 (19th)
6:51 (192nd=)
54:42 (19th)
6:56 (199th)
20th Didzis Krīgers
Skrienam kopā
V55 8 56:30 6:44 (26th)
6:44 (184th=)
13:35 (24th)
6:51 (192nd=)
20:35 (23rd)
7:00 (201st)
27:37 (23rd)
7:02 (202nd)
34:41 (22nd)
7:04 (205th=)
41:45 (21st)
7:04 (205th=)
49:09 (20th)
7:24 (223rd=)
56:30 (20th)
7:21 (217th=)
21st Zane Saliņa
Neko
S20 8 57:10 7:04 (27th=)
7:04 (205th=)
14:15 (27th)
7:11 (211th)
21:02 (24th)
6:47 (189th)
28:05 (24th)
7:03 (203rd=)
35:17 (23rd)
7:12 (212th)
42:33 (23rd)
7:16 (215th)
49:55 (22nd)
7:22 (220th=)
57:10 (21st)
7:15 (214th)
22nd Jānis Dainis
Kocēnu sporta skola
V55 8 57:22 6:37 (23rd)
6:37 (174th)
13:21 (22nd)
6:44 (184th=)
20:01 (21st)
6:40 (179th)
26:44 (21st)
6:43 (182nd=)
34:28 (21st)
7:44 (236th)
42:01 (22nd)
7:33 (229th)
49:35 (21st)
7:34 (230th=)
57:22 (22nd)
7:47 (237th)
23rd Agnese Allika
Lēnie, vientuļie vaļi
S20 8 58:15 6:39 (24th=)
6:39 (177th=)
13:43 (25th)
7:04 (205th=)
21:17 (26th)
7:34 (230th=)
28:57 (26th)
7:40 (233rd)
36:19 (24th)
7:22 (220th=)
43:40 (24th)
7:21 (217th=)
51:07 (24th)
7:27 (226th)
58:15 (23rd)
7:08 (210th)
24th Dace Liepiņa
Rubene
S40 8 58:27 6:39 (24th=)
6:39 (177th=)
14:03 (26th)
7:24 (223rd=)
21:40 (27th)
7:37 (232nd)
28:53 (25th)
7:13 (213th)
36:22 (25th)
7:29 (227th)
43:43 (25th)
7:21 (217th=)
51:03 (23rd)
7:20 (216th)
58:27 (24th)
7:24 (223rd=)
25th Uldis Mīlenbergs
Rubene
V20 7 54:20 6:26 (21st)
6:26 (160th=)
13:29 (23rd)
7:03 (203rd=)
21:11 (25th)
7:42 (234th=)
29:03 (27th)
7:52 (238th)
37:06 (26th)
8:03 (244th)
45:18 (26th)
8:12 (247th)
54:20 (25th)
9:02 (264th)
26th Jānis Saliņš
Neko
V55 7 55:23 7:04 (27th=)
7:04 (205th=)
14:36 (28th)
7:32 (228th)
21:59 (28th)
7:23 (222nd)
29:41 (28th)
7:42 (234th=)
37:47 (27th)
8:06 (245th)
46:30 (27th)
8:43 (250th=)
55:23 (26th)
8:53 (256th=)
27th Inga Vīksna
Kocēnu MTB
S40 7 56:08 7:53 (29th)
7:53 (239th)
15:47 (29th)
7:54 (240th)
23:45 (29th)
7:58 (241st=)
31:52 (29th)
8:07 (246th)
39:53 (28th)
8:01 (243rd)
47:51 (28th)
7:58 (241st=)
56:08 (27th)
8:17 (248th)
28th Andis Gailis
Valmieras velo vienība
V40 6 34:14 4:47 (4th)
4:47 (4th)
9:39 (2nd)
4:52 (6th)
14:40 (2nd)
5:01 (12th)
19:57 (3rd)
5:17 (23rd=)
25:16 (3rd)
5:19 (27th=)
34:14 (8th)
8:58 (259th)
29th Andris Āboliņš
Kocēnu MTB
V (nujotaji) 6 53:31 9:27 (34th)
9:27 (269th)
18:28 (32nd)
9:01 (262nd=)
27:15 (31st)
8:47 (253rd)
36:00 (31st)
8:45 (252nd)
44:43 (29th)
8:43 (250th=)
53:31 (29th)
8:48 (254th)
30th Solvita Grāvelsiņa
Rubene
S (nujotajas) 6 53:38 8:59 (31st)
8:59 (260th)
17:59 (31st)
9:00 (261st)
26:54 (30th)
8:55 (258th)
35:55 (30th)
9:01 (262nd=)
44:45 (30th)
8:50 (255th)
53:38 (30th)
8:53 (256th=)
31st Agita Marena
Rubene
S (nujotajas) 6 56:25 9:13 (32nd)
9:13 (265th=)
18:46 (33rd)
9:33 (272nd)
28:23 (33rd)
9:37 (274th)
37:53 (33rd)
9:30 (270th=)
47:06 (31st)
9:13 (265th=)
56:25 (31st)
9:19 (267th)
32nd Vita Zariņa
Vaidava
S (nujotajas) 6 59:07 9:58 (35th)
9:58 (280th=)
19:51 (35th)
9:53 (278th)
29:50 (34th)
9:59 (282nd)
39:47 (34th)
9:57 (279th)
49:32 (33rd)
9:45 (276th)
59:07 (32nd)
9:35 (273rd)
33rd Laila Ceika
Individuāli
S55 5 47:21 8:23 (30th)
8:23 (249th)
17:53 (30th)
9:30 (270th=)
27:51 (32nd)
9:58 (280th=)
37:33 (32nd)
9:42 (275th)
47:21 (32nd)
9:48 (277th)
34th Ligita Vasiļevska
Burtnieki
S55 5 51:54 9:21 (33rd)
9:21 (268th)
19:40 (34th)
10:19 (284th)
30:11 (35th)
10:31 (286th=)
41:04 (35th)
10:53 (293rd)
51:54 (34th)
10:50 (292nd)
35th Inese Eglīte
Zilaiskalns
S (nujotajas) 5 52:48 10:31 (37th)
10:31 (286th=)
21:27 (37th)
10:56 (294th)
32:05 (37th)
10:38 (289th)
42:37 (36th)
10:32 (288th)
52:48 (35th)
10:11 (283rd)
36th Uldis Ņikuļins
Valmiera
V20 4 23:24 4:58 (7th)
4:58 (10th)
10:41 (9th)
5:43 (72nd=)
16:53 (11th)
6:12 (134th)
23:24 (12th)
6:31 (166th=)
37th Gunita Mīlenberga
Individuāli
S (nujotajas) 4 43:22 10:26 (36th)
10:26 (285th)
21:13 (36th)
10:47 (291st)
31:59 (36th)
10:46 (290th)
43:22 (37th)
11:23 (295th)
38th Zigrīda Kazibrodska
Zilaiskalns
S (nujotajas) 4 56:17 13:07 (38th)
13:07 (296th)
26:58 (38th)
13:51 (297th)
41:33 (38th)
14:35 (298th)
56:17 (38th)
14:44 (299th)