Kopvērtējums

Sākums

Class Results

S10

Results

Pos Name Club Gender/Age I.karta II.karta III.karta Total Total Time
  Katrīna Gailīte Sauļi   -   3 (1) 3 (1) - -

S16

Results

Pos Name Club Gender/Age I.karta II.karta III.karta Total Total Time

S18

Results

Pos Name Club Gender/Age I.karta II.karta III.karta Total Total Time

S30

Results

Pos Name Club Gender/Age I.karta II.karta III.karta Total Total Time
1st Baiba Gorovenko Sporta klubs WENDI   5 (1) 5 (1) 5 (1) 15 02:49:57

S50

Results

Pos Name Club Gender/Age I.karta II.karta III.karta Total Total Time
1st Inga Vīksna Vējiem līdzi...   4 (2) 4 (2) 4 (1) 12 02:50:16
  Laila Ceika Individuāli   -   4 (3) 4 (2) - -
  Inguna Korņējeva Burtnieku novads   5 (1) 5 (1) -   - -

S7

Results

Pos Name Club Gender/Age I.karta II.karta III.karta Total Total Time
1st Samanta Gorovenko Sporta klubs WENDI   2 (1) 3 (1) 2 (2) 7 00:41:51
  Elizabete Ņičipore     -   -   6 (1) - -
  Annika Āboliņa Lielstraupes MTB   1 (2) -   -   - -

S8

Results

Pos Name Club Gender/Age I.karta II.karta III.karta Total Total Time

V10

Results

Pos Name Club Gender/Age I.karta II.karta III.karta Total Total Time
  Rainers Zviedris Valmieras velo vienība   6 (1) 6 (1) -   - -
  Bruno Būmanis Valmieras velo vienība   5 (3) 5 (2) -   - -
  Ralfs Vanags Valmieras velo vienība   6 (2) -   -   - -
  Rūdolfs Piziks Valmieras velo vienība   5 (3) -   -   - -
  Kristers Jānis Āboliņš Lielstraupes MTB   4 (5) -   -   - -
  Kristers Zviedris Valmieras velo vienība   4 (6) -   -   - -
  Teodors Kambala individuāli   4 (7) -   -   - -
  Vestards Sirmais Dikļi   3 (8) -   -   - -

V16

Results

Pos Name Club Gender/Age I.karta II.karta III.karta Total Total Time
  Gustavs Ankravs Valmieras Velo vienība   -   5 (1) -   - -

V18

Results

Pos Name Club Gender/Age I.karta II.karta III.karta Total Total Time
  Atis Heinols     -   -   6 (1) - -
  Artūrs Bērziņš Kocēnu novads   7 (1) -   -   - -

V30

Results

Pos Name Club Gender/Age I.karta II.karta III.karta Total Total Time
1st GatisMelgalvis Valmieras velo vienība   7 (2) 7 (2) 7 (3) 21 02:52:25
2nd Andrejs Ziema Kocēnu MTB   7 (3) 7 (1) 7 (5) 21 02:54:40
3rd Andis Gailis Valmieras velo vienība   7 (1) 6 (4) 7 (4) 20 02:46:57
4th Māris Permaņickis Kocēnu MTB   6 (6) 6 (6) 6 (6) 18 02:49:06
5th Ģirts Vanags Veloprieks Valmiera   5 (7) 5 (9) 5 (7) 15 02:33:44
  Uldis Veinbergs Valmieras Velo vienība   -   6 (7) 7 (2) - -
  Jānis Vanags     -   -   7 (1) - -
  Gatis Plusniņš Kocēnu MTB   6 (4) 6 (5) -   - -
  Uģis Ozols Dako Ziemeļvidzeme   6 (5) 6 (8) -   - -
  Oskars Strazdiņš Old Crabs Rubene   -   7 (3) -   - -
  Edgars Olengovičs Sporta klubs VENDI   -   5 (10) -   - -

V50

Results

Pos Name Club Gender/Age I.karta II.karta III.karta Total Total Time
1st Andris Āboliņš Kocēnu MTB   5 (3) 6 (4) 5 (4) 16 02:42:07
  Druvis Paeglis Valmieras Velo vienība   -   6 (3) 6 (2) - -
  Aivis Gailītis Sauļi   -   5 (5) 5 (3) - -
  Jānis Vimba     -   -   7 (1) - -
  Ainārs Apinis Dako Ziemeļvidzeme   6 (1) 6 (1) -   - -
  Ivars Sniegs Valmieras velo vienība   6 (2) 6 (2) -   - -

