velo_vaidava!

Kocēnu novada velo sacensību rezultāti 18. maijs 2019

Class Results

S10

Results

13km

Pos Name Club Gender/Age Time Behind
1st SAMANTA FERBERA CēsuBlice   00:47:07  

S16

Results

19km

Pos Name Club Gender/Age Time Behind

S18

Results

19km

Pos Name Club Gender/Age Time Behind
1st Una Iknere Valmieras Velo Vienība   00:51:50  
2nd Inga Zavjalova Individuāli   00:52:08 +00:00:18
3rd Anete Geduševa Kocēnu novada MTB Komanda   00:55:03 +00:03:13
4th Dana Vandāna Individuāli   01:17:29 +00:25:39

S30

Results

19km

Pos Name Club Gender/Age Time Behind
1st Agita Marena Rubene   00:58:52  
2nd SANITA GROSBERGA CēsuBlice   00:59:24 +00:00:32
3rd Elīna Karlivāne KARLIVAN TEAM   01:03:16 +00:04:24
4th Dace Karlivāne KARLIVAN TEAM   01:07:22 +00:08:30
5th MONTA ZIRNE Smiltene   01:09:07 +00:10:15
6th Dace Demme-Vimba vienītī   01:09:08 +00:10:16

S50

Results

19km

Pos Name Club Gender/Age Time Behind
1st Inga Gedrovica VELLAPĒDA   01:01:31  
2nd Inga Vīksna Vaidava   01:07:22 +00:05:51

S7

Results

1,2km

Pos Name Club Gender/Age Time Behind

S8

Results

3,6km

Pos Name Club Gender/Age Time Behind Controls, in order visited
1st Lote Karlivāne KARLIVAN TEAM   00:14:38   Starts, Aplis, Aplis, Aplis, Finišs

V10

Results

13km

Pos Name Club Gender/Age Time Behind
1st Rainers, Zviedris Valmieras velo vienība   00:29:27  
2nd Bruno Būmanis Valmieras velovienība   00:33:10 +00:03:43
3rd Rūdolfs Piziks Valmieras velo vienība   00:33:15 +00:03:48
4th Edvards Gedrovics VELLAPĒDA   00:34:49 +00:05:22
5th Kristers, Zviedris Valmieras velo vienība   00:38:31 +00:09:04
6th Atis Saulītis fk Valmiera   00:43:49 +00:14:22
7th Ralfs Vazdiķis Old Crabs Vaidava   00:44:29 +00:15:02
8th Emīls Strazdiņš Rubene/Old Crabs   00:49:33 +00:20:06

V16

Results

19km

Pos Name Club Gender/Age Time Behind
1st Reinis Libors Valmieras velo vienība   00:49:17  

V18

Results

19km

Pos Name Club Gender/Age Time Behind
1st Valters Ļubinskis Burkānciems & Co   00:42:06  
2nd Artūrs Bērziņš Kocēnu novads   00:42:44 +00:00:38
3rd Jānis Aumeisters Individuāli   00:55:53 +00:13:47
4th Kristiāns Dancis Individuāli   01:02:17 +00:20:11

V30

Results

19km

Pos Name Club Gender/Age Time Behind
1st Mārtiņš Puriņš Patria   00:38:42  
2nd Ints Lērme Dako-Ziemeļvidzeme   00:40:35 +00:01:53
3rd Edgars Ārgalis Veloohuligāns   00:40:50 +00:02:08
4th Ilgvars Šmits Individuāli   00:41:16 +00:02:34
5th Andrejs Ziema Kocēnu MTB   00:42:54 +00:04:12
6th Oskars strazdiņš Rubene/Old Crabs   00:42:58 +00:04:16
7th Gatis Plusniņš Kocēnu MTB   00:43:16 +00:04:34
8th Edijs Dāvis Rečs Imantas iela   00:46:57 +00:08:15
9th Māris Upīts Booking group team   00:47:41 +00:08:59
10th Agris Jevsejevs CēsuBlice   00:50:09 +00:11:27
11th Ģirts Vanags Veloprieks Valmiera   00:57:52 +00:19:10
  Jānis Ozoliņš Smiltene   DNF  

V50

Results

19km

Pos Name Club Gender/Age Time Behind
1st Ainārs Apinis DAKO ZIEMEĻVIDZIME   00:44:37  
2nd Artis Gedrovics VELLAPĒDA   00:48:23 +00:03:46
3rd Andris Āboliņš Kocēnu MTB   00:50:57 +00:06:20
4th Normunds Tumulis Cēsis   00:58:16 +00:13:39

V7

Results

1,2km

Pos Name Club Gender/Age Time Behind
1st Jānis Saldūksnis Rubene   00:05:05  
2nd Rojs Līcītis Vaidavas jaunais iedzīvotājs   00:05:50 +00:00:45

