Cilpas

Rezultāti III.kārta 30.augusts 2018

...return to index

Class Results

S10

Results

0,3km

Pos No. Name Team Laps Time

S110

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 83 Una Iknere Valmieras velo vienība 4 00:48:18
2nd 111 Inga Vaļska TRX Cēsis 3 00:49:48

S130

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time

S14

Results

0,3km

Pos No. Name Team Laps Time

S16

Results

1,6km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 3 Ernestīne Knēta Meridiāns 4 00:29:34

S50

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time

S70

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time

S90

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 45 Mārīte Knēta Dako 6 00:58:38
2nd 44 Aiga Strazdiņa Virsotne/MARMOT 5 00:53:52
3rd 11 Inguna Korņējeva Vecate 4 00:50:06
4th 52 Agita Marena KSK 4 00:51:04
5th 110 Inguna Eglīte TRX Cēsis 4 00:52:30

V10

Results

0,3km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 6 Jēkabs Melecis Valmieras velo vienība 24 00:28:42
2nd 8 Dāvis Bāliņš Ind. 24 00:29:18
3rd 5 Emīls Strazdiņš Old Crabs Vaidava 24 00:29:41
4th 4 Jānis Saldūksnis KSK 14 00:25:52

V110

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 57 Gatis Melgalvis Valmieras velo vienība 6 00:51:21
2nd 82 Matīss Sniegs Valmieras velo vienība 6 00:51:56
3rd 114 Rūdolfs Vimba Valmieras velo vienība 6 00:52:20
4th 99 Gatis Plusniņš Kocēnu MTB 6 00:55:36
5th 37 Māris Permaņickis Kocēnu MTB 6 00:56:09
6th 40 Mārtiņš Apinis Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme 5 00:50:14
7th 56 Jānis Ķīsis Ind. 5 00:50:21
8th 86 Andis Bāliņš Ind. 4 00:48:34

V130

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 70 Uģis Ozols Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme 6 00:57:53
2nd 48 Ainārs Apinis Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme 5 00:50:55
3rd 58 Agris Liepiņš Kocēnu MTB 5 00:56:04
4th 113 Māris Pētersons Pēdu nav 3 00:37:28

V14

Results

0,3km

Pos No. Name Team Laps Time

V16

Results

1,6km

Pos No. Name Team Laps Time

V50

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time

V70

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time

V90

Results

3,3km

Pos No. Name Team Laps Time
1st 85 Ilgvars Šmits Ind. 7 00:57:50
2nd 77 Andrejs Ziema Kocēnu MTB 6 00:52:30
3rd 112 Raitis Kājiņš Cēsis 6 00:55:05
4th 55 Andis Gailis Valmieras velo vienība 6 00:55:19
5th 51 Māris Heinols Kocēnu MTB 6 00:56:28
6th 39 Anrijs Vazdiķis Old Crabs Vaidava 5 00:56:55
7th 38 Ģirts Vanags Veloprieks Valmiera 4 00:42:01
8th 62 Jānis Dainis Kocēnu MTB 2 00:42:30
Course Results

SV10/SV14/30min

Results

0,3km

Pos No. Name Team Class Laps Time
1st 6 Jēkabs Melecis Valmieras velo vienība V10 24 00:28:42
2nd 8 Dāvis Bāliņš Ind. V10 24 00:29:18
3rd 5 Emīls Strazdiņš Old Crabs Vaidava V10 24 00:29:41
4th 4 Jānis Saldūksnis KSK V10 14 00:25:52

SV16/30min

Results

1,6km

Pos No. Name Team Class Laps Time
1st 3 Ernestīne Knēta Meridiāns S16 4 00:29:34

Svara/60min

Results

3,3km

Pos No. Name Team Class Laps Time
1st 85 Ilgvars Šmits Ind. V90 7 00:57:50
2nd 57 Gatis Melgalvis Valmieras velo vienība V110 6 00:51:21
3rd 82 Matīss Sniegs Valmieras velo vienība V110 6 00:51:56
4th 114 Rūdolfs Vimba Valmieras velo vienība V110 6 00:52:20
5th 77 Andrejs Ziema Kocēnu MTB V90 6 00:52:30
6th 112 Raitis Kājiņš Cēsis V90 6 00:55:05
7th 55 Andis Gailis Valmieras velo vienība V90 6 00:55:19
8th 99 Gatis Plusniņš Kocēnu MTB V110 6 00:55:36
9th 37 Māris Permaņickis Kocēnu MTB V110 6 00:56:09
10th 51 Māris Heinols Kocēnu MTB V90 6 00:56:28
11th 70 Uģis Ozols Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme V130 6 00:57:53
12th 45 Mārīte Knēta Dako S90 6 00:58:38
13th 40 Mārtiņš Apinis Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme V110 5 00:50:14
14th 56 Jānis Ķīsis Ind. V110 5 00:50:21
15th 48 Ainārs Apinis Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme V130 5 00:50:55
16th 44 Aiga Strazdiņa Virsotne/MARMOT S90 5 00:53:52
17th 58 Agris Liepiņš Kocēnu MTB V130 5 00:56:04
18th 39 Anrijs Vazdiķis Old Crabs Vaidava V90 5 00:56:55
19th 38 Ģirts Vanags Veloprieks Valmiera V90 4 00:42:01
20th 83 Una Iknere Valmieras velo vienība S110 4 00:48:18
21st 86 Andis Bāliņš Ind. V110 4 00:48:34
22nd 11 Inguna Korņējeva Vecate S90 4 00:50:06
23rd 52 Agita Marena KSK S90 4 00:51:04
24th 110 Inguna Eglīte TRX Cēsis S90 4 00:52:30
25th 113 Māris Pētersons Pēdu nav V130 3 00:37:28
26th 111 Inga Vaļska TRX Cēsis S110 3 00:49:48
27th 62 Jānis Dainis Kocēnu MTB V90 2 00:42:30