V7

Results

Pos Name Club Gender/Age I.karta II.karta III.karta Total Total Time
1st Krišs Zariņš Rubene   2 (2) 4 (2) 4 (1) 10 01:06:39
  Miķelis Melecis Valmieras velo vienība   -   5 (1) -   - -
  Fēlikss Āboliņš Lielstraupes MTB   4 (1) -   -   - -

V8

Results

Pos Name Club Gender/Age I.karta II.karta III.karta Total Total Time
  Jēkabs Melecis Valmieras velo vienība   9 (1) 9 (1) -   - -
  Tomas Šīrons Valmiera   -   8 (2) -   - -
Course Results

0,9 km

Results

Pos Name Club Gender/Age I.karta II.karta III.karta Total Total Time
1st Krišs Zariņš Rubene   2 (4) 4 (4) 4 (2) 10 01:06:39
2nd Samanta Gorovenko Sporta klubs WENDI   2 (3) 3 (5) 2 (3) 7 00:41:51
  Elizabete Ņičipore     -   -   6 (1) - -
  Jēkabs Melecis Valmieras velo vienība   9 (1) 9 (1) -   - -
  Miķelis Melecis Valmieras velo vienība   -   5 (3) -   - -
  Tomas Šīrons Valmiera   -   8 (2) -   - -
  Fēlikss Āboliņš Lielstraupes MTB   4 (2) -   -   - -
  Annika Āboliņa Lielstraupes MTB   1 (5) -   -   - -

1,5 km

Results

Pos Name Club Gender/Age I.karta II.karta III.karta Total Total Time
  Katrīna Gailīte Sauļi   -   3 (3) 3 (1) - -
  Rainers Zviedris Valmieras velo vienība   6 (1) 6 (1) -   - -
  Bruno Būmanis Valmieras velo vienība   5 (3) 5 (2) -   - -
  Ralfs Vanags Valmieras velo vienība   6 (2) -   -   - -
  Rūdolfs Piziks Valmieras velo vienība   5 (3) -   -   - -
  Kristers Jānis Āboliņš Lielstraupes MTB   4 (5) -   -   - -
  Kristers Zviedris Valmieras velo vienība   4 (6) -   -   - -
  Teodors Kambala individuāli   4 (7) -   -   - -
  Vestards Sirmais Dikļi   3 (8) -   -   - -

3 km

Results

Pos Name Club Gender/Age I.karta II.karta III.karta Total Total Time
1st GatisMelgalvis Valmieras velo vienība   7 (2) 7 (2) 7 (3) 21 02:52:25
2nd Andrejs Ziema Kocēnu MTB   7 (4) 7 (1) 7 (6) 21 02:54:40
3rd Andis Gailis Valmieras velo vienība   7 (1) 6 (4) 7 (4) 20 02:46:57
4th Māris Permaņickis Kocēnu MTB   6 (9) 6 (7) 6 (9) 18 02:49:06
5th Andris Āboliņš Kocēnu MTB   5 (10) 6 (12) 5 (12) 16 02:42:07
6th Ģirts Vanags Veloprieks Valmiera   5 (11) 5 (14) 5 (11) 15 02:33:44
7th Baiba Gorovenko Sporta klubs WENDI   5 (12) 5 (16) 5 (13) 15 02:49:57
8th Inga Vīksna Vējiem līdzi...   4 (14) 4 (19) 4 (14) 12 02:50:16
  Uldis Veinbergs Valmieras Velo vienība   -   6 (10) 7 (2) - -
  Atis Heinols     -   -   6 (7) - -
  Jānis Vimba     -   -   7 (5) - -
  Jānis Vanags     -   -   7 (1) - -
  Laila Ceika Individuāli   -   4 (20) 4 (15) - -
  Aivis Gailītis Sauļi   -   5 (15) 5 (10) - -
  Druvis Paeglis Valmieras Velo vienība   -   6 (9) 6 (8) - -
  Gatis Plusniņš Kocēnu MTB   6 (5) 6 (6) -   - -
  Ainārs Apinis Dako Ziemeļvidzeme   6 (6) 6 (5) -   - -
  Ivars Sniegs Valmieras velo vienība   6 (7) 6 (8) -   - -
  Uģis Ozols Dako Ziemeļvidzeme   6 (8) 6 (11) -   - -
  Inguna Korņējeva Burtnieku novads   5 (13) 5 (18) -   - -
  Oskars Strazdiņš Old Crabs Rubene   -   7 (3) -   - -
  Edgars Olengovičs Sporta klubs VENDI   -   5 (17) -   - -
  Gustavs Ankravs Valmieras Velo vienība   -   5 (13) -   - -
  Artūrs Bērziņš Kocēnu novads   7 (3) -   -   - -