Cilpas

Rezulāti II.kārta - 16.augusts 2018

...return to index

Class Results

S10

Results

0,3km

Pos No. Name Team Laps Time

S110

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 83 Una Iknere Valmieras velo vienība 4 00:51:43

S130

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time

S14

Results

0,3km

Pos No. Name Team Laps Time

S16

Results

1,6km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 3 Ernestīne Knēta Meridiāns 3 00:26:19

S50

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time

S70

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time

S90

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 45 Mārīte Knēta Dako 6 00:59:17
2nd 44 Aiga Strazdiņa Virsotne/MARMOT 5 00:53:25
3rd 11 Inguna Korņējeva Vecate 4 00:51:04
4th 52 Agita Marena KSK 4 00:54:50

V10

Results

0,3km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 6 Jēkabs Melecis Valmieras velo vienība 23 00:29:19
2nd 8 Dāvis Bāliņš Ind. 20 00:29:31
3rd 1 Ralfs Vazdiķis Old Crabs Vaidava 13 00:17:09
4th 4 Jānis Saldūksnis KSK 13 00:27:39

V110

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 76 Henrijs Vimba Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme 7 00:55:54
2nd 87 Uldis Veinbergs Valmieras velo vienība 6 00:53:30
3rd 82 Matīss Sniegs Valmieras velo vienība 6 00:53:53
4th 57 Gatis Melgalvis Valmieras velo vienība 6 00:55:24
5th 37 Māris Permaņickis Kocēnu MTB 6 00:58:03
6th 99 Gatis Plusniņš Kocēnu MTB 5 00:50:27
7th 56 Jānis Ķīsis Ind. 5 00:51:14
8th 40 Mārtiņš Apinis Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme 5 00:53:11
9th 69 Ainārs Judeiks Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme 5 00:56:52
10th 46 Andris Āboliņš Kocēnu MTB 4 00:47:32
11th 105 Normunds Rozītis Valmiera 4 00:49:31
12th 86 Andis Bāliņš Ind. 4 00:53:46
13th 81 Gunārs Mīlenbergs Ind. 3 00:48:52

V130

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 70 Uģis Ozols Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme 6 00:59:43
2nd 48 Ainārs Apinis Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme 5 00:53:36
3rd 58 Agris Liepiņš Kocēnu MTB 4 00:48:45

V14

Results

0,3km

Pos No. Name Team Laps Time

V16

Results

1,6km

Pos No. Name Team Laps Time

V50

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time

V70

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time

V90

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 85 Ilgvars Šmits Ind. 7 00:59:46
2nd 55 Andis Gailis Valmieras velo vienība 6 00:54:07
3rd 77 Andrejs Ziema Kocēnu MTB 6 00:54:36
4th 51 Māris Heinols Kocēnu MTB 6 00:59:09
5th 38 Ģirts Vanags Veloprieks Valmiera 5 00:53:43
6th 39 Anrijs Vazdiķis Old Crabs Vaidava 5 00:58:40
7th 62 Jānis Dainis Kocēnu MTB 4 00:56:34
Course Results

SV10/SV14/30min

Results

0,3km

Pos No. Name Team Class Laps Time
1st 6 Jēkabs Melecis Valmieras velo vienība V10 23 00:29:19
2nd 8 Dāvis Bāliņš Ind. V10 20 00:29:31
3rd 1 Ralfs Vazdiķis Old Crabs Vaidava V10 13 00:17:09
4th 4 Jānis Saldūksnis KSK V10 13 00:27:39

SV16/30min

Results

1,6km

Pos No. Name Team Class Laps Time
1st 3 Ernestīne Knēta Meridiāns S16 3 00:26:19

Svara/60min

Results

3,3km

Pos No. Name Team Class Laps Time
1st 76 Henrijs Vimba Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme V110 7 00:55:54
2nd 85 Ilgvars Šmits Ind. V90 7 00:59:46
3rd 87 Uldis Veinbergs Valmieras velo vienība V110 6 00:53:30
4th 82 Matīss Sniegs Valmieras velo vienība V110 6 00:53:53
5th 55 Andis Gailis Valmieras velo vienība V90 6 00:54:07
6th 77 Andrejs Ziema Kocēnu MTB V90 6 00:54:36
7th 57 Gatis Melgalvis Valmieras velo vienība V110 6 00:55:24
8th 37 Māris Permaņickis Kocēnu MTB V110 6 00:58:03
9th 51 Māris Heinols Kocēnu MTB V90 6 00:59:09
10th 45 Mārīte Knēta Dako S90 6 00:59:17
11th 70 Uģis Ozols Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme V130 6 00:59:43
12th 99 Gatis Plusniņš Kocēnu MTB V110 5 00:50:27
13th 56 Jānis Ķīsis Ind. V110 5 00:51:14
14th 40 Mārtiņš Apinis Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme V110 5 00:53:11
15th 44 Aiga Strazdiņa Virsotne/MARMOT S90 5 00:53:25
16th 48 Ainārs Apinis Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme V130 5 00:53:36
17th 38 Ģirts Vanags Veloprieks Valmiera V90 5 00:53:43
18th 69 Ainārs Judeiks Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme V110 5 00:56:52
19th 39 Anrijs Vazdiķis Old Crabs Vaidava V90 5 00:58:40
20th 46 Andris Āboliņš Kocēnu MTB V110 4 00:47:32
21st 58 Agris Liepiņš Kocēnu MTB V130 4 00:48:45
22nd 105 Normunds Rozītis Valmiera V110 4 00:49:31
23rd 11 Inguna Korņējeva Vecate S90 4 00:51:04
24th 83 Una Iknere Valmieras velo vienība S110 4 00:51:43
25th 86 Andis Bāliņš Ind. V110 4 00:53:46
26th 52 Agita Marena KSK S90 4 00:54:50
27th 62 Jānis Dainis Kocēnu MTB V90 4 00:56:34
28th 81 Gunārs Mīlenbergs Ind. V110 3 00:48:52