Cilpas

Rezulāti I.kārta - 26.jūlijs 2018

...return to index

Class Results

S10

Results

0,3km

Pos No. Name Team Laps Time

S110

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time

S130

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time

S14

Results

0,3km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 3 Ernestīne Knēta Meridiāns 25 00:29:37

S16

Results

1,6km

Pos No. Name Team Laps Time

S50

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time

S70

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time

S90

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 44 Aiga Strazdiņa Virsotne/MARMOT 6 00:59:19
2nd 45 Mārīte Knēta Dako 5 00:51:07
3rd 50 Anete Geduševa Valmiera 4 00:48:34
4th 52 Agita Marena KSK 4 00:53:27
5th 47 Inga Vīksna Team SKY Vaidava 2 00:45:21

V10

Results

0,3km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 6 Jēkabs Melecis Valmieras velo vienība 27 00:29:45
2nd 5 Emīls Strazdiņš Old Crabs Vaidava 26 00:29:49
3rd 4 Jānis Saldūksnis KSK 15 00:29:33
4th 1 Ralfs Vazdiķis Old Crabs Vaidava 12 00:13:22

V110

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 42 Artūrs Bērziņš Valmieras velo vienība 6 00:53:43
2nd 57 Gatis Melgalvis Valmieras velo vienība 6 00:53:49
3rd 37 Māris Permaņickis Kocēnu MTB 6 00:55:10
4th 53 Oskars Strazdiņš Old Crabs Vaidava 6 00:56:08
5th 40 Mārtiņš Apinis Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme 6 00:57:43
6th 43 Uldis Liepiņš Kocēnu MTB 5 00:48:43
7th 69 Ainārs Judeiks Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme 5 00:55:22
8th 56 Jānis Ķīsis Ind. 5 00:57:29
9th 67 Ivars Jēkabsons KSK 5 00:59:02
10th 46 Andris Āboliņš Kocēnu MTB 4 00:47:11

V130

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 59 Druvis Paeglis Valmieras velo vienība 6 00:58:56
2nd 48 Ainārs Apinis Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme 5 00:51:58
3rd 58 Agris Liepiņš Kocēnu MTB 5 00:53:43

V14

Results

0,3km

Pos No. Name Team Laps Time

V16

Results

1,6km

Pos No. Name Team Laps Time

V50

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time

V70

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time

V90

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 66 Kalvis Līcis Kocēnu MTB 6 00:54:26
2nd 55 Andis Gailis Valmieras velo vienība 6 00:54:58
3rd 38 Ģirts Vanags Veloprieks Valmiera 5 00:54:41
4th 39 Anrijs Vazdiķis Old Crabs Vaidava 5 00:58:16
5th 49 Noels Āboltiņš Ind. 4 00:42:28
Course Results

SV10/SV14/30min

Results

0,3km

Pos No. Name Team Class Laps Time
1st 6 Jēkabs Melecis Valmieras velo vienība V10 27 00:29:45
2nd 5 Emīls Strazdiņš Old Crabs Vaidava V10 26 00:29:49
3rd 3 Ernestīne Knēta Meridiāns S14 25 00:29:37
4th 4 Jānis Saldūksnis KSK V10 15 00:29:33
5th 1 Ralfs Vazdiķis Old Crabs Vaidava V10 12 00:13:22

SV16/30min

Results

1,6km

Pos No. Name Team Class Laps Time

Svara/60 min

Results

3,3km

Pos No. Name Team Class Laps Time
1st 42 Artūrs Bērziņš Valmieras velo vienība V110 6 00:53:43
2nd 57 Gatis Melgalvis Valmieras velo vienība V110 6 00:53:49
3rd 66 Kalvis Līcis Kocēnu MTB V90 6 00:54:26
4th 55 Andis Gailis Valmieras velo vienība V90 6 00:54:58
5th 37 Māris Permaņickis Kocēnu MTB V110 6 00:55:10
6th 53 Oskars Strazdiņš Old Crabs Vaidava V110 6 00:56:08
7th 40 Mārtiņš Apinis Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme V110 6 00:57:43
8th 59 Druvis Paeglis Valmieras velo vienība V130 6 00:58:56
9th 44 Aiga Strazdiņa Virsotne/MARMOT S90 6 00:59:19
10th 43 Uldis Liepiņš Kocēnu MTB V110 5 00:48:43
11th 45 Mārīte Knēta Dako S90 5 00:51:07
12th 48 Ainārs Apinis Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme V130 5 00:51:58
13th 58 Agris Liepiņš Kocēnu MTB V130 5 00:53:43
14th 38 Ģirts Vanags Veloprieks Valmiera V90 5 00:54:41
15th 69 Ainārs Judeiks Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme V110 5 00:55:22
16th 56 Jānis Ķīsis Ind. V110 5 00:57:29
17th 39 Anrijs Vazdiķis Old Crabs Vaidava V90 5 00:58:16
18th 67 Ivars Jēkabsons KSK V110 5 00:59:02
19th 49 Noels Āboltiņš Ind. V90 4 00:42:28
20th 46 Andris Āboliņš Kocēnu MTB V110 4 00:47:11
21st 50 Anete Geduševa Valmiera S90 4 00:48:34
22nd 52 Agita Marena KSK S90 4 00:53:27
23rd 47 Inga Vīksna Team SKY Vaidava S90 2 00:45:21