dcilpas!

ZIEMAS Cilpu rezultāti 2019 - 09-febr.-2019

Class Results

B7

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 31 Elizabete Ničipore Kocēni 4 00:28:53
2nd 12 Amanda Emilija Alksne Dikļu skola 3 00:27:07
3rd 34 Emīlija Ieveniece Kocēni 2 00:19:39
4th 26 Ance Rumba Dauguļi 2 00:25:56

S10

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 28 Natālija Una Grīviņa Kocēnu pamatskola 5 00:29:00
2nd 151 Ieva Kristīne Grebūna Kocēnu pamatskola 4 00:25:15
3rd 24 Agnese Kīna Kocēni, Sējēju-3 3 00:29:00
  996 Evelīna Miķelsone Dikļu skola 0 DNS

S13

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 13 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 7 00:26:13
2nd 29 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu sporta skola 6 00:22:57
3rd 23 Sandija Rumba Dauguļi 5 00:26:23
4th 11 Alta Elizabete Kraukle Valmieras Pārgaujas pamatskola 4 00:26:50
5th 153 Nikola Terentjeva Dikļu skola 3 00:17:42
  999 Selīna Keita Strautniece Dikļu skola 0 DNS

S16

Results

Pos No. Name Club Laps Time

S20

Results

Pos No. Name Club Laps Time

S21+

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 10 Līga Valdmane Dikļu skola 9 00:55:55

S45+

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 135 Inga Vīksna Vaidava 7 00:53:41
2nd 147 Vija Velika Kocēnu seniors 5 00:40:30

ST21+

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 139 Vineta Grebūna Kocēni 2 00:20:05

ST45+

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 148 Laine Kīna Kocēni, Sējēju 3 3 00:28:44
2nd 142 Vija Rumba Dauguļi 2 00:20:07
3rd 143 Gunta Jaunkampe Dauguļi 2 00:20:10

V10

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 15 Jānis Atlācis Kocēnu pamatskola 10 00:27:50
2nd 22 Dāvis Megnis Kocēnu pamatskola 5 00:24:53
3rd 21 Krišs Jančuks Kocēnu pamatskola 5 00:29:21
4th 32 Jānis SIliņš Dikļu skola 4 00:27:00
  997 Sergejs Fomičevs Dikļu skola 0 DNS

V13

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 144 Jans Šmagris Kocēnu pamatskola 7 00:29:04
2nd 20 Adrians Kīns Kocēni, Sējēju -3 7 00:29:19
3rd 25 Renārs Kociņš-Lielupe Dikļu skola 6 00:24:37
4th 14 Dāvis Zariņš Vaidava 6 00:27:34
5th 145 Kristers Šoks Kocēnu pamatskola 3 00:19:59
6th 27 Rihards Rumba Dauguļi 1 00:24:54
  998 Rihards Rumba Dikļu skola 0 DNS

V16

Results

Pos No. Name Club Laps Time
  146 Artūrs Drillis Kocēnu pamatskola 0 DSQ

V20

Results

Pos No. Name Club Laps Time

V21+

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 136 Edgars Kokrēvičs B&Co 13 00:58:46
2nd 149 Andris Robalds Dikļu skola 12 00:56:50
3rd 138 Māris Permaņickis Kocēnu MTB 12 00:59:45
4th 140 Gatis Plusniņš Kocēnu MTB 9 00:53:32

V45+

Results

Pos No. Name Club Laps Time
  901 Andris Āboliņš Vaidava 0 DNS

VT21+

Results

Pos No. Name Club Laps Time

VT45+

Results

Pos No. Name Club Laps Time
1st 141 Jānis Knospiņš Valmiera 5 00:29:02
2nd 137 Agris Liepiņš Kocēnu MTB 3 00:21:17
3rd 152 Tālavs Megnis Latvijas valsts ceļi 3 00:23:47
Course Results

0,5km (30min)

Results

Pos No. Name Club Class Laps Time
1st 15 Jānis Atlācis Kocēnu pamatskola V10 10 00:27:50
2nd 13 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola S13 7 00:26:13
3rd 144 Jans Šmagris Kocēnu pamatskola V13 7 00:29:04
4th 20 Adrians Kīns Kocēni, Sējēju -3 V13 7 00:29:19
5th 29 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu sporta skola S13 6 00:22:57
6th 25 Renārs Kociņš-Lielupe Dikļu skola V13 6 00:24:37
7th 14 Dāvis Zariņš Vaidava V13 6 00:27:34
8th 22 Dāvis Megnis Kocēnu pamatskola V10 5 00:24:53
9th 23 Sandija Rumba Dauguļi S13 5 00:26:23
10th 28 Natālija Una Grīviņa Kocēnu pamatskola S10 5 00:29:00
11th 21 Krišs Jančuks Kocēnu pamatskola V10 5 00:29:21
12th 151 Ieva Kristīne Grebūna Kocēnu pamatskola S10 4 00:25:15
13th 11 Alta Elizabete Kraukle Valmieras Pārgaujas pamatskola S13 4 00:26:50
14th 32 Jānis SIliņš Dikļu skola V10 4 00:27:00
15th 31 Elizabete Ničipore Kocēni B7 4 00:28:53
16th 153 Nikola Terentjeva Dikļu skola S13 3 00:17:42
17th 145 Kristers Šoks Kocēnu pamatskola V13 3 00:19:59
18th 12 Amanda Emilija Alksne Dikļu skola B7 3 00:27:07
19th 24 Agnese Kīna Kocēni, Sējēju-3 S10 3 00:29:00
20th 34 Emīlija Ieveniece Kocēni B7 2 00:19:39
21st 26 Ance Rumba Dauguļi B7 2 00:25:56
22nd 27 Rihards Rumba Dauguļi V13 1 00:24:54
  998 Rihards Rumba Dikļu skola V13 0 DNS
  997 Sergejs Fomičevs Dikļu skola V10 0 DNS
  996 Evelīna Miķelsone Dikļu skola S10 0 DNS
  999 Selīna Keita Strautniece Dikļu skola S13 0 DNS

1,25km (30min)

Results

Pos No. Name Club Class Laps Time
1st 141 Jānis Knospiņš Valmiera VT45+ 5 00:29:02
2nd 137 Agris Liepiņš Kocēnu MTB VT45+ 3 00:21:17
3rd 152 Tālavs Megnis Latvijas valsts ceļi VT45+ 3 00:23:47
4th 148 Laine Kīna Kocēni, Sējēju 3 ST45+ 3 00:28:44
5th 139 Vineta Grebūna Kocēni ST21+ 2 00:20:05
6th 142 Vija Rumba Dauguļi ST45+ 2 00:20:07
7th 143 Gunta Jaunkampe Dauguļi ST45+ 2 00:20:10

1,25km (45min)

Results

Pos No. Name Club Class Laps Time
  146 Artūrs Drillis Kocēnu pamatskola V16 0 DSQ

1,25km (60min)

Results

Pos No. Name Club Class Laps Time
1st 136 Edgars Kokrēvičs B&Co V21+ 13 00:58:46
2nd 149 Andris Robalds Dikļu skola V21+ 12 00:56:50
3rd 138 Māris Permaņickis Kocēnu MTB V21+ 12 00:59:45
4th 140 Gatis Plusniņš Kocēnu MTB V21+ 9 00:53:32
5th 10 Līga Valdmane Dikļu skola S21+ 9 00:55:55
6th 135 Inga Vīksna Vaidava S45+ 7 00:53:41
7th 147 Vija Velika Kocēnu seniors S45+ 5 00:40:30
  901 Andris Āboliņš Vaidava V45+ 0 DNS