V8

Results

3,6km

Pos Name Club Gender/Age Time Behind Controls, in order visited
Course Results

13km

Results

13km

Pos Name Club Gender/Age Class Time Behind
1st Rainers, Zviedris Valmieras velo vienība   V10 00:29:27  
2nd Bruno Būmanis Valmieras velovienība   V10 00:33:10 +00:03:43
3rd Rūdolfs Piziks Valmieras velo vienība   V10 00:33:15 +00:03:48
4th Edvards Gedrovics VELLAPĒDA   V10 00:34:49 +00:05:22
5th Kristers, Zviedris Valmieras velo vienība   V10 00:38:31 +00:09:04
6th Atis Saulītis fk Valmiera   V10 00:43:49 +00:14:22
7th Ralfs Vazdiķis Old Crabs Vaidava   V10 00:44:29 +00:15:02
8th SAMANTA FERBERA CēsuBlice   S10 00:47:07 +00:17:40
9th Emīls Strazdiņš Rubene/Old Crabs   V10 00:49:33 +00:20:06

19km

Results

19km

Pos Name Club Gender/Age Class Time Behind
1st Mārtiņš Puriņš Patria   V30 00:38:42  
2nd Ints Lērme Dako-Ziemeļvidzeme   V30 00:40:35 +00:01:53
3rd Edgars Ārgalis Veloohuligāns   V30 00:40:50 +00:02:08
4th Ilgvars Šmits Individuāli   V30 00:41:16 +00:02:34
5th Valters Ļubinskis Burkānciems & Co   V18 00:42:06 +00:03:24
6th Artūrs Bērziņš Kocēnu novads   V18 00:42:44 +00:04:02
7th Andrejs Ziema Kocēnu MTB   V30 00:42:54 +00:04:12
8th Oskars strazdiņš Rubene/Old Crabs   V30 00:42:58 +00:04:16
9th Gatis Plusniņš Kocēnu MTB   V30 00:43:16 +00:04:34
10th Ainārs Apinis DAKO ZIEMEĻVIDZIME   V50 00:44:37 +00:05:55
11th Edijs Dāvis Rečs Imantas iela   V30 00:46:57 +00:08:15
12th Māris Upīts Booking group team   V30 00:47:41 +00:08:59
13th Artis Gedrovics VELLAPĒDA   V50 00:48:23 +00:09:41
14th Reinis Libors Valmieras velo vienība   V16 00:49:17 +00:10:35
15th Agris Jevsejevs CēsuBlice   V30 00:50:09 +00:11:27
16th Andris Āboliņš Kocēnu MTB   V50 00:50:57 +00:12:15
17th Una Iknere Valmieras Velo Vienība   S18 00:51:50 +00:13:08
18th Inga Zavjalova Individuāli   S18 00:52:08 +00:13:26
19th Anete Geduševa Kocēnu novada MTB Komanda   S18 00:55:03 +00:16:21
20th Jānis Aumeisters Individuāli   V18 00:55:53 +00:17:11
21st Ģirts Vanags Veloprieks Valmiera   V30 00:57:52 +00:19:10
22nd Normunds Tumulis Cēsis   V50 00:58:16 +00:19:34
23rd Agita Marena Rubene   S30 00:58:52 +00:20:10
24th SANITA GROSBERGA CēsuBlice   S30 00:59:24 +00:20:42
25th Inga Gedrovica VELLAPĒDA   S50 01:01:31 +00:22:49
26th Kristiāns Dancis Individuāli   V18 01:02:17 +00:23:35
27th Elīna Karlivāne KARLIVAN TEAM   S30 01:03:16 +00:24:34
28th= Inga Vīksna Vaidava   S50 01:07:22 +00:28:40
28th= Dace Karlivāne KARLIVAN TEAM   S30 01:07:22 +00:28:40
30th MONTA ZIRNE Smiltene   S30 01:09:07 +00:30:25
31st Dace Demme-Vimba vienītī   S30 01:09:08 +00:30:26
32nd Dana Vandāna Individuāli   S18 01:17:29 +00:38:47
  Jānis Ozoliņš Smiltene   V30 DNF  

3,6km

Results

3,6km

Pos Name Club Gender/Age Class Time Behind Controls, in order visited
1st Lote Karlivāne KARLIVAN TEAM   S8 00:14:38   Starts, Aplis, Aplis, Aplis, Finišs

Bernu distance 1,2km

Results

1,2km

Pos Name Club Gender/Age Class Time Behind
1st Jānis Saldūksnis Rubene   V7 00:05:05  
2nd Rojs Līcītis Vaidavas jaunais iedzīvotājs   V7 00:05:50 +00:00:45